Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1

    Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

    Kuna Pacificu/888 pokeri microlimiidi MTTd on väga väga softid ning turniire on piisavalt palju, siis mul tuli mõte korraldada üks korralik stake.

    Mängitakse: 1-3$-seid MTTsid
    Stake: 50$*
    Kui kaua kestab: 1 kuu*
    Rahade jaotus: Algsumma mulle tagasi ning kasum tehakse 50:50 pooleks
    Boonused: Boonused aka rakeback jne jääb sulle.
    Lisainfo: Tublide tulemuste järel (kõrged prized) annan boonust peale steigi lõppemist.
    Mitut inimest steigin?: Vähemalt ühte

    *= Arutan mängijaga läbi, mis oleks parim diil, aga umbkaudselt 50$ ja 1 kuu.


    Selgita, miks peaksid just sina saama minu steigi?
    Lisa ka enda eelmised tulemused, kus mänginud oled jne jne (igasugune info enda pokkeri history kohta + suurimad võidud)

    Kuna ma teen seda ärilistel põhimõtetel, siis ma otsin tõelist talenti:
    1.) Kes tahab ennast tõestada
    2.) Kes on valmis mängima suure motivatsiooniga
    3.) Kes suudab mitmeid tunde pingutada kõrgete tulemuste nimel
    4.) Kes mängib mitmeid turniire päeva jooksul
  • imthcplant
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #2
    Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

    Need 4 punkti käivad küll täpselt minu kohta...
    Saavutused hmm... Olen suht microsi mänginud ja enamasti multy table SnG.
    180 inimese turbo esikoht 108$ 2.2$ BI vist isegi mitmeid kordi...
    90 inimese SnG-delt ka palju esikohti...
    siis 3.3$ rebuy turnalt 60k Guaranteed starsis 28koht..
    Mingit väga suurt Historyt ei ole... Aga kui kuskil netis on talletatud miskit siis sealt ühtteist ehk leiaks... Pole aga väga kursis mis saidid salvestavad kõigi tulemusi jne..Viimase paari päeva tulemusi saaks vb Hemist ka aga miskipärast ei avane mul Hem hetkel:S

    Comment

    • yolpa
      Pokkerihai
      • Jun 2009
      • 2669

      #3
      Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

      Nonii. Mina oleks küll asjast väga huvitatud, kuna on suvi ja on palju vaba aega, ning kuna unerežiim on kah läinud kooli omalt suve peale üle siis öised deep runid on väga tere-tulnud. Endast nii palju, et olen kunagine trio hunt, alustatud sai NL10 ja toksitud seda BE mingi pool aastat, siis selle kõrvalt avastasingi MTT-d, seal on hititud mõningaid väiksema fieldiga turnasi, kui vaja võin otsida vanast arvutist isegi screenshotid üles, mis sai tehtud, et oma saavutusi kuskile foorumisse postitada. Selle aasta alguses kolisin starsi, et mängida suurema prizepooli ja fieldiga MTT-si, midagi märkimisväärset kül pole, aga ROI on vähemalt plussis, suurim hit on scoopi 2day evendil 461/26k+, mingi 460$. Samas olen väga ambitsioonikas ja tean seda, et mulle sobivad turnad väga hästi. Midagi rohkem teada soovid, võid msnis küsida. Üle ma vast sind ei lase, kuna tead mind lives.

      E: opr link kah http://officialpokerrankings.com/pok...BB6CC.html?t=2
      Last edited by yolpa; 29.06.10, 22:02.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #4
        Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

        Mänginud olen põhiliselt PS ja FT mõned korrad ka Ongame võrgustikus ja Microgamingus.
        Suurimat hitti täpselt ei mäletagi- midagi 400-500 kanti oli 4-s koht Trios.
        SN: Vandalar
        http://officialpokerrankings.com/ful...509C8.html?t=2
        http://officialpokerrankings.com/pok...5D7A5.html?t=2
        Mul on lihtsalt igav ja tundub põnev projekt olema, kuna olen busto ka, siis on aega keskenduda sellele.
        GL

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #5
          Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

          Esimene steigitav leitud. Järgmised võtan ette paari päeva jooksul :)

          User: yolpa
          Stake: 50$
          Aeg: 1. august 2010 on tähtaeg

          edu

          Comment

          • macroTilt
            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
            • May 2010
            • 629

            #6
            Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

            vandat ara steigi. ta squuezib isegi steigitud raha eest Q9 offiga.

            lol, kuidas laheb vanda?

            Comment

            • MrRiver
              Grinder
              • Oct 2008
              • 735

              #7
              Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

              Olen mänginud mõned aastad, selle ajaga läbi käinud päris mitmetest tubadest(Trio,Stars,FTP,Ultimate,PKR,Pacific) ja mänginud põhimõtteliselt kõiki mänge. Parim hit on Pacificu 55$ päevaturna(?) võit for 5k$. Peale seda mõned 1k hitid, nt 12 koht Sunday 1/4millil. Sinu sõnade järgi kergelt biiditav.

              Comment

              • macroTilt
                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                • May 2010
                • 629

                #8
                Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

                2x samasse teemasse postitada, ilma, et midagi suurt 6elda on suht tobe. tean.

                Siiski. MrRiverit olen ise kunagi ammu, ehk 1,5a tagasi mitmel korral steikinud ja pean ytlema, et tema puhul saab suht kindel olla, et raha laheb turnal sisse heade oddsidega.
                Usun lausa, et olen m6ne $$$ kasumis temaga. Seega, tyyp kes laseb ringi varjuna, kuid imo vaga hea spot.

                Ja River, tule m6lise vahest minu blogis ka. Head 6hkkonda on vaja!

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #9
                  Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

                  Vandalarile tasuks küll anda. Lisanõudena võiks tal olla veel ühe video tegemise kohustus.

                  Comment

                  • kardpleier
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 699

                    #10
                    Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

                    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                    Vandalarile tasuks küll anda. Lisanõudena võiks tal olla veel ühe video tegemise kohustus.
                    +1

                    Comment

                    • H2O
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 362

                      #11
                      Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

                      Nii ise ma ei julge igaks juhuks steiki võtta, kuna kui ma bustoks lähen siis mulle jääb miski vastik olek külge. Aga mulle tuli väike idee, nimelt kannan omast taskust 50$ ja teen nagu steiki järgi. ja postitaksin kuhugile tulemused, et mis oleks saanud kui näiteks oleksin postitanud siia ja "oleksin" olnud väljavalitu.

                      Et kas coka on tulemustest huvitatud, ehk annab se mingil teisel steigil kui tunnen ennast kindlamalt miski eelise?

                      Igatahes hetkel se on idee, kui suurt huvi pole siis eriti ei viitsi rabeleda :D. Aga ma ei tea suht fun oleks vaadata mis saanuks.

                      Comment

                      • jrgn hell
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 3328

                        #12
                        Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

                        sa ei mängi stake ja enda rahaga never ever samamoodi, seega eos fail idee juba.


                        ma enda rahaga shipin suht iga drawga sisse ja toodan muud kelbast, aga kui mingi stake või muu diil, siis mõtled ikka, et ootad paremat spotti

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #13
                          Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

                          Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                          sa ei mängi stake ja enda rahaga never ever samamoodi, seega eos fail idee juba.


                          ma enda rahaga shipin suht iga drawga sisse ja toodan muud kelbast, aga kui mingi stake või muu diil, siis mõtled ikka, et ootad paremat spotti
                          jap, nii ta on :)

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #14
                            Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

                            Ootame siis kuni tulevad uued kasutajad, kes hakkavad stake otsima. :)

                            Muidu GL coca ja steigitavad, mitmele inimesele kavatsed stake pakkuda?

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #15
                              Re: Coca otsib superstaari! MTT Stake @ Pacificus

                              eks näis, aga ma usun et 2-3-le kokku

                              Comment

                              Working...