.
Kes tahab stake?
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
-
-
Re: Kes tahab stake?
STFU esiteks sa kinnita siin, et asi on tõsine ja teiseks võta teadmiseks, et PokkeriProd.com ei vastuta mitte kuidagi sinu stake teema eest. See tähendab, et kui kuidagimoodi peaksid jääma rahast ilma, siis on see ainult su enda vastutus. Ootan enne südaööd kinnitust või panen teema lukku, sest nii suured raha ei ole naljaasjad.
EDIT: tegelt lukku ei pane aga tea, et vastutus on sinul.
Edu stakemisel!
Comment
-
Re: Kes tahab stake?
Kas teema autor näitas oma konto väljavõtet vms ?Algselt postitas lenC Vaata postitustTuleb välja, et see võib täitsa tõsine värk olla, võite temalt PM-i teel uurida ja asju siin ka edasi arutada. Lukust lahti.
Igatahes http://foorum.pokkeriprod.com/search...8&pp=25&page=2 lugemine ei tekita küll eriti usutavat muljet.
Ok aga kui teema tõsine, siis näiteks mina olen valmis oma elu panti panema sellise suurusega stake´i nimel. Muidugi peaks diil kestma siis min. pool aastat ja pant tuleks mängu, kui kahjum oleks suurem, kui 20% ja see on reaalne teema, mitte mingi muuseas plõksimine. Muide, obv ei hakka mina mingeid PM´e saatma.
Comment
-
Re: Kes tahab stake?
mis sellega mõtlesid?Algselt postitas andu_andu Vaata postitustpaistab, et kristjanlaasil on uut stakei vaja vist
Comment
TC
Comment