Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • valustyng
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 450

    #2251
    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    3 sel juhul

    Comment

    • Zen
      Räme Fish
      • Dec 2009
      • 24

      #2252
      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

      Foorumi administraatoril paluks saata mulle need IP-d.
      Lähen homme politseisse avaldust tegema , ja esitan sinna mõlemi andmed.

      Comment

      • kivisaba
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2514

        #2253
        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

        120$ starsi sulle 1200 panka sebi mulle

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #2254
          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

          LIMP_ME_IN on sisseloginud kogu aeg ühe IP-ga ja samalt IP-lt on käinud ka kasutaja "flurosa".

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #2255
            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

            Algselt postitas Zen
            Foorumi administraatoril paluks saata mulle need IP-d.
            Lähen homme politseisse avaldust tegema , ja esitan sinna mõlemi andmed.
            Saada mulle PM'iga kasutajad kelle IP-sid tahad.

            Comment

            • MISKURATTOIMUB
              Räme Fish
              • Dec 2009
              • 4

              #2256
              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

              LIMP_ME_IN

              Comment

              • rynno
                Grinder
                • Feb 2009
                • 511

                #2257
                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                Algselt postitas rynno
                mina sulle 50$ tilti, sina mulle 400 swedist swedi
                bump
                tehtud kasutajaga carpc. kõik korrektne, tema saatis esimesena.

                Comment

                • Zen
                  Räme Fish
                  • Dec 2009
                  • 24

                  #2258
                  Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                  HOIDUDA SELLISEST KASUTAJAST POKERSTARSIS: "SkillisMine"

                  LIMP_ME_IN , mängis 1 vs 1 kõik 160$ üle kasutajale SkillisMine.

                  Comment

                  • valustyng
                    Õpihimuline Mängur
                    • Apr 2009
                    • 450

                    #2259
                    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                    chip dumper ka peale kauba...like wdf

                    Comment

                    • Koit
                      Õpihimuline Mängur
                      • Feb 2009
                      • 495

                      #2260
                      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                      lol mis siin toimub :o.

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #2261
                        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                        Algselt postitas Zen
                        HOIDUDA SELLISEST KASUTAJAST POKERSTARSIS: "SkillisMine"

                        LIMP_ME_IN , mängis 1 vs 1 kõik 160$ üle kasutajale SkillisMine.
                        Reporti sellest PSi supporti. Saad vähemalt konto kinni lasta panna. Chip dump on keelatud, kui nad ka muus osas ükskõikseks jäävad. Muus osas soovitan soojalt kõikvõimalikud vastumeetmed käiku lasta ja asjaosalistele huiata rohkem kui see $160 väärt on. Kui endal selgus majas, kes kokkuvõttes sokk on, siis anna teistele ka teada.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #2262
                          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                          Usun, et ei ole meeldiv saada sellist tünga kelleltgi. Olgu summad millised tahes. Küll need ahvid või siis ahv välja tuleb. Eesti pokkeri maastik on nii väike. Muidugi kui nad just väga lambi tegelased ei ole, kes leidsid, et nii võib niisama lahe olla ja enda tulevik keerata sinna kuhu päike ka ei paista. Zen edu sulle nende tabamisel!

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #2263
                            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                            Algselt postitas udikaz
                            UsKüll need ahvid või siis ahv välja tuleb.
                            Ahvidega pole siin midagi tegemist. Ma pakkusin ka Zenile tehingut, aga ta oli juba tondiga otsa peale saanud. Ahvid on toredad, soovitan.

                            Comment

                            • kn5
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 100

                              #2264
                              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                              minult küsis oskaroliversaar@hotmail.com 24.12 kõigepealt laenuks 16 usd, lubadusega, et järgmisel päeval, kui koju jõuab kannab selle eest 200.- eeku mulle panka.
                              ülekande tegin starsi aja järgi 24.12 kell 13:35 (nr. 0322147035)

                              öösel oli ta mul msnis tagasi ja küsis veel. seekord 8 usd.
                              oli jõulumeeleolu.. ja no kandsin üle.
                              starsi aja järgi 24.12 kell 17:23 (nr. 0322222181)

                              mõlemad summad küsis kasutajale limp_me_in

                              ootan siiani lubatud 300.- eeku.

                              screenshoti ma kahjuks teha ei oska.

                              aga salvestasin viimase msni vestluse.

                              oskar. ütleb (0:18):
                              ou kuule häbi on jah aga ma küsiks veel 100 krooni eest... ja raha pärast ära muretse. hiljemalt kell 3 on 300.- krooni kontol nagu lubatud. ja edaspidi sellise etteküsimisega ei tüüta
                              kn5 ütleb (0:19):
                              kle,kuidas sul bridziga lood on?
                              oskar. ütleb (0:19):
                              ple kunagi mänginud
                              kn5 ütleb (0:19):
                              aga tule õpi
                              meil on neljandat kätt vaja
                              teised on ka sinusugused
                              oskar. ütleb (0:19):
                              ma tahan sõbraga pokkerit mängida

                              kn5 ütleb (0:19):
                              esimest korda nuusutavad
                              oskar. ütleb (0:19):
                              ausalt sry
                              kn5 ütleb (0:20):
                              aga miks sõber raha ei saa kanda?
                              oskar. ütleb (0:20):
                              ta istub minu kõrval
                              sealt 100 eekust mis ma tahaks läheks pool talle
                              nagunii
                              kn5 ütleb (0:20):
                              100 eeku eest saab ainult 8 usd
                              oskar. ütleb (0:21):
                              jp
                              ma tean ju

                              kn5 ütleb (0:21):
                              ok, sa olid limp_me_in?
                              oskar. ütleb (0:21):
                              jah
                              olin
                              kn5 ütleb (0:21):
                              no selge
                              kn5 ütleb (0:22):
                              aga rohkem ette ei saa
                              oskar. ütleb (0:22):
                              ei küsi ka

                              kn5 ütleb (0:22):
                              selle 8 lähen kannan veel ära
                              oskar. ütleb (0:22):
                              häbi juba
                              mhm
                              aitäh
                              kn5 ütleb (0:23):
                              läks teele starsis
                              oskar. ütleb (0:24):
                              selge, tänud.
                              -----------------------------------------------

                              ka flurosaga(msn flurosa@hot.ee) diilisin. aga temalt sain rahad kätte. (tahtis ft-sse kasutajale 2ss2ss)
                              viimast summat sain öösel swedi ca pool tundi oodata. aga kui teatasin, et enne raha laekumist mina midagi kuskile
                              kandma ei hakka, ja kui lähema 15 minuti jooksul mu kontoseis ei muutu, kobin ära magama ning ta saab oma soovitud summa alles kunagi lõuna ajal, kui olen taas üles ärganud, siis lõpuks summa ka laekus.
                              ülekanne tuli naisterahva kontolt.

                              Comment

                              • valustyng
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2009
                                • 450

                                #2265
                                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                                Ma loodan, et sa ei jäta seda asja soigu , olgu kasvõi 5 krooni summa, aga vargus on vargus, ning karistus võiks olla võimalikult karm vargale. Ja politseisse mine kindlasti, kui on tal eelnevaid rikkumisi või pettusi olnud siis politsei karistab, usu mind, see küll võib aega võtta , aga asi on seda väärt. ( loomulikult on ka omakohus olemas, aga kui see ei aita siis on pärast politseis raske õigust nõuda)

                                Comment

                                Working...