fikuuu steik.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fikuuu
    Grinder
    • Aug 2009
    • 663

    #1

    fikuuu steik.

    Tere kõik !

    Sooviksin siis küsida steiki pokerstarsi kuni 5,50$ buyiniga nlhe freezeout MTT-de mängimiseks.Sooviksin algsummaks kokku saada 500$,mis jaotaks sajaks osakuks ära ehk 1% = 5$.Kasumijaotus 50/50 minu ja stakeja vahel.Diil saab alguse,kui osakud müüdud saan ja kestvuseks oleks 2 nädalat,mille möödudes teeks tasaarvelduse.Diili ajal muid mänge ma pokerstarsis ei mängi.

    Endast nii palju,et olen üle kahe aasta turniire mänginud,mängustiili poolest nimetaks end TAG/LAG mängijaks ja mängin 1-2 lauda korraga(üle selle kannatab mängu kvaliteet minu jaoks).
    Lingid minu OPR-i lehtedele :






    Raha paluks saata pokerstarsi (kasutaja fikuuu(Tartu))
  • Blackbirds
    FPP Pro
    • May 2010
    • 206

    #2
    Re: fikuuu steik.

    Kas saan õigesti aru, et kui kasum tuleb näiteks 5 taala, siis saab stakeja tagasi 2,5 taala+ veel selle osakute ostu summa?

    Comment

    • fikuuu
      Grinder
      • Aug 2009
      • 663

      #3
      Re: fikuuu steik.

      Aa jah,vabandan ...muidugi on ka steikback...esmalt saab stakeja oma steigitud summa tagasi ja seejärel läheb kasum pooleks

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4
        Re: fikuuu steik.

        Ma saadaks 2 osakut fulltilti kui võimalik?

        Comment

        • reigo
          Julm Donk
          • Jul 2009
          • 97

          #5
          Re: fikuuu steik.

          Kui palju turniire hinnanguliselt arvad, et jõuad selle kahe nädala jooksul mängida?

          Comment

          • fikuuu
            Grinder
            • Aug 2009
            • 663

            #6
            Re: fikuuu steik.

            Algselt postitas reigo Vaata postitust
            Kui palju turniire hinnanguliselt arvad, et jõuad selle kahe nädala jooksul mängida?
            Arvan et kuskil saja kanti ...kuid see on ka väga umbkaudne pakkumine

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Ma saadaks 2 osakut fulltilti kui võimalik?
            kahjuks on ainult starsi võimalik kanda,kunas mul kõik kontod tühjad...

            Comment

            • fikuuu
              Grinder
              • Aug 2009
              • 663

              #7
              Re: fikuuu steik.

              Tingimusi võib stakejate nõusolekul ka muuta(perioodi pikendada vmt) ...Egas ei tea kuidas mul üldse läheb ju tegelikult

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #8
                Re: fikuuu steik.

                luba olemas?

                Comment

                • fikuuu
                  Grinder
                  • Aug 2009
                  • 663

                  #9
                  Re: fikuuu steik.

                  Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                  luba olemas?
                  Ja ikka,siia alafoorumisse lähevad teemad alles peale moderaatori ülevaatamist üles

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #10
                    Re: fikuuu steik.

                    aa jajah, minu viga, muidu su itm% suht väike, roi ja profit küll suured, aga jh, vb paar osakut isegi võtan.

                    Comment

                    • fikuuu
                      Grinder
                      • Aug 2009
                      • 663

                      #11
                      Re: fikuuu steik.

                      Tundub et väga suurt huvi pole ...eks mõne päeva pärast vaatab.äkki peab teema lukku panema

                      Comment

                      • kaardimaja
                        FPP Pro
                        • May 2010
                        • 281

                        #12
                        Re: fikuuu steik.

                        vb isegi oleks huvitatud 5-10% ostma, aga siis pean kuidagi oma FTP dollarid starsi saama:)

                        Comment

                        • fikuuu
                          Grinder
                          • Aug 2009
                          • 663

                          #13
                          Re: fikuuu steik.

                          Paluks siis,et mõni moderaator teema lukku paneks.

                          Comment

                          Working...