Mind ajab ikkagi minu viimane käsi närvi.
Kui tihti tegelikult mu opponent seal minust sitemat kätt näitab?
Saaks aru,et preflop oleks sisse läinud on setup, aga flopil min. raise.
Oli foldimisvõimalust üldse?
oppinnions plz.
Ja sama ka minu esimese postitatud set v set käe peale.
Riveril on foldikohta?
ma muuseas vahepeal vaatasin, et vaata täitsa alguses kui sa seal top3 hulgas püsisid kogu aeg,mingi hetk oli sul 72k stäkk ja siis oli 1 2 tuhandene pot ja siis lambist järgmine käsi oli sul 55k.
wtf, mingi minu error?:D
Praegu igastahes soovin ehad kaardijooksu sulle
Comment