Stake suurus on 1500$ ja selle eest tahaks stakeda 2-3 inimest cash game,sngsi v6i MTT mängima.Stakeda sooviks inimesi kellel on vaba aega, et pokkeriga tegeleda ja kellel oleks motivatsiooni.Nii, et kes huvitatud, siis PM mulle :)
Kes tahab stake?
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: Kes tahab stake?
Miks ise siis limiidis üles ei liigu?Algselt postitas s1990n Vaata postitustEi ole mingi nali :) Mul lihtsalt natukene vaba raha mida otsustasin stakemiseks kasutada :P
Või steik on iizim mony?
Comment
-
Re: Kes tahab stake?
selge seeAlgselt postitas s1990n Vaata postitustMa mängin ise niigi praegu NL 100 starsis.Sai ka NL 200 proovitud aga seal läks natukene kehvasti ja seega lasen praegu ilusti NL 100 edasi ja NL 100 toidab kh ilusti ära :P
Comment
-
Comment