Re: 3 nägu 2.20$ 12k$ grt 20:40
Ühesõnaga kui täna starsis isu stakeda kedagi siis olen käpp Kasutaja Starsis : imthcplant (Tartu) ja Pm kui läheb asjaks :D
Ühesõnaga kui täna starsis isu stakeda kedagi siis olen käpp Kasutaja Starsis : imthcplant (Tartu) ja Pm kui läheb asjaks :D

Comment