xxxxxxxxxxxxxxxxxxx
KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks
Collapse
X
-
Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks
suht kuiv iseloomustus, räägi rohkem oma teadmistest, ajast vms. kaua mänginud oled, palju õppinud oled vms
// palju parem juba(:Last edited by con; 26.09.10, 10:05.
Comment
-
Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks
mänginud olen umbes 2 aastat. esimene aasta oli muidugi selline rahapõletamine ja alles mängu arusaamine. 2009 suvel sain pokerstrategys 50$ ja sellest hakkasin midagi rahulikult mängima. Aga ka siis oli alles õppimine. Umbes 3 kuud sain mängida ja siis sai see lõbu ka otsa. Hakkas huvitama juba range'd ja kõiksugu terminid. Siis vist liitusin ka selle foorumiga. Cashi olen proovinud ka. Cash ei sobi üldse igatahes. Õpihimuline olen ka. Neti e-booke olen sirvinud aga kahjuks inglise keel pole kõikseparem. Seega mõned asjad jäävad arusaamatuks. Sng'de puhul meeldib just push/fold faas. Tahaks seda elementi muidugi veel paremaks muuta.
Nagu näha, siis olen ainult micro stakes mänginud. Aga kunagi pole olnud kindlat BR.
Hetkel rohkem ei oskagi midagi lisada.
OPR starsis:
ja FTP:
Last edited by KeRRRt; 26.09.10, 10:01.
Comment
-
Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks
Absoluutselt mitte midagi OP vastu ega suunas, aga minu arvates peaks iga stake küsija väga selgelt põhjendama, miks ta stake küsib.
$200 pole ju mingi eriti arvestatav summa, ükskõik mis nurga pealt vaadates. Kui põhjuseks on "olen 10. klassi õpilane ja mitte kusagilt ei tule midagi peale", siis on täiesti arusaadav. Aga kui põhjuseks on "täituriraisk arestis kõik kontod ära" või "oma rahaga ei tahaks riskida", siis on natuke teine asi. "Endal pole rolli" on natuke liiga lakooniline ja üldine.
Arvestades kui paljud staketavad on kokkuvõttes üle lasknud, siis peaks nimetatud info olema esimeses postis üsna elementaarne.
Comment
-
Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks
Tänan hea vastuse eest. Seega oskan nüüd selgitada täpsemalt. Õpin müügikorraldust kutsekas, ja stippi ei saa kindlasti enna jaanuarit. Arvatavasti ka mitte peale seda, kuna stipp jagatud kahe kursuse peale ja teine kursus on palju kergem ja klassi mul palju inimesi, kes lihtsalt tuubivad endale asju pähe. mina eelistan tuupida asju, mis mind huvitavad rohkem. hetkel on selleks pokker ja ma olen kindel, et ka aasta pärast on mul sama seis. ma tahan näidata enda tuttavale, kes pokkerit maha teevad, et pokker ei ole pelgalt õnnemäng. tahan näidata, et poker sõltub matemaatikast ja protsentidest. Sõltub sellest, et sa tunnetaksid/teaksid, et su vastane on halvem, kui sina.Algselt postitas tolmuahv Vaata postitustAbsoluutselt mitte midagi OP vastu ega suunas, aga minu arvates peaks iga stake küsija väga selgelt põhjendama, miks ta stake küsib.
$200 pole ju mingi eriti arvestatav summa, ükskõik mis nurga pealt vaadates. Kui põhjuseks on "olen 10. klassi õpilane ja mitte kusagilt ei tule midagi peale", siis on täiesti arusaadav. Aga kui põhjuseks on "täituriraisk arestis kõik kontod ära" või "oma rahaga ei tahaks riskida", siis on natuke teine asi. "Endal pole rolli" on natuke liiga lakooniline ja üldine.
Arvestades kui paljud staketavad on kokkuvõttes üle lasknud, siis peaks nimetatud info olema esimeses postis üsna elementaarne.
Lisaks seda, et loodan siis saada stakejat tartust. Et me saaks näost näkku arutada asju. Et ei oleks võimaliku mingit ülelaskmist ja sellist värki, mis on siin foorumis varem juhtunud. tänud
Comment
-
Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks
igaksjuhuks teen väikse bump'i.
cmon prod. aidake mul end üles saada.
usalduse poolest, võime tartus kokku saada(kui see on vajalik). võin saata ka sendid vms vajalikud on.
diili pikkuse saate teie valida.
Comment
-
Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks
pole 21 , 19 olen :)Algselt postitas Char Vaata postitustvaata hotcocacola tegi mingi steigi pakkumise, äkki see sobib?
Comment
-
Re: KeRRRt küsib staket 2$ sng'de ja mtt'de jaoks
pumpan asja taas ülesse. eelmine kord mingit huvi polnud. maybe see kord.
Full tilt pokeri sng'd 2 daalased ja MTT omad. stake suurus võiks olla 220$ (100BI) ja reeglitest võime rääkida lähemalt, kui mingit huvi on. erilist volüümi ma küll vast ei näita, aga ehk pilt räägib paremini.
ja nagu eelnevad postitused, siis pole lihtsalt võimalik ise depot teha, kuna käin koolis ja muu stuff.
okei. ootan huvi :)
Comment
Comment