Otsin stake...

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • imthcplant
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #1

    Otsin stake...

    Tervist otsin stake.
    Sait: Pokerstars.
    Kasutaja: imthcplant(Tartu)
    Huvi pakuks siis starsis olevad 90 inimese bounty SnG-d
    Idee oleks siis 10BI ja 6.7$ voi 1.4$.
    Tulu läheks 50/50. (6.7$ stakedes olen nõus ka 60/50 stakeja kasuks)
    Võite ka teisi omapoolseid pakkumisi teha.

    Tänud tähelepanu eest:
    Lugupidamisega imthcplant.
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #2
    Re: Otsin stake...

    Esimest korda mängid?
    Jne jne...
    ehk palun infot enda mängimiste kohta palun!

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: Otsin stake...

      Algselt postitas imthcplant Vaata postitust
      (6.7$ stakedes olen nõus ka 60/50 stakeja kasuks)
      Se on ihan fifty-sixty miten käy...


      10 BI on vähe, plaan peab kindlasti parem olema ja kahtlen, et luba olemas ka:(
      GL btw kui keegi siiski otsustab stakeda.

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: Otsin stake...

        Lukku jep :/.

        Comment

        Working...