miniFTOPS osakute müük

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fikuuu
    Grinder
    • Aug 2009
    • 663

    #1

    miniFTOPS osakute müük

    Tere! Sooviksin küsida steiki mõnele septembri teisel nädalal algavale miniFTOPS turniirile.Turniirid on siis järgnevad:

    Event #1 22$ 8.september
    Event #3 33$ 9.september
    Event #10 22 11.september
    Event #13 33$ 12.september
    Event #18 22$ 14.september

    Kokku 132 taala,mis jagaks ära kaheteistkümneks osakuks,ühe osaku hinnaks siis 11$ (8,3%).
    Kasumijaotus oleks siis esmalt steigisumma tagasi ja ülejäänud 50/50 minu ja investori vahel.
    Raha kanda full tilti kasutajale fikuuu(T)
    Raha saab ka moneybookersisse või pangaülekandega saata(11 USD=135 EEK) ,sel juhul saata mulle PM.

    Minu senised tulemused :





    miniFTOPS kava: http://p.fulltiltpoker.com/mini-full...eries/schedule


    Veits lucki,palju donke ja hitime-hitime :)

    2ss2ss 2 osakut
    Äll 1 osak
    ziimukas 2 osakut
    pastilaa 1 osak
    mina ise 6 osakut

    osakud välja müüdud
    Last edited by fikuuu; 06.09.10, 04:26.
  • Äll
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 254

    #2
    Re: miniFTOPS osakute müük

    võtan 1 osaku, shippisin tilti

    Comment

    • OuMaiGaad
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 482

      #3
      Re: miniFTOPS osakute müük

      võtaks kah 2 osakut saatsin ära kah tilti juba. GL.

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #4
        Re: miniFTOPS osakute müük

        Võtaks 2 osakut. Hitt on tulemas

        Comment

        • onuark
          Pokkerihai
          • Oct 2009
          • 1760

          #5
          Re: miniFTOPS osakute müük

          Ma ise vast mängin 6max turkad mõned miniFTOPSil.

          Sa viimasel ajal väga väga väikeste buy inidega turkasi teinud, kas kõrgema buy iniga turka jaoks oled heas vormis?
          just asking. gl

          Comment

          • fikuuu
            Grinder
            • Aug 2009
            • 663

            #6
            Re: miniFTOPS osakute müük

            Algselt postitas onuark Vaata postitust
            Ma ise vast mängin 6max turkad mõned miniFTOPSil.

            Sa viimasel ajal väga väga väikeste buy inidega turkasi teinud, kas kõrgema buy iniga turka jaoks oled heas vormis?
            just asking. gl
            Minu mängustiil sobibki selliste buy-inidega turnade jaoks...Rolli puudumise tõttu olen olnud jah sunnitud microturnadega maadlema.Kui mindset paigas ja kaarti vähegi antakse peaks kõik korras olema.

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #7
              Re: miniFTOPS osakute müük

              very nice siis gl again.

              Comment

              • fikuuu
                Grinder
                • Aug 2009
                • 663

                #8
                Re: miniFTOPS osakute müük

                BUMP

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: miniFTOPS osakute müük

                  Võtan sümboolse osaku.

                  Comment

                  • fikuuu
                    Grinder
                    • Aug 2009
                    • 663

                    #10
                    Re: miniFTOPS osakute müük

                    Ilmselt,kui kolmapäevaks osakuid müüdud ei saa peab diili katkestama ja rahad tagasi saatma ..

                    Comment

                    • muruntau
                      • Jan 2009
                      • 4325

                      #11
                      Re: miniFTOPS osakute müük

                      Kaine peaga ei viitsiks kirjutada seda, aga nõu szcheiszche szcherlock, et sa ei saa nii S.I.T.T.A diili läbi müüa. Su diil eeldaks, et sa peaks biitima seda taset umbes 85% ROI'ga, et investoril oleks võimalik pikas perspektiivis nulli jääda. Ei ole väga tõenäoline, kui ainult $132 jaoks on vaja turnaseeria osakutena ära müüa... Teised foorumi liikmed/adminnid ei taha vbla olla nii poliitiliselt ebakorrektsed (või piisavalt ranged?), muidu oleks ehk keegi teine nii sittade tingimustega teemas seda juba varem öelnud.

                      Kui mu BR oleks +$10k, siis, nagu investeerimises öeldakse, shordiks sellistest teemadest sita välja. Pmst oleks valmis ise müüma enda raha eest osakuid sinu/ükskõik-kelle mängudest osakute soovijatele, maksma stake pakkujale tagasi nii palju kui stake tingimused ette näevad ja jääksin pikas perspektiivis ikkagi üle 20% plussi. Ja 20% on isegi tagasihoidlikult öeldud. I Z munne

                      Mitte midagi isiklikku, aga investorile nii mööda diili pakkumine on võimaliku investori mõnitamine..

                      Comment

                      • fikuuu
                        Grinder
                        • Aug 2009
                        • 663

                        #12
                        Re: miniFTOPS osakute müük

                        Võtan ikkagi ise ülejäänud osakud ära,ehk osakud välja müüdud...


                        Muruntaule: eks ta suht high risk ole jah,kuid seda mõnitamiseks kindlasti ei nimetaks (Igaüks ise teab kas ta on nõus sellist riski võtma või mitte) .Sellest ei saanud ma küll nüüd aru,mis sa teises lõigus seletasid..suva kah

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #13
                          Re: miniFTOPS osakute müük

                          Selles osas peab muruntauga nõustuma, et need 50/50 diilid on endalegi naljakad tundunud. Kunagine HCC Baltifesti diil oli aus kaup - 100% investorile! Ilmselgelt on universaalne lahendus seal vahepeal.

                          Hetkel investeerisin, kuna tilti tekkis pisike summa ja oli valida, kas see RUSHis maha dongata või foorumikaaslasel lammutada lasta. Moraalne EV peaks meeletu olema!

                          GL Fikuuu!!!

                          Comment

                          • fikuuu
                            Grinder
                            • Aug 2009
                            • 663

                            #14
                            Re: miniFTOPS osakute müük

                            Tänud-tänud,annan endast parima :)

                            Comment

                            • fikuuu
                              Grinder
                              • Aug 2009
                              • 663

                              #15
                              Re: miniFTOPS osakute müük

                              Magasin küll sisse esimese turniiri,kuid sain stacki õnneks üles suht kiirelt ...

                              Jõuan varsti rahadesse,üks käsi kah :

                              Full Tilt No-Limit Hold'em Tournament, 400/800 Blinds 100 Ante (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                              Hero (SB) (t26545)
                              BB (t18210)
                              UTG (t21691)
                              UTG+1 (t45470)
                              MP1 (t39917)
                              MP2 (t24118)
                              MP3 (t89630)
                              CO (t32725)
                              Button (t35809)

                              Hero's M: 12.64

                              Preflop: Hero is SB with Q, J
                              7 folds, Hero bets t2400, BB calls t1600

                              Flop: (t5700) A, 3, 7 (2 players)
                              Hero bets t3900, BB calls t3900

                              Turn: (t13500) K (2 players)
                              Hero checks, BB checks

                              River: (t13500) 10 (2 players)
                              Hero bets t20145 (All-In), BB calls t11810 (All-In)

                              Total pot: t37120

                              Results:
                              Hero had Q, J (straight, Ace high).
                              BB had 10, 7 (two pair, tens and sevens).
                              Outcome: Hero won t37120

                              Comment

                              Working...