lets stake mr.ed

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • eddi
    Vana Tegija
    • Oct 2009
    • 1200

    #1

    lets stake mr.ed

    Niisiis, sooviks heads upi maailma tagasi tulla ja sellest ka steikimine.
    NL30 HU 15BI (sobib ka 10bi või 20bi, oleneb steikijast) Pacific pokkeris.
    Steikijale stake tagasi +50% kasumist (rakeback not included).
    Mängida on plaanis näiteks 21 päeva või siis mingi kindla summani.
    Plaanis mängida päevas üle 1000 käe ja kindlasti 1 table ikka.
    Minu heads up andmed:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    puudu on umbes 2/5 kätest, Pokertrackeri puudulikkuse tõttu Pacificu leheküljel...
    sooviks alustada juba selle nädala lõpus (laupäev)


    Stake küsimiseks luba olemas Ranka poolt.
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #2
    Re: lets stake mr.ed

    kas pakkumine kehtib 1-le pakkujale?

    ma võtaks ära kui starsi kauda saaks saata sulle

    ise vali kas 15 BI või 20 BI
    Last edited by kardpleier; 16.03.10, 16:01.

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #3
      Re: lets stake mr.ed

      oleks hea, aga muidu vastus on eitav saab ka osakutena
      mitmele inimesele siis on diil siuke, et 20BI ja 5 osakut on müügis ehk siis üks osak = 4BI (1bi = 30$), muud tingimused samad.

      lisan ka juurde, et kõikide tingimuste suhtes olen paindlik.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: lets stake mr.ed

        Nii olen huvitatud praegu :P.
        Nagu aru saan, siis kasum tehakse 50-50 ning algsumma tuleb steikijale tagasi.
        Mäng toimub vaid NL30 HUs @Pacificus?

        Miks sa HU ära lõpetasid?
        Kuda sa kommenteerid oma graafiku lõppu, seda suurt langust?


        Kuda sa ise kommenteerid Pacificu NL30 HUd =)
        Mitu kätt sa keskmiselt mängid 1 kuu jooksul HUs ?


        Comment

        • kardpleier
          Grinder
          • Jul 2009
          • 699

          #5
          Re: lets stake mr.ed

          saatsin PM-i

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: lets stake mr.ed

            Kuna siin on juba nõudlus, siis Steigiks sind 500$ga @ Pacificus :D
            kui olen asjadest õigesti aru saanud :D

            Comment

            • eddi
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1200

              #7
              Re: lets stake mr.ed

              hotcocale,
              mäng võib toimuda ka NL50 pacificus, seda biidin ka vaikselt
              lõpetasin HU kuna tõmbasin end bustoks road to bustoland algas NL100 shotist millest tulin päris kusise seisuga välja ja mindstate ei kannatanud seda (hakkasin veel shotte võtma + päris kallid mtt'd kus ma ei võitnud midagi)

              graafiku lõpp ongi natuke NL100 ja siis ülejäänud starsi ja full tildis mängimine, nendesse kohtadesse ma enam tagasi ei lähe :P

              pacificu NL30 HUd kuidas kommenteerin - ühe lühendiga, LOL. sinna ronivad päris palju neid gamblereid mis on hea.
              mitu kätt keskmiselt 1 kuu jooksul, tead ma ei oskagi öelda, ikka kõvasti, nüüd tuleb mul vaheaeg järgmine nädal ja siis saab kõvati volüümi lisada, muidu eks ta ikka 25k-35k vahele jääb

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: lets stake mr.ed

                Kui oled nõus tegema vaid NL30hu (maybe NL50hu hiljem) algse bankrolliga 500$, siis minuarust võin sulle raha kohe ära shippida :D. Tundub, et tegemist on väga magusa steigiga :P

                Comment

                • eddi
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1200

                  #9
                  Re: lets stake mr.ed

                  diil läks hotcocale, palun selle teema seniks lukku panna, kuni diil on läbi (siis postitan siia tulemused jne).
                  vahepealset elu hakkan enda blogis kirjutama (ed hu blog)

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: lets stake mr.ed

                    edu!

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #11
                      Re: lets stake mr.ed

                      Teema algataja soovil panen teema kinni.
                      Kui vaja hiljem lahti teha, siis pane PM mulle teele.
                      Edu!

                      Comment

                      Working...