Sõit siis Budapesti ja osavõtt UO openist 5 märtsil.
Ennast kiitma ei hakka, mida olen võitnud või pole võitnud, aga kui ma saaks poole müüdud, siis mu mäng oleks ehk julgem ja agressiivsem.
Et buy-in 1650 euri on minu jaoks päris suur summa , siis panen poole actionist müüki.
1% osaku hinnaks tuleb 23$ ja kokku neid siis 50% eest.
eekides 267 eeki pangakontole.
Taalad saab kanda pokerstarsi kontole privador(tallinn)
Ülekande saab teha ka swedi Rain Mölderkivi swedpank 1107993433
Ennast kiitma ei hakka, mida olen võitnud või pole võitnud, aga kui ma saaks poole müüdud, siis mu mäng oleks ehk julgem ja agressiivsem.
Et buy-in 1650 euri on minu jaoks päris suur summa , siis panen poole actionist müüki.
1% osaku hinnaks tuleb 23$ ja kokku neid siis 50% eest.
eekides 267 eeki pangakontole.
Taalad saab kanda pokerstarsi kontole privador(tallinn)
Ülekande saab teha ka swedi Rain Mölderkivi swedpank 1107993433

Comment