Kes tahab stake?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • s1990n
    Jube Noob
    • Mar 2009
    • 107

    #1

    Kes tahab stake?

    Stake suurus on 1500$ ja selle eest tahaks stakeda 2-3 inimest cash game,sngsi v6i MTT mängima.Stakeda sooviks inimesi kellel on vaba aega, et pokkeriga tegeleda ja kellel oleks motivatsiooni.Nii, et kes huvitatud, siis PM mulle :)
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #2
    Re: Kes tahab stake?

    Saadan PM-i.

    Comment

    • olavike
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1269

      #3
      Re: Kes tahab stake?

      Jälle mingi naljamees?

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #4
        Re: Kes tahab stake?

        ei ole. tristanot stakes 500-ga vist juba

        Comment

        • s1990n
          Jube Noob
          • Mar 2009
          • 107

          #5
          Re: Kes tahab stake?

          Ei ole mingi nali :) Mul lihtsalt natukene vaba raha mida otsustasin stakemiseks kasutada :P

          Comment

          • hoss23
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 2551

            #6
            Re: Kes tahab stake?

            Algselt postitas s1990n Vaata postitust
            Ei ole mingi nali :) Mul lihtsalt natukene vaba raha mida otsustasin stakemiseks kasutada :P
            Miks ise siis limiidis üles ei liigu?
            Või steik on iizim mony?

            Comment

            • s1990n
              Jube Noob
              • Mar 2009
              • 107

              #7
              Re: Kes tahab stake?

              Ma mängin ise niigi praegu NL 100 starsis.Sai ka NL 200 proovitud aga seal läks natukene kehvasti ja seega lasen praegu ilusti NL 100 edasi ja NL 100 toidab kh ilusti ära :P

              Comment

              • hoss23
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 2551

                #8
                Re: Kes tahab stake?

                Algselt postitas s1990n Vaata postitust
                Ma mängin ise niigi praegu NL 100 starsis.Sai ka NL 200 proovitud aga seal läks natukene kehvasti ja seega lasen praegu ilusti NL 100 edasi ja NL 100 toidab kh ilusti ära :P
                selge see

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #9
                  Re: Kes tahab stake?

                  Pm'ed :)

                  Comment

                  • AshrakWhite
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 666

                    #10
                    Re: Kes tahab stake?

                    mis tingimused siis on stakel?

                    Comment

                    • WIN
                      FPP Pro
                      • Feb 2010
                      • 275

                      #11
                      Re: Kes tahab stake?

                      PMd, sorry et nii pikk pointless tekst, ma olin exited.:D

                      Comment

                      • s1990n
                        Jube Noob
                        • Mar 2009
                        • 107

                        #12
                        Re: Kes tahab stake?

                        Selle teema v6ib selleks korraks lukku panna, kuna staked k6ik välja jagatud selleks korraks.

                        Comment

                        Working...