Teema lukku,coach leitud!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #1

    Teema lukku,coach leitud!

    Mänguks oleks NL10 @Pacificus,hemi on olemas ja 25k kätte sampel ka kus on miksitud limiitide graafik,joon on ilus downsing ;D mille olen põhjustanud erinevate limitide vahel tilbendamisega ja suure tiltamisega aga ma tunnen et ma suudaksin biitida seda NL10 aga abi oleks vaja!
    Steiki ma ei taha ja kui coach suudaks mind biitima panna kas siis 50k või 100k jooksul siis jaotaks kasumi ära näiteks 70/30 coachi kasuks!
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #2
    Re: Otsin coachi ja pakkun diili!

    lugemist väikestest tegemistest http://foorum.pokkeriprod.com/index....html#msg111923
    kel mingigi huvi või küsimus siis PM!

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: Otsin coachi ja pakkun diili!

      6max või full ring??

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #4
        Re: Otsin coachi ja pakkun diili!

        60-70% on olnud 6max aga võin mõlemat lasta!

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #5
          Re: Otsin coachi ja pakkun diili!

          6max nl10-20 biidin vabalt
          50s saan peksa :D

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #6
            Re: Otsin coachi ja pakkun diili!

            Miks Pacific ja miks mitte Stars (päevik oli seal mängimise ajal tehtud)?
            Kas oled elus korralikult peksa saanud?
            Kumb siis kas FR või 6max?

            Comment

            • Owner85
              Klubi Liige
              • Aug 2009
              • 2146

              #7
              Re: Otsin coachi ja pakkun diili!

              Starsis ei sa RB!Peksa olen saanud ilmselt küll juba ja sellepärast ka coachi otsin ja ilmselt jään ikka 6maxi juurde kuna FR liiga nit minu jaoks!

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #8
                Re: Otsin coachi ja pakkun diili!

                Coach leitud ja selleks on Dogers ja 6max NL10!Tegemistest annan edasi teada oma päevikus!
                Suured tänud teistele huvilistele,et huvi minusuguse nN vastu näitasite!See foorum on ikka NUTS!

                Comment

                Working...