Sineepi HU sngde stake!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • s1990n
    Jube Noob
    • Mar 2009
    • 107

    #1

    Sineepi HU sngde stake!

    Staken kasutajat Sineep turbo HU sngdes Pokerstarsi keskkonnas

    Stake: 700$
    Mängitakse vastavalt BRM järgi, alustades siis 34.5 2man husngde ja 23 4man husngdega ning vajadusel (sitt jooks, downswing vms) madalamal.
    Diil kestab 1.septembrini 2010.
    Rahade jaotus: Algsumma mulle tagasi ning kasum tehakse 50:50 pooleks.
    Kasutajal on ka võimalus raha vahepeal natukene välja kanda kui selleks tekib soovi, aga kindlasti tuleb mulle sellest ennem teada anda.
    VIP stellar rewardid lähevad siis jagamisele 50/50 aga FPPdega võib staketav teha mida ise tahab.
    Siin sooviks ka siis iga nädala pühapäev näha nädala kokkuv6tet, et teada saada kuidas nädal kulgenud on.
    Seega kui reeglitega nõus siis GL
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Sineepi HU sngde stake!

    Loodan, et stake on edukas!

    Comment

    • SALSABOY
      FPP Pro
      • Jun 2010
      • 287

      #3
      Re: Sineepi HU sngde stake!

      Algselt postitas ranka Vaata postitust
      Loodan, et stake on edukas!
      Indeed, kõik see raha vastu taevas lüüa oleks ka natuke nõme

      Comment

      • sineep
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 130

        #4
        Re: Sineepi HU sngde stake!

        nõus ning alustan

        Comment

        • sineep
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 130

          #5
          Re: Sineepi HU sngde stake!

          Graafik:


          Statid:


          Pidin väga palju vaeva nägema, et sellise jamaga breakeven püsida. Regsid on tõsiselt sitad ning fishid on nagu olema peavad, kahjuks 3 outi tuli mõlemale liiga tihti, flippe ei võitnud ja kui kellelgi oli midagi välja imeda, siis see ka imeti.
          Last edited by sineep; 11.07.10, 21:33.

          Comment

          • sineep
            Jube Noob
            • Dec 2008
            • 130

            #6
            Re: Sineepi HU sngde stake!

            Teine nädal algas kohutavalt - miski -14 bi päevaga, millest järgmine päev sai esialgu ca 10 tagasi tehtud, ent siis jälle sügavikku kukutad. Liikusin alla ning 3tablesin 4men-e.





            Uuel nädalal uue hooga, esialgu 11-si ja loodetavasti jõuan ndlavahetuse fishfestiks tagasi kõrgemale, seekord siis proovin 90% 4matsi omi mängida

            Comment

            • sineep
              Jube Noob
              • Dec 2008
              • 130

              #7
              Re: Sineepi HU sngde stake!

              Väga mängida ei jõudnud, korrektuurid selles osas sellel nädalal kavas

              Comment

              • sineep
                Jube Noob
                • Dec 2008
                • 130

                #8
                Re: Sineepi HU sngde stake!

                Et siis 4. nädal... Polegi nii sitta kuud husngs kunagi olnud. Rahaliselt midagi hullu pole, miski -200 kokku. Aga mindseti ja moti on selline tuim tagant võtmine proovile pannud päris korralikult. Oo August, lase nüüd mul tagant võtta teisi.

                Comment

                • sineep
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 130

                  #9
                  Re: Sineepi HU sngde stake!

                  Kuna Juuli oli suht perses kuu, siis otsustasin korralikult mängu analüüsida ja avastasin mõned suured lekked. Kuna lekked olid just fishide (tight/loose passive) vastu, siis mõtlesin teha ca 100 mängu madalamal ehk siis 6.25-seid, kus enamus sellist fishist mängu harrastavad. Tuli ilmselt kasuks, nüüd hakkan sujuvalt ülesse liikuma. Ahjaa, nende lekete lappimisega sain aru, miks mu omaha husng breakeven oli ning seega mängisin see nädal ka omaha husngsid. Kui keegi otsib mängu, mida mängida, siis omaha husng on suht kullaauk, vähemalt 30 daalasteni.

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #10
                    Re: Sineepi HU sngde stake!

                    Keep it raising (Y)

                    Comment

                    • sineep
                      Jube Noob
                      • Dec 2008
                      • 130

                      #11
                      Re: Sineepi HU sngde stake!

                      nädal algas ja lõppes official idiot hitting dayga....kahjuks

                      Comment

                      • sineep
                        Jube Noob
                        • Dec 2008
                        • 130

                        #12
                        Re: Sineepi HU sngde stake!

                        nädala märksõnadeks on 1, 2 ja 3 oudised. suht sick, pmst 1500 mängu pole edasi saanud, kogu aeg ühe koha peal.

                        Comment

                        • PokerDevil
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1177

                          #13
                          Re: Sineepi HU sngde stake!

                          Aeg on siis midagi muuta oma mängus ja konkreetselt. 1500'st BE strechi sellel limiidil pole.

                          Comment

                          • sineep
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 130

                            #14
                            Re: Sineepi HU sngde stake!

                            no tglt ei ole breakevenit, ülesliikumise failid on need mis muudavad breakeveniks

                            Comment

                            • PokerDevil
                              Vana Tegija
                              • Oct 2008
                              • 1177

                              #15
                              Re: Sineepi HU sngde stake!

                              Teeb sama välja.

                              Comment

                              Working...