hei, sooviks stake, et m2ngida 1-3 dollarilisi mtt/si
stake suurus oleks 150$
stakejale stake tagasi ja kasum 50/50
olen pokkeris kyllaltki uus, pokerstarsis olen turniire veits m2nginud, enamus 1-2 dollarilised, aga l2ksin bustosse, kuna ronisin tiltis peaga cashi laudadesse,ja ypriski suurtesse limiitidesse
kui keegi on huvitatud siis pm v6i msn (n0b0dy@hotmail.com)
stake suurus oleks 150$
stakejale stake tagasi ja kasum 50/50
olen pokkeris kyllaltki uus, pokerstarsis olen turniire veits m2nginud, enamus 1-2 dollarilised, aga l2ksin bustosse, kuna ronisin tiltis peaga cashi laudadesse,ja ypriski suurtesse limiitidesse
kui keegi on huvitatud siis pm v6i msn (n0b0dy@hotmail.com)