Facepoker küsib steiki.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Facepoker
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 364

    #1

    Facepoker küsib steiki.

    Tervist,

    Ütlen siis kohe ,et ei ole varas ega pätt, kes tahaks teistelt raha välja pressida. Hetkel ei ole võimalik endal ,kuidagi Br kasvatad, ning sellega seoses küsin abi. Pole küll PP foorumis väga tihe külaline, kui Pokernewsi foorumis olen rohkem tuntum. Kes minuga kunagi on asju ajanud on võivad tunnistada ,et ülelaskmis ohtu vähemalt minupoolt ei ole.

    Mõtlesin ,et pakun välja ühe diili. Sooviks saada ühte kindlat steikijat ,et oleks lihtsam asju ajada.

    Hakkaksin mängima NL2-e Pokerstarsis Br 60$ ja liiguks edasi limiitides , kui on koos vähemalt 30BI. Kasum antud steikimisel 50:50 + stellari boonused 50:50.

    Oman Holdem manageri.

    Präegused cashi tulemused



    Ja minu blogi, kus on rohkem juttu minu käekäigust cashi maastikul.

    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ight=facepoker

    Siia lisaks ka veel sellise diili ,et hakkan mängima Pokernewsi promosid(freerollid jne) mille kasum läheks ka 50:50, sellks ,et teha deposid ja oleks raha ,et punktid kokku koguda küsiks 100$. PN freerollitelt olen lifetime taskusse pannud kuskil 1000$.

    Pluss FulltiltRakeback superliiga diil, 10 turniiri selles seerias ja kasum 60:40 ja kui peaks jõudma finaal turniirile siis 50:50 steikija kasuks. Vajaminev raha 55$ ehk 10 BI 5,5$-st.

    Lisaks oleks vaja osta Tabelninja 60$ ,et saaksin anda endast cashis maksimumi, selle 60 $ maksan esimesel võimalusel kinni oma taskust/kasumist.

    Kokku siis 60$+100$+55$+60$= 275$


    Täpsemad tingimused ja arutelu diili üle msnis.
    Kallepops@hotmail.com
  • armand0
    Õpihimuline Mängur
    • Mar 2010
    • 358

    #2
    Re: Facepoker küsib steiki.

    edu

    Comment

    • krayzie
      Grinder
      • Oct 2008
      • 706

      #3
      Re: Facepoker küsib steiki.

      luba küsisid?

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: Facepoker küsib steiki.

        Ei näe küll, et kohe peaks tableninja soetama ehk kui bankroll on pea samasuur, kui tabelninja maksumus :)

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #5
          Re: Facepoker küsib steiki.

          Tekstist ei lugenud välja, et mitut lauda sa mängid? NL2s peaks kõik sinu eelkirjeldatud programmid ja värgid saama ära osta vähem kui ühe kuuga.

          Comment

          • Provoker
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 3067

            #6
            Re: Facepoker küsib steiki.

            NL2 mängides ei ole muud vaja kui 20 lauda lahti ning tirida endale StarsAssistant mis clickib timebanki.

            Comment

            • isenseven
              Grinder
              • Sep 2009
              • 598

              #7
              Re: Facepoker küsib steiki.

              Edu steigiga aga....
              Algselt postitas Facepoker Vaata postitust

              ja kui peaks jõudma finaal turniirile siis 50:50 steikija kasuks.
              kuidas 50:50 saab kellegi kasuks olla? või ma panen hommikul millegagi väga mööda...

              Comment

              • Facepoker
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 364

                #8
                Re: Facepoker küsib steiki.

                Teema lukku, see diil ei kehti.

                Comment

                Working...