NL 25 or NL 20stake

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • marguzz22
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1458

    #1

    NL 25 or NL 20stake

    tere kõigile kes mind mäletavad. olen olnud siin aegade algusest peale. Mängisin pokkerit väga kõvasti ja see hakkas mu sotsiaal, töö, koolielu segama. Nüü tulin just tagasi 3 kuuselt reisilt Küproselt ja tunnen et enam ei tilta.

    Muide olen kaks korda stakes osalenud. 1 kord läks kõik super hästi, teine kord kui ESTpatric mind aitas, läks asi vähe nihu. Olgu selleks tilt, sitt kaardijooks või midagi muud.


    Mida ma vajan ? Stake NL 25 ehk siis ca 250 võiks olla. Sellega annab juba proovida. 500 oleks muidugi parem. 250 puhul kui langeb br madalamale kui 150 läheksin nl 10.

    Kasumijaotus 60/40 min kasuks, pärisorjaks ka ära müüa ennast ei tha. Kui keegi hea mees on nõius aitama andke teada, siteks võtaks mõne ONGAME site.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: NL 25 or NL 20stake

    Andsin teemale nõusoleku aga oleks kena, kui sa lisaks ka oma lifetime graafikud.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: NL 25 or NL 20stake

      lisa graafikud ning limiitide kaupa , ty

      Comment

      • marguzz22
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1458

        #4
        Re: NL 25 or NL 20stake

        Kahjuks graafikud kolimise käigus ära deletitud, HEM originaalina on olemas. Ma proovingi preagu leida oma vana teemat ja päevikut ülesse. Aga niipalju uusi päevikuid on, et paistab suht võimatu missioonina.

        Pealkiri oli marguzzi päevik, vüi midagi sellist ja ikka 20 lk graafikuid ja pokkerijuttu.

        NB ! Kui võimalik, siis mängima hakkaksin pacificus

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #5
          Re: NL 25 or NL 20stake

          http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=187

          Comment

          • mcbethk
            Bännitud
            • Oct 2008
            • 687

            #6
            Re: NL 25 or NL 20stake

            Ma võtan ära. Saada PM ja lepime üksikasjades kokku.

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #7
              Re: NL 25 or NL 20stake

              võib lukku panna, teen homme teema ka et jälgida saaks! Tänud stakejale!
              Last edited by marguzz22; 19.09.10, 22:03.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: NL 25 or NL 20stake

                Diil jätkub teemas: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...821#post253821

                Comment

                Working...