privador Budapesti stake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    privador Budapesti stake

    Sõit siis Budapesti ja osavõtt UO openist 5 märtsil.
    Ennast kiitma ei hakka, mida olen võitnud või pole võitnud, aga kui ma saaks poole müüdud, siis mu mäng oleks ehk julgem ja agressiivsem.
    Et buy-in 1650 euri on minu jaoks päris suur summa , siis panen poole actionist müüki.
    1% osaku hinnaks tuleb 23$ ja kokku neid siis 50% eest.
    eekides 267 eeki pangakontole.
    Taalad saab kanda pokerstarsi kontole privador(tallinn)
    Ülekande saab teha ka swedi Rain Mölderkivi swedpank 1107993433
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: privador Budapesti stake

    Kinnitan, et diiliks on luba antud.

    Rainile edu turniiril ja loodan, et tulevaste osjtate investeeringud mitmekordistab!

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #3
      Re: privador Budapesti stake

      teeks pisut reklaami ja juhiks tähelepanu,et privador müüb oma osakuid 1:1-le.
      st. et saad täpselt nii palju %-te, kui ostad osakuid, mis on hea diil.
      no ja lisaks see, et ta on muidu tugev pokkerisaurus ja omab hea live mängija kohustuslikku varustust - tugevat p*rset.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: privador Budapesti stake

        Selliseid diile, kus müüakse X% sisseostust ja antakse vähem, kui X% võidust olen näinud mina ainult Eesti foorumites.

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #5
          Re: privador Budapesti stake

          Algselt postitas ranka Vaata postitust
          Selliseid diile, kus müüakse X% sisseostust ja antakse vähem, kui X% võidust olen näinud mina ainult Eesti foorumites.

          chipmeupis on samuti.

          lisaks mu personaalne arvamus. ühekordsete MTT diilide puhul on imo täitsa fine müüa ennast odavamalt, kallimalt, 1:1-le või mis iganes hinnaga. kõik oleneb pakkumise-nõudluse suhtest, kuidas sa ise oma sooritust/pingutust hindad ja kui oluline on sulle saadav stake(näiteks mängid enivei ja ei muretse, ku jääb müümata. siis pole mingit mõtet müüa 1:1-le või odavamalt).
          pmlst sa pakud ikkagi gamblemist ja emotsiooni(suure fieldiga ühekordne mtt diil), mitte investeeringut.
          Last edited by vsiu100; 23.02.10, 07:32.

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #6
            Re: privador Budapesti stake

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Selliseid diile, kus müüakse X% sisseostust ja antakse vähem, kui X% võidust olen näinud mina ainult Eesti foorumites.
            lol? Missugune mõistlik mängija ilma markupita müüb, eriti live turnadele, kus tuleb tasuda lennukite ja hotellide eest?

            Kui natuke http://forumserver.twoplustwo.com/16...elling-shares/ või parttimepokeris ringi vaatad, siis näed, et 1-1le ei müü peaaegu keegi.

            Comment

            • akristjan
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 406

              #7
              Re: privador Budapesti stake

              priva, kas FT kanne ka voimalik?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: privador Budapesti stake

                Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                lol? Missugune mõistlik mängija ilma markupita müüb, eriti live turnadele, kus tuleb tasuda lennukite ja hotellide eest?

                Kui natuke http://forumserver.twoplustwo.com/16...elling-shares/ või parttimepokeris ringi vaatad, siis näed, et 1-1le ei müü peaaegu keegi.
                Ma mõistan, et seda teevad profid turnamängijad, kes reisivadki mööda suuri turniire ringi aga mängijad, kes suuri turniire mängivad haruharva (ala võidavad satikalt vms) siis sõbraliku stakena on alati müüdud suhtega, et X% buy-inis on võrdeline samaväärse summaga kogu võidust, mis minu arvates on ka õige. WSOP-le olen läbi 2p2 alati saanud nii ja tulevikus tõenäoliselt saan ka.

                PS! Seda stake foorumit ma ei ole lugenud.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #9
                  Re: privador Budapesti stake

                  Algselt postitas akristjan Vaata postitust
                  priva, kas FT kanne ka voimalik?

                  +1

                  mis ajani pood lahti on? 3. märts?

                  Comment

                  • privador
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3951

                    #10
                    Re: privador Budapesti stake

                    ft pole kontot. Teeme jh 3 märts

                    Comment

                    • forell
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2009
                      • 350

                      #11
                      Re: privador Budapesti stake

                      ma lykkasin sulle stiili p2rast 1 % panka, kui sul aega ja viitsimist on siis yrita blogi seal ka kirjutada
                      bye

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #12
                        Re: privador Budapesti stake

                        Live ülekanded tulevad hääles ja pildis.
                        blogi võiksid pidada selle kohta, kuidas pokkerist vaba aeg edeneb.
                        linn, mürgel, Ventsli....

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #13
                          Re: privador Budapesti stake

                          Live ülekanded tulevad hääles ja pildis.
                          blogi võiksid pidada selle kohta, kuidas pokkerist vaba aeg edeneb.
                          linn, mürgel, Ventsli....
                          Nu ega ma seal aega eriti ei raiska jah kui turna läbi siis cashi või sobivasse diskoteeki ungari kaunitare kaema.
                          Muuseas mis teema selle Ventsliga koguaeg on:) Minu arust Kene Vernik on poole kõvem.,

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #14
                            Re: privador Budapesti stake

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Nu ega ma seal aega eriti ei raiska jah kui turna läbi siis cashi või sobivasse diskoteeki ungari kaunitare kaema.
                            Muuseas mis teema selle Ventsliga koguaeg on:) Minu arust Kene Vernik on poole kõvem.,
                            kene vernik tuleb sinna turnale??? ei usu. aga ventsi on kohal...

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #15
                              Re: privador Budapesti stake

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Nu ega ma seal aega eriti ei raiska jah kui turna läbi siis cashi või sobivasse diskoteeki ungari kaunitare kaema.
                              Muuseas mis teema selle Ventsliga koguaeg on:) Minu arust Kene Vernik on poole kõvem.,

                              siin sa eksid(maitseasi aga ikkagi..). olen mõlemat irl näinud ja see kassipilk on overrated.
                              ventsli ftw!



                              võtan 1%.
                              Last edited by vsiu100; 01.03.10, 07:21.

                              Comment

                              Working...