pakun stake tänasele miniFTOPS #8

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fikuuu
    Grinder
    • Aug 2009
    • 663

    #1

    pakun stake tänasele miniFTOPS #8

    Staken 2 mängijat tänasele miniFTOPS 12+1$ KO turniirile.

    Diil siis selline,et stake tagasi ja ülejäänud 60/40 minu kasuks.

    Kandidaadil peab olema vähemalt 100 posti siin foorumis
    Palun siia postitada oma senised tulemused,kui oled kahjumis pole mõtet kandideerida.
  • Muckyourcards
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2009
    • 352

    #2
    Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

    Kandideerin!
    Starsi tulemused: http://officialpokerrankings.com/pok...85B2C.html?t=2

    Full Tilt User: ValgeLumi (tallinn)

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #3
      Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

      Kahtlen, et mind tahakd :D...Aga proovida ju ikka võib :D

      http://officialpokerrankings.com/pok...CFA16.html?t=2

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #4
        Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

        Olen huvitatud.
        ROI on kyll aniult 3%, aga seda siis 1200 turka peale.

        http://officialpokerrankings.com/pok...D07A2.html?t=2

        edit: ahsoo, fulltilt. mul peaks seal isegi olema kasutaja.
        edit: lebovend, kuigi pole kunagi m2nginud seal.
        Last edited by lebovend; 14.03.10, 13:28.

        Comment

        • fikuuu
          Grinder
          • Aug 2009
          • 663

          #5
          Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

          Lebovend saadan 13$ teele

          Comment

          • fikuuu
            Grinder
            • Aug 2009
            • 663

            #6
            Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

            Valgelumi saadan 13$ taala teele..Võibolla võtan ühe mängija veel,kel head tulemused ette näidata

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #7
              Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

              Kandideeriks isegi.
              Kasutaja starsis Klaaspro, ROI on natuke liiga kõrge loomulikult(see ei saa siiski halb asi olla:D), sest kõigest 240 turna peale, aga siiski.

              Tildi kasutaja ka Klaaspro

              Comment

              • fikuuu
                Grinder
                • Aug 2009
                • 663

                #8
                Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

                Saadan 13$ teele klaaspro.

                Võtan ise ka osa,GL kõigile.

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #9
                  Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

                  Davaj eks ma hoian kursis ka siis!

                  Comment

                  • Muckyourcards
                    Õpihimuline Mängur
                    • Dec 2009
                    • 352

                    #10
                    Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

                    Hakkab peale
                    Krt kui palju osalejaid

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #11
                      Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

                      meeletult jah, gl.

                      Comment

                      • KristjanLaas
                        Pokkeritark
                        • Oct 2009
                        • 6450

                        #12
                        Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

                        lahe, mina busto siis...
                        ei usaldanud end ja väga kehvasti mängisin viimast kätt.
                        Maksin seti ära top2ga..
                        edu teistele!

                        Comment

                        • fikuuu
                          Grinder
                          • Aug 2009
                          • 663

                          #13
                          Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

                          Nüüd ootaks seletust,miks lebovend ei osale .Ei leidnud küll listist vähemalt

                          Comment

                          • miksnii
                            Grinder
                            • May 2009
                            • 580

                            #14
                            Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

                            Tegi HitnRuni 13$-ga. masu ju.

                            Comment

                            • lebovend
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2420

                              #15
                              Re: pakun stake tänasele miniFTOPS #8

                              Pean siiralt vabandama. Mul polnud juurdepääsu arvutile.
                              Ilmselgelt see mu mainele hästi ei mõju. Saadan rahad kohe tagasi.

                              Sorry

                              Comment

                              Working...