otsin stake @ FTP NL100 FR

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    otsin stake @ FTP NL100 FR

    Summa: minimaalselt 20 buy ini ehk 2000$
    (võib ka alguses proovi mõttes 750$ teha NL50s)

    Raha jaotus: kogu kasumi jagame võrdselt ära (50:50)

    *Mõlemad osapooled võivad diili ajutiselt peatada või lõpetada igal ajal.
    ehk siis kui stakeja ei ole mänguga rahul ja tahab diili lõpetada/analüüsida lõpetan ka mina mängimise ja soovi korral saadan raha kohe tagasi.

    Eelnevad kogemused: http://www.pokertableratings.com/sta...ch/variatsioon ehk siis winrate 3BB/100 ilma boonusteta (FR NL100s)

    Prognoosid: ~80 tundi, 50 000 kätt kuus.
    winrate vähemalt 2.5BB/100(koos rakebackiga) =
    2500$ profit kuus.

    kokku tahaks teenida ~4k$

    miks ma busto olen?
    mängisin üle bankrolli + massive downswing.
    lähemalt blogist:
    Nonii... Hakkan uuesti blogima ja alustuseks siis väike update kui sitasti ma jooksen :) Eelmise aasta lõpuks tabas mind starsi FR NL100s 20...



    kui keegi vähegi huvitatud on siis PMige ja räägime asjad täpselt läbi nii et mõlemad osapooled oleks lepinguga rahul.
    Last edited by variatsioon; 24.08.10, 22:44.
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2
    Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

    kle pane õige link. see miski vana blogi kanne ju

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

      seal on kirjas kuidas mu ~7k$ rollist sai 1k$ roll..
      edasi ma eriti kirjutanud ei ole aga paar posti räägib mu halvast jooksus: http://pokkerblog.blogspot.com/

      kokkuvõttes lihtsalt jooksin halvasti ja mängisin üle rolli.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #4
        Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

        Huvitav, mõtlen pakkumise üle ..

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

          Vbl juppideks teha stake? Mingi mõned BI-d võtaks isegi.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • oksesteak
            Julm Donk
            • Feb 2010
            • 42

            #6
            Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            *Mõlemad osapooled võivad diili ajutiselt peatada või lõpetada igal ajal.
            ehk siis kui stakeja ei ole mänguga rahul ja tahab diili lõpetada/analüüsida lõpetan ka mina mängimise ja soovi korral saadan raha kohe tagasi.
            see ei sobi. kas oled nõus lepingule vms alla kirjutama (id kaardiga)?

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #7
              Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

              kui lepping korralik siis jh..

              aga miks ei sobi? see on mindseti pärast oluline punkt imo.
              kui ma ikka enam ei taha mängida siis enam ka raha ei puutu.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #8
                Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Vbl juppideks teha stake? Mingi mõned BI-d võtaks isegi.
                pmt ikka võib.. aga enne vaatan mis praegused kandidaadid räägivad.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #9
                  Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

                  Anyway võtsin 2k ära ..
                  diili reeglid ka:
                  *cashoudid sõprakanded keelatud
                  *5k käe tagant updated
                  *ma võin igal jumala hetkel diili lõpetada kui soovin
                  *kasum 50/50
                  *rakeback 50/50
                  *punktide kaudne väärtus 50/50
                  *mängimine toimub FTP NL50/NL100
                  *limiidist üles liikumine keelatud
                  *diili kestvus piiramatu ajaga
                  Last edited by leits; 25.08.10, 13:31.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #10
                    Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

                    eem.. kinnitan!
                    raha olemas(2k$) ja varsti hakkan vaikselt NL50s mängima ja homme hakkab loodetavasti NL100s grind pihta.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #11
                      Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

                      Good luck, jube palju juba on meie foorumist neid nl100 regse ftp'is :D

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #12
                        Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

                        edu! usun, et diil jääb kindlasti plussi ehk ez money leitsi jaoks. : D

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #13
                          Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

                          ty.

                          teen siis kokkuvõtte et stakeja süda rahustada.

                          hands: 4500
                          profit: 30$
                          rake paid:118$

                          NL50s jäin -88$.
                          kaotasin ühe buy ini KK vs AA ja veel läks veits nonSD peale raha.

                          NL100:
                          minu statid: 10/8 1.7BB/100

                          käed kus olen kaotanud rohkem kui 50 BBd:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          aga üldiselt on esmamulje super.
                          soft on palju parem kui starsis. suudan vaskukäe+trackballiga kergelt 9 tableda, note kirjutada ja table selectida.
                          ja tase on oodatust palju halvem. :) arvasin et vahepeal on mängud paremaks läinud aga ei.. tundub et hoopis halvemaks.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #14
                            Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

                            Ei ole hea bluff, reppid liiga väikest range kellegi vastu kellel on väga kitsas range//Ülepaare ei visata maha

                            Muidu soovin edu stakes!
                            Last edited by Rigged; 29.08.10, 09:51.

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #15
                              Re: otsin stake @ FTP NL100 FR

                              Hero posts DB $1.00. Ära ole nii kärsitu, oota ikka suurt pimedat

                              Comment

                              Working...