Point järgmine. Täna kavas mängida 4 turniiri:
1)WCOOP 60 215$ buyin Algus 20.00
2) 1R1A 22$ kokku 62$ Algus 21.15
3) 55$ DNG Sunday Special buyin 55$Algus 22.00
4) Sunday 1/4 Million buyin 11$ Algus 22.30WIN 30.08$
Loodame et tuleb nice hit mis omakorda vallandaks neti kommentaatorite suure enesetapulaine!
1)WCOOP 60 215$ buyin Algus 20.00
2) 1R1A 22$ kokku 62$ Algus 21.15
3) 55$ DNG Sunday Special buyin 55$Algus 22.00
4) Sunday 1/4 Million buyin 11$ Algus 22.30WIN 30.08$
- Teeme standard 50-50 diili kus kasum läheb mängija ja steikija vahel pooleks. Minu omapoolne ettepanek oleks, et mingi osa kasumist läheks heategevusele, umbes samasugune projekt nagu me eelmine aasta tegime jõulude ajal.Summa kokku 343$, sellest 43$ panen ise, ülejäänud 300$ müün osakuteks, 100 tükki, 3$ osak.Raha kanda PokerStarsis kasutajale Svenza (Tartu)
- Osalejad
pastilaa - 5 osakut 15$
heido24 -2 osakut 6$
Fabulous(Asphyxion) - 5 osakut 15$
LenC - 5 osakut 15$
ranka - 20 osakut 60$
low-flow - 5 osakut 15$
masterpuppet - 5 osakut 15$
Kotkas1000 - 5 osakut 15$
fozzizle - 2 osakut 6$
Godspeed_EJ - 3 osakut 9$
taavi - 1 osak 3$
andu_andu - 5 osakut 15$
kvaliteet - 1 osak 3$
tipner - 2 osakut 6$
s1990n -5 osakut 15$
hotcocacola - 5 osakut 15$
ziimukaz - 5 osakut 15$
margo88 - 5 osakut 15$
levis - 5 osakut 15$
rahvavaenlane - 3 osakut 9$
konso555 - 5 osakut 15$
Chaww - 3 osakut 9$
Loodame et tuleb nice hit mis omakorda vallandaks neti kommentaatorite suure enesetapulaine!
Comment