Kes tahab stake?

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • STFU

    #1

    Kes tahab stake?

    .
    Last edited by Külaline; 28.04.10, 08:05.
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: Kes tahab stake?

    10 000euri?

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #3
      Re: Kes tahab stake?

      hahaha

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #4
        Re: Kes tahab stake?

        Kas see on mingi naljateema?

        Comment

        • R1naldo
          Jube Noob
          • Apr 2009
          • 143

          #5
          Re: Kes tahab stake?

          perse see sitt mees. ma steigin kõiki kes tahavad €50k. küsima ei pea midagi, visake ainult oma reidi konto

          Comment

          • lenC
            Administraator
            • Oct 2008
            • 6440

            #6
            Re: Kes tahab stake?

            Panen teema lukku.

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: Kes tahab stake?

              Tuleb välja, et see võib täitsa tõsine värk olla, võite temalt PM-i teel uurida ja asju siin ka edasi arutada. Lukust lahti.

              Comment

              • Dogers
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2500

                #8
                Re: Kes tahab stake?

                whaat?

                Comment

                • Jennifer
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1503

                  #9
                  Re: Kes tahab stake?

                  Olen huvitatud.
                  Kas sa said mu PM kätte?:)

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #10
                    Re: Kes tahab stake?

                    saatsin PMi

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Kes tahab stake?

                      STFU esiteks sa kinnita siin, et asi on tõsine ja teiseks võta teadmiseks, et PokkeriProd.com ei vastuta mitte kuidagi sinu stake teema eest. See tähendab, et kui kuidagimoodi peaksid jääma rahast ilma, siis on see ainult su enda vastutus. Ootan enne südaööd kinnitust või panen teema lukku, sest nii suured raha ei ole naljaasjad.

                      EDIT: tegelt lukku ei pane aga tea, et vastutus on sinul.

                      Edu stakemisel!

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #12
                        Re: Kes tahab stake?

                        Algselt postitas lenC Vaata postitust
                        Tuleb välja, et see võib täitsa tõsine värk olla, võite temalt PM-i teel uurida ja asju siin ka edasi arutada. Lukust lahti.
                        Kas teema autor näitas oma konto väljavõtet vms ?

                        Igatahes http://foorum.pokkeriprod.com/search...8&pp=25&page=2 lugemine ei tekita küll eriti usutavat muljet.

                        Ok aga kui teema tõsine, siis näiteks mina olen valmis oma elu panti panema sellise suurusega stake´i nimel. Muidugi peaks diil kestma siis min. pool aastat ja pant tuleks mängu, kui kahjum oleks suurem, kui 20% ja see on reaalne teema, mitte mingi muuseas plõksimine. Muide, obv ei hakka mina mingeid PM´e saatma.

                        Comment

                        • ingu
                          Bännitud
                          • Jan 2010
                          • 1283

                          #13
                          Re: Kes tahab stake?

                          Kui tõsine värk võiks ju teemas ka poindist rääkida.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #14
                            Re: Kes tahab stake?

                            paistab, et kristjanlaasil on uut stakei vaja vist

                            Comment

                            • flipmachine
                              Pokkerihai
                              • Jul 2009
                              • 1857

                              #15
                              Re: Kes tahab stake?

                              Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                              paistab, et kristjanlaasil on uut stakei vaja vist
                              mis sellega mõtlesid?

                              Comment

                              Working...