Miksnii Stake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • s1990n
    Jube Noob
    • Mar 2009
    • 107

    #1

    Miksnii Stake

    Staken kasutajat Miksnii Double or Nothingutele Pokerstarsi keskkonnas

    Stake: 370$
    Algselt mängitakse 5.2$-5.4$ Double or Nothinguid.Kui läheb hästi, siis v6ib ka limiidis ülespoole liikuda, aga seda peab ennem kindlasti arutama stakejaga.
    Diil kestab 1.septembrini 2010.
    Rahade jaotus: Algsumma mulle tagasi ning kasum tehakse 50:50 pooleks.
    VIP Stellar Rewardid lähevad jagamisele 50/50 ja FPPdega võib staketav teha mida ise soovib.
    Stake ajal muid mänge ei mängi.
    Kui mängija rikub reeglit on diil katki ning rahad tuleb tagasi kanda.
    Siin sooviks ka siis iga nädala pühapäev näha nädala kokkuv6tet, et teada saada kuidas nädal kulgenud on.
    Seega kui reeglitega nõus siis GL
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #2
    Re: Miksnii Stake

    oooo, 1 regular siis laudadesse juurde:D good luck teile mõlemale! ja loodan näha kasutajat "miksnii" laudades järgmine nädal , see nädal pelan veel 1,15.

    Comment

    • miksnii
      Grinder
      • May 2009
      • 580

      #3
      Re: Miksnii Stake

      Nõustun reeglitega.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #4
        Re: Miksnii Stake

        edu

        Comment

        • miksnii
          Grinder
          • May 2009
          • 580

          #5
          Re: Miksnii Stake

          Tervist !

          Kuna sai öö otsa grinditus siis kahjuks eile kokkuvõtet teha ei jõudnud.
          Kahjuks HEM-i graafikut praegu ülesse panna ei sa, kuna tänu formati tegmisele,
          läks HH kaotsi ning see litsents praegu ei tööta vms. Pagana slow service :D
          Aga ühesõnaga mängust ja diilist ka natukene. Mänge sai tehtud ehk mingi
          natukene üle 500 kanti (suvi ja grindimis tuju on väga vähe olnud. Proovime parandada)
          Diili sai alustatud 5.20 daalaste turbodega, kui tänu priidixile kellega koos on ka mängu natukene arendatud (ta sama limiidi regi) liikusin 5.40-ste normalite peal mis on ilmselgelt paremini biiditavad.
          Mäng on olnud niijanaa, aga vähemalt on limiidist natukene selgem ülevaade ja leake hakkab ka juba vähemaks jääma. Tänu 2-le õhtule kus sai esimese sessiga miinusesse lennatud ning kogu öö läks miinusest välja tulemisele siis on roll kahjuks hetkel tagasihoidlikud 397.60$. Vähemalt ei ole miinuses.
          Eile õnnestus silverstar kätte saada, ning kuu lõpuks kui kõik plaani päraselt läheb ehk õnnestub Goldstargi kätte grindida.
          Selle nädala plaan on siis hakkata korralikumalt grindida, ning rolli kasvatama jõudsamalt, nüüd on rohkem motti ka, kuna tahaks Priidixiga ikka sammu pidada ja goldstar kätte saada. Otseseid mängudearvu jms limiite peale ei hakka panema, ple mõtet lolliks minna.
          Aga ajh, loodame, et tekst on enamvähem arusaaadav kuna sai just ülesärgatud, ning edu laudades.

          Comment

          • miksnii
            Grinder
            • May 2009
            • 580

            #6
            Re: Miksnii Stake

            pimekana leiab ka vahe tera.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #7
              Re: Miksnii Stake

              Kuidas läheb?

              Comment

              • miksnii
                Grinder
                • May 2009
                • 580

                #8
                Re: Miksnii Stake

                Ilmselt sama nagu paljudel teistel....pole olnud aega/tahtmist eriti mängida.
                nädala alguses tabas suht vastik mindseti kriis ja sai suht kõvasti miinust toodetud.
                Sai maale tuldud ning niisama rohkem lebotatud, mindseti taastatud.
                Sugulase steigitud turniire sai ka laksitud kust tuli isegi suht mahe hit
                (22 daala deep stäck 5 koht, good for 270$).
                Steik iseenesest on atm 75 daala kasumis ning steigi roll 445$.
                Edu laudades ning loodame edukat nädalat.

                Comment

                • SALSABOY
                  FPP Pro
                  • Jun 2010
                  • 287

                  #9
                  Re: Miksnii Stake

                  edu ka minu poolt

                  Comment

                  • miksnii
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 580

                    #10
                    Re: Miksnii Stake

                    tänud...ilmselt lähed seda suurtes kogustes vaja :)

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #11
                      Re: Miksnii Stake

                      tohib joinida?:D

                      Comment

                      • miksnii
                        Grinder
                        • May 2009
                        • 580

                        #12
                        Re: Miksnii Stake

                        Jälle ilmselt nädal möödas.
                        Diiliga eriti palju jälle ei tegelenud kuna olin paar päeva kõrges palavikus haige. Ning sai ka natukene suve nauditud (pidu jms) Diiliga esimene nädal kus n.ö kahjumisse jäänud.
                        Millegipärast HEM ei kuva DONe mul....dunno why. Ple väga süvenenud ka.
                        Turna hiti rahad on maha tildatud jms.
                        Tahaks nüüd ikka 1 korraliku grindnädala teha. loodame parimat again.
                        Edu laudades.

                        Comment

                        • miksnii
                          Grinder
                          • May 2009
                          • 580

                          #13
                          Re: Miksnii Stake

                          Veic vahel aega olnud...aga nagu suvi näidanud on grindimist vähe ja muud palju.
                          Mindset on suht katki ja käed ka eriti ei taha pidada.
                          Aga ple mõtet vinguda...solider on !!
                          Loodame siis edukat kuu jätku.

                          Edu kõigile !

                          Comment

                          • miksnii
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 580

                            #14
                            Re: Miksnii Stake

                            Jälle üks huvitav nädal möödas.
                            Järeldus...inimesed muretsevad tühiste asjade pärast liiga palju.
                            Ei ole mõtet pabistada väikeste asjade pärast, mis võib juhtuda või mis kunagi saab.
                            Vaid tuleb elada praeguses päevas ning mõelda mis praegu saab.
                            Ning mitte teha seda teistele, mida sai taha, et sulle tehakse (nagu küla koerale, nii koer külale.)
                            Mille pärast tekivad probleemid ja mille pärast inimesed tülitsevad.
                            Kuna inimesed valetavad, ning mille pärast üldjuhul valetatakse....ongi lähedaste inimeste hoidmiseks. Sai taha lähedastele haiget teha ja valetad, sellepärast inimesed hakkavad asju eeldama ning tekivad probleemid. Inimesed ei sa asjadest üheselt aru kuna ei räägita kõike (valetatakse). Tekivad tülid jne (sõjad...nms)
                            Ühesõnaga tasub olla aus.
                            Ma tean seda juba ammu aga tuttavate ja sõprade suhtlemise pärast olen selle peale viimasel ajal mõelnud rohkem. Loodan, et inimesed saavad aru, et aususega muutub maailm paremaks kohaks ning alustada tuleb endast.
                            Loodan, et tekst väga imelik ja emo välja ei tulnud, ning need vähesed kes seda threadi loevad said aru mis ma öelda proovisin ja ehk õpivad sellest midagi.
                            Pokkersit niipalju et ikka parajalt viltune teema. Tuelvikus võiks ikka käed pidama hakata.
                            kahjuks jääb see diil ilmselt miinusesse.
                            Selle eest kuna endal ei suju soovin teistele edu laudades ning kainet mõistust.

                            Last edited by miksnii; 16.08.10, 05:16.

                            Comment

                            Working...