*Luba saadud Tigranolt teema püstitamiseks
* Stakejad, kui vaja rohkem kontakte/küsimusi vms, siis pm for msn.
Tervist.
Otsin lahkeid inimesi, kes tahavad mind stakeda NL50 HU-i mängima FTP-s
Esiteks väike ülevaade minu NL50 HU statsidest
Kasutaja starsis: Klaaspro
Kasutaja FTP-s: Fold Im Suited

Nagu näha pole 7000 kätt just kõige suurem sample, aga 28BB/100 win-rate annab aimu, et tase on minu jaoks kindlasti beatable.
*Summa: $1000 ehk 20 buy-in.
*Diili kestvus - 15k kätt või kuni 30 päeva.
*Kasumi jaotus: 50%
*Kasumi väljamaksmine - diili lõppedes.
*Osaku suurus $20 (2%), kokku müün 50 osakut.
*Diili loen alustatuks ja mänge alustan vaid siis, kui $1000 on koos, huvi puudumisel kannan inimestele nende rahad tagasi (loodetavasti seda siiski on)
*Raha kanda minu FTP kontole.
*Mina pakun stakejale korralikku bumhuntimist ja täielikku motiveeritust teenima võimalikult suurt kasumit.
*Mängida puhanuna.
*Samuti analüüsi ja pidevat koostöövalmidust stakejaga.
Jään ootama/lootma teie usku minusse!
Müüdud osakud: (50/50)
*Janek174: 2% (1 osak)
*IAmAllin 2% (1 osak-broneeritud*)
*Kotkas1000 5% (2,5 osakut)
*Raiko90 4% (2 osakut)
*Uniquest 8% (4 osakut)
*Kodu 4% (2 osakut)
*Rohelinekonn 10% (5 osakut-broneeritud*)
*Raudtee(EST) 4% (2 osakut)
*Provoker 16% (8 osakut)
*OuMaiGaad 2% (1 osak)
*Kihog 10% (5 osakut)
*Antnx 5% (2,5 osakut)
*Amagan 20% (10 osakut)
*SawCrish 8% (4 osakut)
* Stakejad, kui vaja rohkem kontakte/küsimusi vms, siis pm for msn.
Tervist.
Otsin lahkeid inimesi, kes tahavad mind stakeda NL50 HU-i mängima FTP-s
Esiteks väike ülevaade minu NL50 HU statsidest
Kasutaja starsis: Klaaspro
Kasutaja FTP-s: Fold Im Suited

Nagu näha pole 7000 kätt just kõige suurem sample, aga 28BB/100 win-rate annab aimu, et tase on minu jaoks kindlasti beatable.
*Summa: $1000 ehk 20 buy-in.
*Diili kestvus - 15k kätt või kuni 30 päeva.
*Kasumi jaotus: 50%
*Kasumi väljamaksmine - diili lõppedes.
*Osaku suurus $20 (2%), kokku müün 50 osakut.
*Diili loen alustatuks ja mänge alustan vaid siis, kui $1000 on koos, huvi puudumisel kannan inimestele nende rahad tagasi (loodetavasti seda siiski on)
*Raha kanda minu FTP kontole.
*Mina pakun stakejale korralikku bumhuntimist ja täielikku motiveeritust teenima võimalikult suurt kasumit.
*Mängida puhanuna.
*Samuti analüüsi ja pidevat koostöövalmidust stakejaga.
Jään ootama/lootma teie usku minusse!
Müüdud osakud: (50/50)
*Janek174: 2% (1 osak)
*IAmAllin 2% (1 osak-broneeritud*)
*Kotkas1000 5% (2,5 osakut)
*Raiko90 4% (2 osakut)
*Uniquest 8% (4 osakut)
*Kodu 4% (2 osakut)
*Rohelinekonn 10% (5 osakut-broneeritud*)
*Raudtee(EST) 4% (2 osakut)
*Provoker 16% (8 osakut)
*OuMaiGaad 2% (1 osak)
*Kihog 10% (5 osakut)
*Antnx 5% (2,5 osakut)
*Amagan 20% (10 osakut)
*SawCrish 8% (4 osakut)
Comment