Pakkumine: stake mõnele inimesele

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #1

    Pakkumine: stake mõnele inimesele

    Võib-olla leidub huvilisi. Et keeleliselt meenutab sõna mulle midagi muud, siis ühe hea steaki pilt.

  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #2
    Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

    Tänan seniste kirjade eest. Nendele, kellele veel vastanud pole, vastan selle nädalal lõppedes, kui teema siit foorumist maha võtan.

    Comment

    • neeme
      Grinder
      • Nov 2008
      • 540

      #3
      Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

      Kuidas sul tingimused pandud oli ? Et kas foorumis jälgida ka saab ?
      Oleks huvitav vaadata kui edukaks sul stake kujuneb lõpuks. :)

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #4
        Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

        Stake läheb bikewarriorile (http://foorum.pokkeriprod.com/index....=profile;u=693).

        Stake’i suurus on 750 dollarit, mis on 30 buy-ini NL25 tasemel. Stake kestab 100 000 kätt või 3 kuud.

        100 000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50. Kui mänguliselt on seis kokkuvõttes plussis vähemalt 1 000 dollarit, siis boonuste jaotus 30/70 – vastasel korral 40/60. Kui stake lõppeb miinusega, siis võimalik boonus läheb esmalt miinuse katmisele ja ülejäänud jaotub 50/50.

        Kui stake’itav soovib tehingu varem lõpetada, siis jaguneb mänguline kasum ja boonused 60/40. Kui mängulist kasumit pole, kaetakse boonusega esmalt stake’i suurus ja ülejäänud jaotub pooleks.

        Stake’i ajal teenitud FFPde kasutamine peab olema eelnevalt kooskõlastatud (sh boonuste, turniiripiletite jms ostmine).
        Stake’i ajal võib raha kasutada ainult NL25 laudade mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada. Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid. Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul jaotus 60/40.

        Stake’i esimene sess toimub ühiselt ja kestab vähemalt 1,5 tundi. Pärast seda lepitakse kokku, et millal võiks uuesti ühiselt mängida. Enne sessi lepitakse kokku, kuidas ja mis vahendite abil sess toimub ning kuidas sess üles ehitatakse (kas heliga või ilma jms).

        Stake’i ajal saadab stake’itav kas pühapäeval või esmaspäeval kõik möödunud nädala käed. Stake’i ajal on stake’i andja valmis pakkuma enda arvamusi nii käte kui ka mängu kohta ning uurib saadud käsi ja annab 50 000 ja 100 000 käe täitudes enda hinnangu. Loomulikult on alati võimalus ühiseid sesse teha.

        Stake’ija võib enda tegemistest foorumirahvale teada anda, kuid see pole kohustus ja see on tema otsustada. Küll aga peab ta selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.

        Comment

        • Bikewarrior
          Bännitud
          • Apr 2009
          • 283

          #5
          Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

          Mina olen korduvalt reeglitega nõus ja homme-ülehomme tuleb ka ilmselt minupoolne teema diilide alajaotusse, kus saab mõndasid käsi kaasa analüüsida ning kus saan ka oma mängulisest üldseisust teada anda.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #6
            Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

            Stake’i suurus on 200 dollarit. Stake kestab 300 000 kätt ja eemärgiks on jõuda vähemalt NL50 tasemeni.

            300 000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50. Kui mänguliselt on seis kokkuvõttes plussis vähemalt 1 000 dollarit, siis boonuste (ka rakeback) jaotus 30/70 – vastasel korral 50/50. Kui stake lõppeb miinusega, siis võimalik boonus läheb esmalt miinuse katmisele ja ülejäänud jaotub 50/50.

            Kui stake’itav soovib tehingu varem lõpetada, siis jaguneb mänguline kasum ja boonused 60/40. Kui mängulist kasumit pole, kaetakse boonusega esmalt stake’i suurus ja ülejäänud jaotub pooleks.

            Stake’i ajal teenitud FTP-punktide kasutamine peab olema eelnevalt kooskõlastatud (sh turniiripiletite jms ostmine).

            Stake’i ajal võib raha kasutada ainult kokkulepitud laudade mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada. Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid.

            Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul jaotus 60/40.

            Stake’i esimene sess toimub ühiselt ja kestab vähemalt 1,5 tundi. Pärast seda lepitakse kokku, et millal võiks uuesti ühiselt mängida. Enne sessi lepitakse kokku, kuidas ja mis vahendite abil sess toimub ning kuidas sess üles ehitatakse (kas heliga või ilma jms).

            Stake’i ajal saadab stake’itav kas pühapäeval või esmaspäeval kõik möödunud nädala käed. Stake’i ajal on stake’i andja valmis pakkuma enda arvamusi nii käte kui ka mängu kohta ning uurib saadud käsi ja annab 50 000 ja 100 000 (vastavalt limiidile) käe täitudes enda hinnangu. Loomulikult on alati võimalus ühiseid sesse teha.

            Stake’ija võib enda tegemistest foorumirahvale teada anda, kuid see pole kohustus ja see on tema otsustada. Küll aga peab ta selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.

            Nõustun sellega.


            Lisan veel, et panin omalt poolt ka $200 ja alglimiidiks on NL10 (FT). Steigi käiku võib jälgida minu päevikus (niki pokerdamas). Tänud Taipupole'le selle võimaluse eest.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

              edu niki

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #8
                Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

                Seoses bikewarriori stake'i lõppemisega huvitun ühes või kahest NL25-100 (erandkorras ka NL10) mängijast, kes sooviks kas stake'i või coachingut. Tingimuste osas annab kõike arutada.

                Huvi korral tasub ühendust võtta PMiga.

                Senised:
                Vapsik: alates http://foorum.pokkeriprod.com/index....,1308.270.html
                Bikewarrior: http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,2233.0.html
                Niki (käib): alates http://foorum.pokkeriprod.com/index....,2186.120.html

                Comment

                • Aristotep
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 605

                  #9
                  Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

                  Stake’i suurus on 300 dollarit, mis annab kokku 35 buy-ini NL25 tasemel. Stake kestab 150 000 kätt.

                  150 000 käe lõppedes on mängulise kasumi jaotus 50/50. Kui mänguliselt on seis kokkuvõttes plussis vähemalt 1 000 dollarit, siis boonuste jaotus 30/70 – vastasel korral 40/60. Kui stake lõppeb miinusega, siis võimalik boonus läheb esmalt miinuse katmisele ja ülejäänud jaotub 50/50.

                  Kui stake’itav soovib tehingu varem lõpetada ja selles jõutakse kokkuleppele, jaguneb mänguline kasum ja boonused 60/40. Kui mängulist kasumit pole, kaetakse boonusega esmalt stake’i suurus ja ülejäänud jaotub pooleks.

                  Stake’i ajal teenitud FFPde kasutamine peab olema eelnevalt kooskõlastatud (sh boonuste, turniiripiletite jms ostmine). Stake’i ajal võib raha kasutada ainult NL25 laudade mängimiseks, ülejäänud (nii üles kui ka alla) limiidid ja turniiride mängimine tuleb kooskõlastada. Samuti ei tohi stake’itav osta osakuid ja teha välja- või sõbrakandeid. Kui nende reeglite vastu eksitakse, kuulub stake katkestamisele ja tagastada tuleb kogu stake’i raha (ka miinuse puhul) ning kasumi (ka boonused) puhul jaotus 60/40.

                  Stake’i esimene sess toimub ühiselt ja kestab vähemalt 1,5 tundi. Pärast seda lepitakse kokku, et millal võiks uuesti ühiselt mängida. Enne sessi lepitakse kokku, kuidas ja mis vahendite abil sess toimub ning kuidas sess üles ehitatakse (kas heliga või ilma jms).

                  Stake’i ajal saadab stake’itav kas pühapäeval või esmaspäeval kõik möödunud nädala käed. Stake’i ajal on stake’i andja valmis pakkuma enda arvamusi nii käte kui ka mängu kohta ning uurib saadud käsi ja annab stake'itava soovi korral 50 000, 100 000 ja 150 000 käe täitudes enda hinnangu. Sobiva aja korral on alati võimalus ühiseid sesse teha.

                  Stake’ija võib enda tegemistest foorumirahvale teada anda, kuid see pole kohustus ja see on tema otsustada. Küll aga peab ta selles teemas kinnitama, et saab reeglitest aru ning on nendega nõus ja kohustub neid täitma.

                  Nõustun tingimustega

                  Alglimiidiks NL25 (PS). Kui palju käekäigust postitan, veel ei tea. Mind on alati võimalik pokernewsi jutukast huvi korral üles leida.

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #10
                    Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

                    Algselt postitas Aristotep
                    Stake’i suurus on 300 dollarit, mis annab kokku 35 buy-ini NL25 tasemel
                    orly

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #11
                      Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

                      300$ on minu arvutuste järgi 12 BI @ NL25

                      // jõuti juba minust ette

                      Comment

                      • Aristotep
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 605

                        #12
                        Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

                        lenC närib tähte. Obv on mul endal ka mingi roll olemas juba.

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #13
                          Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

                          Algselt postitas Aristotep
                          lenC närib tähte. Obv on mul endal ka mingi roll olemas juba.
                          Siis oleks võinud nii kirjas ka olla ju

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #14
                            Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

                            Teatan rõõmsalt ja punapõskselt, et stake Aristotepiga on edukalt sadamasse jõudnud.

                            Suur tänu Aristotepile korraliku asjaajamise eest.

                            Siinkohal mainin, et olen taas avatud stake'i küsimisele, kui keegi soovib, andke endast teada PMi teel.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #15
                              Re: Pakkumine: stake mõnele inimesele

                              Kumb osapool võitis viimasest diilist rohkem ja miks ? Hetkel on diili algusest möödunud umbes 8 kuud ja stake saaja puhul ei ole näha mingit arengut, pigem taandarengut. KAs probleem peitub õpetajas või õpilases ?

                              Comment

                              Working...