forelli 23 mai turnasteik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #46
    Re: forelli 23 mai turnasteik

    edu! pane kinni :)

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #47
      Re: forelli 23 mai turnasteik

      gl, railin ka
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • fikuuu
        Grinder
        • Aug 2009
        • 663

        #48
        Re: forelli 23 mai turnasteik

        Final Table !! Nice !!

        Comment

        • fikuuu
          Grinder
          • Aug 2009
          • 663

          #49
          Re: forelli 23 mai turnasteik

          8. koht kena töö !

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #50
            Re: forelli 23 mai turnasteik

            77 vs kk, utg'lt. 3k$
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • forell
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2009
              • 350

              #51
              Re: forelli 23 mai turnasteik


              ffs

              okei mingi veits hiljem arvutan ja arveldan, teen v2ikse sliibi.

              praegu sain sellised numbrid:
              3020 total cashes (ei arvuta seda 3+r 17 doltsist cashi sisse, see oleks olnud nagu lohutusvariant kui oleks miinusesse j22nud)

              mandre 20+141 = 161 - ootan 2kki sobib fulltilt
              taavi 10+ 71 = 81 - ootan 2kki sobib fulltilt
              marek 40 + 281 = 321 - kantud
              mr X 130 + 916 = 1046 - kantud

              Ei ole vapsjee kindel oma hetke matemaatikaoskuses, et kui midagi valesti siis parandage. Ja kui vähegi võimalik siis kannaksin pigem FT, sest muidu jääb starsi palju väiksem roll kui FT.
              Last edited by forell; 24.05.10, 07:56.

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #52
                Re: forelli 23 mai turnasteik

                kahju, et nii nõme koht, aga ikkagi hea töö sellisel laulupeol, ja tänud :)

                Comment

                • Mandre
                  Jube Noob
                  • Mar 2009
                  • 196

                  #53
                  Re: forelli 23 mai turnasteik

                  GG
                  Sobib ka FT kasutaja sama mis Starsis

                  Comment

                  • oskar
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 113

                    #54
                    Re: forelli 23 mai turnasteik

                    omgitsFORELL, tubli töö hästi mängitud.
                    Last edited by oskar; 24.05.10, 11:50. Põhjus: shipi puhul oleksid välismaale ilmselt tõmmanud, nii et hea lõpp turniirile vast.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #55
                      Re: forelli 23 mai turnasteik

                      wow!
                      hea töö(Y)
                      mandre hittis päris hästi seekord :D

                      Comment

                      • forell
                        Õpihimuline Mängur
                        • Oct 2009
                        • 350

                        #56
                        Re: forelli 23 mai turnasteik

                        Peaks vist mingi kokkuvõtte kah kirjutama.
                        Starsi turnad hävisid suht rõvedalt, 3oudised here and there. Pole ammu ühel pyhapäeval nii halvasti jooksnud nendel turnadel. Aga nendel laulupidudel ongi standard see et saad rõvedaid biite aga samas kui hitid ühe 2.20 turniiri kasvõi siis on kuuks ajaks asi korras.
                        Mõlemad tildi teised turniirid (33guar knockout ja 42k tavaline) läksid tänu sellele et mängisin madalal levelil AQs üle. Flopis on äss, turn on lausa emand kah aga keegi on ikka setiga sisse imenud. Mõlemal turniiril siis niimodi shordiks ja push/fold mängus imeti kuidagi välja.
                        Kokkuvõtteks oli kõik tavaline, rahad läksid enamjaolt eesolles sisse, lihtsalt natuke rohkem kui tavaliselt tõmmati välja see 2-3 oudine.
                        Jumal tänatud et see viimane turniir deepi läks, kartsin vahepeal et jääme miinusesse. Ja noh, j2rgmine kord siis maybe parem koht.

                        psps. rahad on kantud ja j2rgmine pyhap2ev uuesti

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #57
                          Re: forelli 23 mai turnasteik

                          GG

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: forelli 23 mai turnasteik

                            järgmine pühapäev tee kindlalt uus teema!

                            Comment

                            • mihke666
                              FPP Pro
                              • Jan 2009
                              • 228

                              #59
                              Re: forelli 23 mai turnasteik

                              miks 77-ga sellise openraise tegid?

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #60
                                Re: forelli 23 mai turnasteik

                                kusjuures mõtlesid suht kaua enne seda...
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...