Stake request

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1

    Stake request

    Sooviks siis hästi väikest stakei Full tildis, sest tahax ilgelt Matrixi SNG'si proovida.

    Stake summaks olex 25$ ning kui asja jooxma saan, siis maxan tagasi 50$ ning kui Bustoks lähen, siis PS'i konto olemasolu puhul võin saata 25$ PS'i.

    Seega nothing to loose stakei offer pmst.

    Ajalimiiti vms ei tahax lubada, sest teexin seda asja ,siis kui muidu igav hakkab :P
  • jrgn hell
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 3328

    #2
    Re: Stake request

    nii vaevalt keegi anda tahab, kuigi summa pole suur

    Tahad proovida ja mängid siis kui tahad. Pole eriline marketing ja omale value loomine

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #3
      Re: Stake request

      No see ajalimiidi puudumine ei tähenda järgmist aastat igatahes, jõulupuhkus kohe uxe ees ning lõppematud tunnid pokkerit ees ootamas!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Stake request

        See on igatpidi -EV mõlemale osapoolele, eriti SULLE. Ma ei saa aru miks sa lihtsalt ei leia kedagi, kellega vahetada $25? Viskad viieka vahetajale tänutäheks ning jätad kõik kasumi ja kahjumi omale - ei ole mingit aruandmist ega midagi.

        Kui kedagi ei leia, siis Tim on ikka nõus vahetama.

        EDIT: Ja antud diili request on diili reeglitega vastuolus ja põhimõtteliselt peaks kuuluma kustutamisele/lukustamisele. Seda ma ei tee, kuna sinu puhul on tegu usaldusväärse isikuga ning pigistan oma silma kinni. Aga teadmiseks kõigile, et edaspidi "usaldusväärsus" ei pruugi olla vabandus.

        Comment

        • surka
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 336

          #5
          Re: Stake request

          ma loodan, et seda mingi spammi v asjana ei võeta, aga pokerstrategy.com 'st saab fulltildi jaoks tasuta 50taala BR kui mingi testi ära teed, mis pole eriti raske.
          ranka, kui segab siis kustuta mu post ära ???

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #6
            Re: Stake request

            oops, neid diili reegleid jah ei lugenud, see oligi nagu rohkem lahke vahetusena mõeldud, seega ei süvenenud väga.

            Et foorum liiga pehmeks ei lähe, siis võib teema ära kustutada küll ;D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Stake request

              LOCKED. Saatke PM rudile, kes huvitatud.

              Comment

              Working...