Õhtust.
Kuna enda n.ö. tõsisem pokkerikarjäär sai alguse just otseselt tänu teise inimese abile (stakele), siis mõtlesin, et peaks karmavõlga veidi ära tasuma ja üritama ka otseselt kellelegi teisele head teha. Ehk viimasel ajal mõttes olnud plaan ühte sõpra stakeda, sai lõpuks siis teoks tehtud. Ehk stakesin kasutajat Kanaliha (ärge minge ähmi täis, ta kohe varsti teeb kasutaja ja räägib ise ka endast n stuff).
Sõber ise seni pokkerit ainult hobikorras homemängudel mänginud ja Triobetis ka micro SnG-sid mõnikord igavusest toksinud, aga reaalseid kogemused võitvast mängustiilist veel puuduvad. Ehk projekti eesmärk on siis teha algajast mängijast korralikult vähemalt micro limiite beativ mängija. Alustame limiidist NL10 ja võrguks PokerStars, sest Stars on lihtsalt way ägedam tuba kui kõik teised toad kokku. Alguse BR-ks on 30BI, ehk siis $300. Loodame võimalikult kiiresti seda üles boostida, et kolida NL25-e. Eks näeb, kaua sellega aega võtab.
Stake toimib suhteliselt sarnaselt nagu Davy oma - iga nädala lõpus viskab sõber siia statid ja graafikud möödunud nädalast (teeb ise mingi kokkuvõtte ja räägib mängust, loomulikult on teretulnud postitama probleemseid käsi, et teilt abi saada jne) ja ka iga kuu lõpus. Pikkus on veidi lühem, nimelt kestab stake 200k kätt. Profitijaotus esimsed 100k kätt on 50-50 ja teised 100k kätt on 75-25 Kanaliha kasuks.
Egas midagi. Loodame, et tuleb äge projekt. Tänase päeva jooksul teeb sõber esimese kokkuvõtte ka ära ja räägib vast veidike endast jms. Kui mul endal ka laudadest hästi läheb, ei jää see kindlasti ainsaks stakeprojektiks mul. Kuigi jah, ma pole mingi pokkerigeenius, aga natuke aidata suudan vast ikka.
Kuna enda n.ö. tõsisem pokkerikarjäär sai alguse just otseselt tänu teise inimese abile (stakele), siis mõtlesin, et peaks karmavõlga veidi ära tasuma ja üritama ka otseselt kellelegi teisele head teha. Ehk viimasel ajal mõttes olnud plaan ühte sõpra stakeda, sai lõpuks siis teoks tehtud. Ehk stakesin kasutajat Kanaliha (ärge minge ähmi täis, ta kohe varsti teeb kasutaja ja räägib ise ka endast n stuff).
Sõber ise seni pokkerit ainult hobikorras homemängudel mänginud ja Triobetis ka micro SnG-sid mõnikord igavusest toksinud, aga reaalseid kogemused võitvast mängustiilist veel puuduvad. Ehk projekti eesmärk on siis teha algajast mängijast korralikult vähemalt micro limiite beativ mängija. Alustame limiidist NL10 ja võrguks PokerStars, sest Stars on lihtsalt way ägedam tuba kui kõik teised toad kokku. Alguse BR-ks on 30BI, ehk siis $300. Loodame võimalikult kiiresti seda üles boostida, et kolida NL25-e. Eks näeb, kaua sellega aega võtab.
Stake toimib suhteliselt sarnaselt nagu Davy oma - iga nädala lõpus viskab sõber siia statid ja graafikud möödunud nädalast (teeb ise mingi kokkuvõtte ja räägib mängust, loomulikult on teretulnud postitama probleemseid käsi, et teilt abi saada jne) ja ka iga kuu lõpus. Pikkus on veidi lühem, nimelt kestab stake 200k kätt. Profitijaotus esimsed 100k kätt on 50-50 ja teised 100k kätt on 75-25 Kanaliha kasuks.
Egas midagi. Loodame, et tuleb äge projekt. Tänase päeva jooksul teeb sõber esimese kokkuvõtte ka ära ja räägib vast veidike endast jms. Kui mul endal ka laudadest hästi läheb, ei jää see kindlasti ainsaks stakeprojektiks mul. Kuigi jah, ma pole mingi pokkerigeenius, aga natuke aidata suudan vast ikka.








Comment