KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KeRRRt
    Grinder
    • May 2009
    • 774

    #1

    KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Last edited by KeRRRt; 23.12.10, 20:37.
  • KeRRRt
    Grinder
    • May 2009
    • 774

    #2
    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

    bump

    kes vähegi huvitatud, kõike saab rääkida omavahel. Kui keegi ei usalda, sis võime kokku saada. Hetkel elan Tartu linnas.



    mingi väike graafik on FT sng'dest

    Last edited by KeRRRt; 26.09.10, 09:42.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #3
      Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks



      suht kuiv iseloomustus, räägi rohkem oma teadmistest, ajast vms. kaua mänginud oled, palju õppinud oled vms


      // palju parem juba(:
      Last edited by con; 26.09.10, 10:05.

      Comment

      • KeRRRt
        Grinder
        • May 2009
        • 774

        #4
        Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks



        mänginud olen umbes 2 aastat. esimene aasta oli muidugi selline rahapõletamine ja alles mängu arusaamine. 2009 suvel sain pokerstrategys 50$ ja sellest hakkasin midagi rahulikult mängima. Aga ka siis oli alles õppimine. Umbes 3 kuud sain mängida ja siis sai see lõbu ka otsa. Hakkas huvitama juba range'd ja kõiksugu terminid. Siis vist liitusin ka selle foorumiga. Cashi olen proovinud ka. Cash ei sobi üldse igatahes. Õpihimuline olen ka. Neti e-booke olen sirvinud aga kahjuks inglise keel pole kõikseparem. Seega mõned asjad jäävad arusaamatuks. Sng'de puhul meeldib just push/fold faas. Tahaks seda elementi muidugi veel paremaks muuta.
        Nagu näha, siis olen ainult micro stakes mänginud. Aga kunagi pole olnud kindlat BR.
        Hetkel rohkem ei oskagi midagi lisada.

        OPR starsis:



        ja FTP:

        Last edited by KeRRRt; 26.09.10, 10:01.

        Comment

        • KeRRRt
          Grinder
          • May 2009
          • 774

          #5
          Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

          bump. tundub et keegi ei tahagi aidata üleseehitada :/

          Comment

          • tolmuahv
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 2502

            #6
            Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

            Absoluutselt mitte midagi OP vastu ega suunas, aga minu arvates peaks iga stake küsija väga selgelt põhjendama, miks ta stake küsib.

            $200 pole ju mingi eriti arvestatav summa, ükskõik mis nurga pealt vaadates. Kui põhjuseks on "olen 10. klassi õpilane ja mitte kusagilt ei tule midagi peale", siis on täiesti arusaadav. Aga kui põhjuseks on "täituriraisk arestis kõik kontod ära" või "oma rahaga ei tahaks riskida", siis on natuke teine asi. "Endal pole rolli" on natuke liiga lakooniline ja üldine.

            Arvestades kui paljud staketavad on kokkuvõttes üle lasknud, siis peaks nimetatud info olema esimeses postis üsna elementaarne.

            Comment

            • KeRRRt
              Grinder
              • May 2009
              • 774

              #7
              Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

              Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
              Absoluutselt mitte midagi OP vastu ega suunas, aga minu arvates peaks iga stake küsija väga selgelt põhjendama, miks ta stake küsib.

              $200 pole ju mingi eriti arvestatav summa, ükskõik mis nurga pealt vaadates. Kui põhjuseks on "olen 10. klassi õpilane ja mitte kusagilt ei tule midagi peale", siis on täiesti arusaadav. Aga kui põhjuseks on "täituriraisk arestis kõik kontod ära" või "oma rahaga ei tahaks riskida", siis on natuke teine asi. "Endal pole rolli" on natuke liiga lakooniline ja üldine.

              Arvestades kui paljud staketavad on kokkuvõttes üle lasknud, siis peaks nimetatud info olema esimeses postis üsna elementaarne.
              Tänan hea vastuse eest. Seega oskan nüüd selgitada täpsemalt. Õpin müügikorraldust kutsekas, ja stippi ei saa kindlasti enna jaanuarit. Arvatavasti ka mitte peale seda, kuna stipp jagatud kahe kursuse peale ja teine kursus on palju kergem ja klassi mul palju inimesi, kes lihtsalt tuubivad endale asju pähe. mina eelistan tuupida asju, mis mind huvitavad rohkem. hetkel on selleks pokker ja ma olen kindel, et ka aasta pärast on mul sama seis. ma tahan näidata enda tuttavale, kes pokkerit maha teevad, et pokker ei ole pelgalt õnnemäng. tahan näidata, et poker sõltub matemaatikast ja protsentidest. Sõltub sellest, et sa tunnetaksid/teaksid, et su vastane on halvem, kui sina.
              Lisaks seda, et loodan siis saada stakejat tartust. Et me saaks näost näkku arutada asju. Et ei oleks võimaliku mingit ülelaskmist ja sellist värki, mis on siin foorumis varem juhtunud. tänud

              Comment

              • KeRRRt
                Grinder
                • May 2009
                • 774

                #8
                Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

                ..................................
                Last edited by KeRRRt; 14.10.10, 12:43.

                Comment

                • KeRRRt
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 774

                  #9
                  Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

                  igaksjuhuks teen väikse bump'i.
                  cmon prod. aidake mul end üles saada.
                  usalduse poolest, võime tartus kokku saada(kui see on vajalik). võin saata ka sendid vms vajalikud on.
                  diili pikkuse saate teie valida.

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #10
                    Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

                    vaata hotcocacola tegi mingi steigi pakkumise, äkki see sobib?

                    Comment

                    • KeRRRt
                      Grinder
                      • May 2009
                      • 774

                      #11
                      Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

                      Algselt postitas Char Vaata postitust
                      vaata hotcocacola tegi mingi steigi pakkumise, äkki see sobib?
                      pole 21 , 19 olen :)

                      Comment

                      • KeRRRt
                        Grinder
                        • May 2009
                        • 774

                        #12
                        Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

                        pumpan asja taas ülesse. eelmine kord mingit huvi polnud. maybe see kord.
                        Full tilt pokeri sng'd 2 daalased ja MTT omad. stake suurus võiks olla 220$ (100BI) ja reeglitest võime rääkida lähemalt, kui mingit huvi on. erilist volüümi ma küll vast ei näita, aga ehk pilt räägib paremini.



                        ja nagu eelnevad postitused, siis pole lihtsalt võimalik ise depot teha, kuna käin koolis ja muu stuff.
                        okei. ootan huvi :)

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #13
                          Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

                          ülelaskimst ma ei põeks,poiss käib mul trennis ja muidu ka selline tore sell,oleks vaba rulli siis keerutaks küll!

                          Comment

                          • KeRRRt
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 774

                            #14
                            Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

                            ei saagi äktsionit.

                            Comment

                            • KeRRRt
                              Grinder
                              • May 2009
                              • 774

                              #15
                              Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks

                              lukku. asi lahenes :)

                              Comment

                              Working...