pakun coachingut

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ilikeu
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 73

    #1

    pakun coachingut

    Tere,

    Seoses ilusate ilmadega tuli ka ilus mõte, et aitaks kedagi.

    Plaan on leida üks inimene nl25-nl100. 6max (väga huvitava pakkumise korral ka nl10)

    Minu kogemus coachimises? Väga minimaalne(mõned mängijad) kuid arvan, et suudan piisavalt hästi seletada olukorrad lahti ning aidata tulevasel õpilasel iseseisvalt ja loogiliselt mõtlema hakata.

    Kõik kes arvavad, et neile võib asjast abi olla, pm.

    võiksite lisada limiidi, tuba, mitu lauda ning palju käsi kuus mängite.

    õpetamis viisist, minu kasust jms räägin juba konkreetse inimesega pm teel.
    Last edited by ilikeu; 21.05.10, 17:02.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: pakun coachingut

    http://foorum.pokkeriprod.com/showthread.php?t=3432

    Comment

    Working...