Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #1

    Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

    Pakun steiki, ütle nimi, oma vähemalt 100 postitust, 5 kiiremat saavad, kuni 8$ (incl rake)...

    tulem 50:50 + buy-in.

    Laske käija, 5 kiiremat saavad.
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #2
    Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

    vaata pm

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #3
      Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

      mis turnasid pakud.D
      ei ole kõigeparem teadja nendes turnades1

      Comment

      • Juss7r
        Julm Donk
        • Jun 2009
        • 51

        #4
        Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

        Kui 100-st postitusest mööda vaatad, siis starsi kasutaja Juss7r ja pokkerrankingu leht http://www.officialpokerrankings.com...B2A97.html?t=2

        Comment

        • speedi
          Bännitud
          • Jan 2010
          • 295

          #5
          Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

          Saatsin PM.

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #6
            Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

            Pm saadetud.

            Comment

            • fikuuu
              Grinder
              • Aug 2009
              • 663

              #7
              Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

              Pole küll sadat posti ...kuid äkki teed erandi



              Comment

              • Rahapada
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1178

                #8
                Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

                Algselt postitas Juss7r Vaata postitust
                Kui 100-st postitusest mööda vaatad, siis starsi kasutaja Juss7r ja pokkerrankingu leht http://www.officialpokerrankings.com...B2A97.html?t=2
                mis krdi turniire sa mängid, et auhinnadn ii väiksed on?

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #9
                  Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

                  mulle kah annaksid?
                  ma vist sinu eelmise stake ajal cashisin kah sulle buyini tagasi vms:D
                  Last edited by yolpa; 04.03.10, 13:01.

                  Comment

                  • Rahapada
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1178

                    #10
                    Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

                    Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                    mis turnasid pakud.D
                    ei ole kõigeparem teadja nendes turnades1
                    Su omal vabal valikul, kuni 8$ sisseost. Või kulu sisseostule ribaidele ja ääd onnidele.

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #11
                      Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

                      rahvavaenlane
                      K2snakas
                      speedi
                      yolpa
                      Jennifer

                      soov vastu võetud, pärast kannan, öelge summa ja turniir.

                      Comment

                      • K2snakas
                        Pokkerihai
                        • Feb 2009
                        • 2388

                        #12
                        Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

                        Algselt postitas Rahapada Vaata postitust
                        Su omal vabal valikul, kuni 8$ sisseost. Või kulu sisseostule ribaidele ja ääd onnidele.
                        no prooviks jälle seda 5.5$ mis kell 8 algab siis!

                        Comment

                        • yolpa
                          Pokkerihai
                          • Jun 2009
                          • 2669

                          #13
                          Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

                          8k garantii 5.5BI hakkab 50minta pärast.

                          Comment

                          • Rahapada
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1178

                            #14
                            Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

                            kasutajat vaja öelda, neile, kes seda 16 mängita tahvad, kannan raha 1545

                            teised ka veel,

                            kasutaja on jenniferilt, speedi'lt, rahvavaenlaselt... teised 3 (võtsin veel ühe juurde, juhtus nii, et kinnitasin ja tuli veel üks soovija, kes sobis) kasutajat vaja

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #15
                              Re: Istun loengus, lollid mõtted? pakuks steiki tänastele Starsi turniiridele

                              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                              8k garantii 5.5BI hakkab 50minta pärast.
                              sama siin

                              Comment

                              Working...