Junkman pakub stake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • junkman
    Jube Noob
    • Mar 2010
    • 156

    #1

    Junkman pakub stake

    viimati kahjuks pidin ära minema ja pakun siis homseks kella seitsmesele 3.30 $ [7500 gtd] turniirile pokerstarsis 1 stake ning kella kaheksasele 5.50 $ [ 20000 gtd] turniirile 1-2 stake pokerstarsis.
    Soovitatavalt OPR lingiga või sharkscope graafikuga.
    kasum standard BI tagasi 50/50
    finaallaud 60/40 mängija kasuks
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #2
    Re: Junkman pakub stake

    20kgtd http://officialpokerrankings.com/pok...BB6CC.html?t=2

    Comment

    • SuurSiim
      Julm Donk
      • Oct 2009
      • 85

      #3
      Re: Junkman pakub stake

      20k gtd turkale oleks soovi.
      FTP: http://www.officialpokerrankings.com...DFE05.html?t=2

      Starsi kasutaja on SuurSiim

      Postituste arv on väike siin, võtan rohkem PN foorumis sõna.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: Junkman pakub stake

        Võin mängida mõlemat turniiri.

        http://www.officialpokerrankings.com/pokerstars/kjmrc/poker/results/F6689D9C38674DD3B0F1A0FC0D5BFEF7.html?t=2


        Starsi user kjmrc (Võru)

        Comment

        • J0kker
          Grinder
          • Feb 2009
          • 865

          #5
          Re: Junkman pakub stake

          Võtaks ka kella 8-sasele kui võimalust on veel.

          http://officialpokerrankings.com/pok...4DE30.html?t=2

          Comment

          • junkman
            Jube Noob
            • Mar 2010
            • 156

            #6
            Re: Junkman pakub stake

            Raha kantud SuurSiimule ja yolpale.
            EDU!!!
            Postitage siia ka huvitavaid käsi ning ülevaadet, ise eemale hetkel.

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #7
              Re: Junkman pakub stake

              Ilmselt siis see kella 19:00 turniir jääb mängimata, nagu aru saan.

              Comment

              • SuurSiim
                Julm Donk
                • Oct 2009
                • 85

                #8
                Re: Junkman pakub stake

                Algselt postitas junkman Vaata postitust
                Raha kantud SuurSiimule ja yolpale.
                EDU!!!
                Postitage siia ka huvitavaid käsi ning ülevaadet, ise eemale hetkel.
                Okei selge. Läks käima asi. GL yolpa!

                Comment

                • SuurSiim
                  Julm Donk
                  • Oct 2009
                  • 85

                  #9
                  Re: Junkman pakub stake

                  47/13 vana. http://www.pokerhand.org/?5700319

                  Pool stacki andsin sellega ära. Ilmselt oleks ta nagunii callinud, mida iganes ma seal riveril teinud oleks.
                  Last edited by SuurSiim; 21.09.10, 18:26.

                  Comment

                  • SuurSiim
                    Julm Donk
                    • Oct 2009
                    • 85

                    #10
                    Re: Junkman pakub stake

                    Stack 9k peal. 588./1586

                    Edit: kaotasin flipi QQ vs AK. Stack 5.7k

                    Comment

                    • junkman
                      Jube Noob
                      • Mar 2010
                      • 156

                      #11
                      Re: Junkman pakub stake

                      okei väga hea, edu.
                      jääme hitti ootama:D

                      Comment

                      • SuurSiim
                        Julm Donk
                        • Oct 2009
                        • 85

                        #12
                        Re: Junkman pakub stake

                        Phh ära sai sõnutud. Mingi agronoom 3bettis koguaeg mind.Lõpuks K7s vs AA ja ma out :S 1300. koht. Kaart jooksis täitsa hästi ja tunne oli super aga mis teha. Tänud stake eest.

                        Comment

                        • junkman
                          Jube Noob
                          • Mar 2010
                          • 156

                          #13
                          Re: Junkman pakub stake

                          yolpat ma ei leidnud, kas yolpa ei mänginud ?

                          Comment

                          • SuurSiim
                            Julm Donk
                            • Oct 2009
                            • 85

                            #14
                            Re: Junkman pakub stake

                            Algselt postitas junkman Vaata postitust
                            yolpat ma ei leidnud, kas yolpa ei mänginud ?
                            Vaatasin sama. Registreeritute seast ma teda ei leidnud.

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #15
                              Re: Junkman pakub stake

                              sri, tegelesin kooli asjadega ja jätsin selle täitsa unarusse.
                              kuna junkman pole online, siis saadan, rahad tagasi.

                              Comment

                              Working...