kjmrc Stake @ PS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1

    kjmrc Stake @ PS

    Otsustasin siia aeg-ajalt graafikuid jms postitada, endal kaa huvitavam. :D
    Kogu informatsioon stake kohta on alljärgnev:

    Stake Taipupole ja kjmrc vahel
    Stake’i suurus on 500 dollarit ja stake kestab 50 000 kätt. Mängimine toimub PokerStarsi keskkonnas ja algab limiidi 0,5/1 dollar holdem fixed limit. Stake’itava liikumised limiitides üles või alla toimuvad eelneval kokkuleppel. 50 000 käe järel otsustatakse ühiselt, kas stake’iga jätkata ja kas samal limiidil ning samas suuruses või teisiti.

    50 000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50. Kui mänguliselt on seis kokkuvõttes plussis vähemalt 1 000 dollarit, siis boonuste jaotus 30/70 – vastasel korral 40/60. Kui stake lõppeb miinusega, siis võimalik boonus läheb esmalt miinuse katmisele ja ülejäänud jaotub 50/50.

    Kui stake’itav soovib tehingu varem lõpetada ja selles jõutakse kokkuleppele, jaguneb mänguline kasum ja boonused 60/40. Kui mängulist kasumit pole, kaetakse boonusega esmalt stake’i suurus ja ülejäänud jaotub pooleks.

    Stake’i ajal teenitud FFPde kasutamine peab olema eelnevalt kooskõlastatud (sh boonuste, turniiripiletite jms ostmine). Stake’i ajal võib raha kasutada ainult kokkulepitud laudades (ja laudade arvuga) mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada.

    Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid. Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul jaotus 60/40.

    Stake’i ajal saadab stake’itav kas pühapäeval või esmaspäeval kõik möödunud nädala käed kokkulepitud aadressile.

    Stake’itav võib enda tegemistest foorumirahvale teada anda, kuid see pole kohustus ja see on tema otsustada. Küll aga peab ta selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #2
    Re: kjmrc Stake @ PS

    3 sessi tehtud ja hetkel on pilt normaalne :D

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #3
      Re: kjmrc Stake @ PS

      Kui küsida võib siis :

      6max või full ring?
      mittu BBga lauas?

      good luck:)

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #4
        Re: kjmrc Stake @ PS

        Lasen 6maxi, FR ma ei koli mitte kunagi, that's for sure :D
        Ja olen 50 BB'ga lauas.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #5
          Re: kjmrc Stake @ PS

          Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
          Lasen 6maxi, FR ma ei koli mitte kunagi, that's for sure :D
          Ja olen 50 BB'ga lauas.
          NL donkide jaoks võib vist öelda, et fixed limitis on 50BB sama nagu 100BB.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #6
            Re: kjmrc Stake @ PS

            Nii ta on jah, tundub nagu SS, aga tegelikult rohkemaga oleks üsna lollus lauda istuda.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: kjmrc Stake @ PS

              mis vahet sel on? kas 50BB saab üldse kuidagi ühe käe jooksul sisse minna?

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #8
                Re: kjmrc Stake @ PS

                loogiliselt peaks olema mingi chart/formula mis on max BB arv potis lõpuks kui raiseda iga tänav limitini.
                huvi pärast, kas limitid erinevad tubades?
                ei suuda/viitsi hetkel googeldada ka midagi tarka.

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #9
                  Re: kjmrc Stake @ PS

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  mis vahet sel on? kas 50BB saab üldse kuidagi ühe käe jooksul sisse minna?
                  Vahet ei peagi olema, ja ei saa 50BB sisse minna korraga, aga mis vahet seal on, ma olen nii harjunud mängima ja ei hakka midagi muutma, kui siis lagi 40BB peale.

                  Comment

                  • kjmrc
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 4541

                    #10
                    Re: kjmrc Stake @ PS

                    Algselt postitas con Vaata postitust
                    loogiliselt peaks olema mingi chart/formula mis on max BB arv potis lõpuks kui raiseda iga tänav limitini.
                    huvi pärast, kas limitid erinevad tubades?
                    ei suuda/viitsi hetkel googeldada ka midagi tarka.
                    Noh, preflop saab raiseda max. 2$, flopis ka 2$, turn/river kuni 4$, kokku $12

                    Mismõttes limitid erinevad tubades? Ei saanud päris hästi aru.

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #11
                      Re: kjmrc Stake @ PS

                      Kuidas starsi FL rake on ? unibetis kunagi lasin siis see sõi ju elusalt ära. ja oskad starsi taset võrrelda näiteks microgamingu omaga ?

                      Comment

                      • kjmrc
                        Pokkerihai
                        • Aug 2009
                        • 4541

                        #12
                        Re: kjmrc Stake @ PS

                        Algselt postitas vennike Vaata postitust
                        Kuidas starsi FL rake on ? unibetis kunagi lasin siis see sõi ju elusalt ära. ja oskad starsi taset võrrelda näiteks microgamingu omaga ?
                        Ei ütleks, et rake ulmeline on. Starsi FL tasemest niipalju, et microgamingus oli imo rohkem loose vastaseid, kuigi ega siin micro FL pole erilisi "pro'si" ka :D

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #13
                          Re: kjmrc Stake @ PS

                          Nädala graafik siis ka (10.08-17.08):



                          Paar päeva kogesin mingisugust "downswingi", aga muidu on normaalselt kulgenud, loodan paremat sellest nädalast. :)

                          Comment

                          • Murdock
                            Grinder
                            • Jun 2010
                            • 690

                            #14
                            Re: kjmrc Stake @ PS

                            Nice!
                            5k käe kohta on minuarust norm tulemus :)

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #15
                              Re: kjmrc Stake @ PS

                              Nii ta on jah :P:P
                              Last edited by kjmrc; 17.08.10, 18:32.

                              Comment

                              Working...