Otsin stake@ trio nl4/10

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mardoon
    Julm Donk
    • Dec 2008
    • 83

    #1

    Otsin stake@ trio nl4/10

    Summa: 30 buyini limiidile
    Raha jaotus: Kasum 50/50, RB samuti pooleks
    mäng toimuks siis Triobetis nl4/10 6max
    Diili pikkus:30k-50k kätt olenevalt stakeja soovist

    *Mõlemad osapooled võivad diili ajutiselt peatada või lõpetada igal ajal.
    ehk siis kui stakeja ei ole mänguga rahul ja tahab diili lõpetada/analüüsida lõpetan ka mina mängimise ja soovi korral saadan raha kohe tagasi.
    nl4 olemasolevad käed:

    nl10:
    Last edited by Mardoon; 05.10.10, 07:39.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Otsin stake@ trio nl4/10

    Rakeback sulle tundub vägagi ahne diil. Tõenäoliselt see võib sul saada väga suureks takistuseks investori leidmisel kuna su graafikud eriti ei ole ahvatlevad.

    PS! Kus enda roll on?

    Comment

    • Mardoon
      Julm Donk
      • Dec 2008
      • 83

      #3
      Re: Otsin stake@ trio nl4/10

      enda roll on pidevate cashoutimiste/üle BR mängimise tõttu hävinud. nüüd rakeback samuti 50/50.
      mängin tavaliselt 6-9 lauda ning päevas tiksub käsi kuskil 2k-3k

      Comment

      Working...