WSOP MAIN EVENT-Murx

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Murx
    Räme Fish
    • May 2009
    • 17

    #1

    WSOP MAIN EVENT-Murx

    Tere Tere!

    Kui keegi ei tea mind- siin Murx, päris nimega Marat Kasparov või kuidas Pokkeri Ranka ütleb Pargi Marat.

    Eile õnnestus võita Full Tildis WSOP Main Event Seat väärtusega 10 000$
    Fri, Jul 3rd 12:00 PM. Võitjate nimekirja võite vaadata Full Tildis, Tournament ID: #82609992, USER: muruke

    Tahan panna müüki 3000$ väärtuses osakuid, nimeväärtusega 20$, kokku müügis 150 osakut. Üks osak=0,2%
    Osakud on müügis alates 18.05-26.07.


    Minu statistika kohta: Internetis ma mängin 95% aint Omaha cash ja selle kohta mul träckimis stastika puudub. Live mängin Park Kasiinos, mille player stats lingil: http://www.olympic-casino.com/poker/...=2876&id=10482
    Nimekaim saavutus Live Turniiridel- Eesti meistrivõistluste 5s koht - 40 000

    Osakute müük käib sedasi:
    1.Kannate vastav summa pokkerikontodele, kokkuleppel panka
    2.Kirjutate SIIA oma user ja palju kandsite ning osakute arv.
    3.Peale mida ma siinsamas kinnitan ja tehing õnnestunud.

    Kui mõned isiklikud küsimised, kirjutage mle inbox. arutame heameelega

    Lisainfo Full Tildilt: All players who earn an entry into the World Series of Poker Main Event through Full Tilt Poker will be eligible to collect $10,000,000 should they win the Main Event.

    Äitah!
  • Murx
    Räme Fish
    • May 2009
    • 17

    #2
    Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

    Unustasin lisada oma Userid:

    Full Tilt: muruke
    Triobet: muruke
    PokerStars: muruke

    Esimene osakute ostja on olemas, kelleks on mu töökaaslane:

    1.Fjodor Krainikov 50shares 1000$

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #3
      Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

      Enne kui keegi midagi ostma hakkab, siis pidage meeles, et kasutajal pole siin piisavalt postitusi, et diile üldse võix teha ning kuna nii suur ja võimas diil, siis kindlasti peaksime ootama enne ranka kinnitusi siin, kas tehakse erand!

      Comment

      • Murx
        Räme Fish
        • May 2009
        • 17

        #4
        Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

        Aga ma väga ei olegi suur postitaja...Kasutaja on mul pokernewsi ja sealgi ma ei hiilga tihedate postitustega...
        Kuid enamus tuntumad live mängijad teavad mind suhteliselt hästi... Ma arvan nii mõnigi võib seda siin kinnitada..


        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

          Algselt postitas RudiTurbo
          Enne kui keegi midagi ostma hakkab, siis pidage meeles, et kasutajal pole siin piisavalt postitusi, et diile üldse võix teha ning kuna nii suur ja võimas diil, siis kindlasti peaksime ootama enne ranka kinnitusi siin, kas tehakse erand!
          Ma arvan, et vaatame administratsiooniga diilide asjad veelkord üle, sest reeglistiku järgi on kõik selge, mis vaja teha. Samas, kui tõesti on hea diil (pakkumine) jne, kas üldse teeme erandeid ja kui teeme, mis alustel.

          Comment

          • Murx
            Räme Fish
            • May 2009
            • 17

            #6
            Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

            Selge, sobib hästi. Loomulikult, tehke seda, mis te tegema peate.

            Cheers

            Comment

            • marguzz22
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1458

              #7
              Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

              tean marati hästi kui kedagi peaks huvitama

              Comment

              • JapaneseMerc
                Julm Donk
                • Feb 2009
                • 43

                #8
                Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

                julm donk toetab rämedat fishi, +1 vote marati toetuseks, huge congrats ka.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

                  Algselt postitas RudiTurbo
                  imo 500 posti on siiski mõttetu, 150 peaks paras olema :)
                  Ärme arutame seda siin, teeme seda mõnes muus teemas ja panen selle 500 posti nõude veelkord administratsiooni foorumisse arutlusele.

                  Tagasi teemasse:
                  Kuna panid $3000 eest müüki, siis tundub, et aega otsustamiseks on ning ootan enne ESTPatricku tulemused ja 2p2-erite pakkumised ära, siis peale seda oskan öelda, kui palju eest ja kas üldse võtan.

                  Comment

                  • Murx
                    Räme Fish
                    • May 2009
                    • 17

                    #10
                    Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

                    Väga hea:
                    Hetkeseis osakute, siis selline

                    1.Fjodor Krainikov 50shares 1000$ 10%
                    2.tanelk 5shares 100$ 1%
                    3.Runnar 10shares 200$ 2%
                    4.k1ly broneeritud 5shares 100$ 1%
                    5.vsiu100 broneeritud 5shares 100$ 1%

                    Alles 75shares!

                    Olympsi ROI kohta, kuna rebuysid seal pole ja võidetud summad on ka alatihti valed, kuna olen paljudest headest kohtadest loobund et TOPid saaksid rohkem puntke jne...

                    Need nimed, mis kasutaja nime all on (räme fish, räige donk, ebareaalne känguru vms) on debiilsed....minu arust võiks midagi mõistlikumat selle asemel olla nagu ka vist viitaski JapaneseMerc

                    Comment

                    • CTXrix
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 689

                      #11
                      Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

                      Algselt postitas Murx
                      Lisainfo Full Tildilt: All players who earn an entry into the World Series of Poker Main Event through Full Tilt Poker will be eligible to collect $10,000,000 should they win the Main Event.
                      Kui ära võidad, siis saad 1-se koha papi (ca 9-10 milj $) + veel Full Tildilt 10 milj $???

                      Comment

                      • Murx
                        Räme Fish
                        • May 2009
                        • 17

                        #12
                        Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

                        Algselt postitas kvaliteet
                        Minu arates postitustest küll andmed nagu nimi, email, telefon ja aadress välja ei kooru. Postitusest saab välja lugeda võib-olla inimese suhtumise ja selle järgi otsutada.
                        Võtame kasvõi hinnavaatluse foorumi, kus kasutaja postituste arv pole huiareid takistanud. On leidunud ka vanu kasutajaid, kellel on mitutuhat postiust ja mitukümmend positiivset kommentaari, aga ikkagi on jamadesse sattunud.

                        Ma kohe kindlasti ei poolda kergekäelist diili tegemist, aga ma lihtsalt arvan, et otsus jääb ikkagi selle taha, kui hästi on inimene tuntud või kuidas administratiivne pool teda usaldab, mitte postituste arvu taha.
                        Mu nimi on Marat Kasparov nagu eelpool mainitud ja minu erinevalt sinust ei topi oma nr igasse auku. Kirjutasin, et lisaküsimustes kirjuage postkasti ja seal annan ma muidugi oma nr ja muud kontaktid kui vajalik.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #13
                          Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

                          bronnisin/võtan 5 osakut.
                          Marat on imo usaldusväärne. olen temaga 5 korda lives diili teinud. nendest 3 korda on ta cashinud ja koheselt minu osa välja maksnud, kokku ca 7k eek. võin soovitada. ja siis veel, et ma tean kus sa elad :D :D
                          tegu on suht "närvihaige" mängijaga, kes ei oota oma AA-KKd, vaid mängib nn "lõbusamat" agresiivset stiili. reeglina rahasse/finaallauda jõuab suure stackiga või ei jõua üldse. ühesõnaga ei kuiva!

                          Comment

                          • wedoit
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2008
                            • 458

                            #14
                            Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

                            Härra Marat, palun 4 osakut, saatsin $80 Starsi.

                            PS! Vaata oma mängustiil kriitilise pilguga üle. Sellistel üritustel on esmatähtis Day1 üle elada, peale seda tee mis tahad. Olen sinuga mänginud küll ja tean kui närvihaige sa alguses oled. Ja investorina ma põhimõtteliselt ei taha näha, et sa esimese kahe leveli ajal nupud flipiga keskele uhad. vot tak!

                            Comment

                            • Murx
                              Räme Fish
                              • May 2009
                              • 17

                              #15
                              Re: WSOP MAIN EVENT-Murx

                              Haha...Jah, wedoit, su ema pani sle ilusa nime :D

                              Kinnitatud!

                              1.Fjodor Krainikov 50shares 1000$ 10%
                              2.tanelk 5shares 100$ 1%
                              3.Runnar 10shares 200$ 2%
                              4.k1ly broneeritud 5shares 100$ 1%
                              5.vsiu100 broneeritud 5shares 100$ 1%
                              6.mupsik 5shares 100$ 1%
                              7.wedoit 4shares 80$ 0.80%

                              Muide selline kiri FT-lt infoks...Vastuseks muidugi-ma osalen

                              Hello,

                              Congratulations on winning a $10,000 prize package to the 2009 Main Event.
                              To redeem your prize package, please select one of the following options:

                              a.) Play in the 2009 Main Event. If you choose to play in the 2009 Main
                              Event, we will deposit $10,000 into your player account approximately four
                              weeks prior to the start of the Main Event to be used only for
                              your buy-in. Please note you are responsible for your own
                              tournament registration, travel and accommodations.

                              As part of option (a), you will receive an assortment Full Tilt Poker
                              gear. Remember that you must wear this gear while playing in the Main
                              Event in order to qualify for $10 Million Main Event Mania.

                              b.) Do not play in the 2009 Main Event. If you choose not to play in the
                              Main Event, we will credit your Full Tilt Poker account in the amount of
                              10,000T$ to use at your discretion on our site.

                              Please reply to this e-mail as soon as possible with your selection, if
                              you are selecting option (a), please include your shirt size and we will
                              make the appropriate adjustments to your account.

                              Comment

                              Working...