Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • valustyng
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 450

    #2236
    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    hakkab jah kahtlaseks muutuma...pane pilt ära siis lihtsam juba....13 minti ei ole sa suutnud panna...

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #2237
      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

      120 starsi mulle 1200 panka

      Comment

      • MISKURATTOIMUB
        Räme Fish
        • Dec 2009
        • 4

        #2238
        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

        Mis kuradi idiootsus siin toimub. LIMP_ME_IN on minu foorumikasutaja ja sama kasutaja on ka mul pokerstarsis.

        Ei saa ma enda foorumikontole ligi, parooli ei saa ka mailile saata kuna seal on mingi faking suvaline MAIL?

        hot.ee postkastis on starsist järgmine mail

        "Hea LIMP_ME_IN,

        Esitasid taotluse kasutada PokerStarsi vastutustundliku mängimise
        enesele kehtestatud mängukeelu võimalust. Sinu keeluperiood algab
        koheselt, kui oled väljunud kõigist laudadest.

        Sinu võimalus teha deposiite ja osaleda igasuguses PokerStarsi
        mängutegevuses on nüüd peatatud 7 päevaks. Sul on taas võimalik mängida
        pärast 2010/01/04 16 :05 EET."


        Mis ise ärisi siin keegi suutnud teha on ? TRA NAGU VÄGA SOLIIDNE !~ >:( >:( >:( >:( >:( >:(

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #2239
          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

          lastakse kedagi üle jälle?

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #2240
            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

            müstika

            Comment

            • Muckyourcards
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2009
              • 352

              #2241
              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

              Algselt postitas MISKURATTOIMUB
              Mis kuradi idiootsus siin toimub. LIMP_ME_IN on minu foorumikasutaja ja sama kasutaja on ka mul pokerstarsis.

              Ei saa ma enda foorumikontole ligi, parooli ei saa ka mailile saata kuna seal on mingi faking suvaline MAIL?

              hot.ee postkastis on starsist järgmine mail

              "Hea LIMP_ME_IN,

              Esitasid taotluse kasutada PokerStarsi vastutustundliku mängimise
              enesele kehtestatud mängukeelu võimalust. Sinu keeluperiood algab
              koheselt, kui oled väljunud kõigist laudadest.

              Sinu võimalus teha deposiite ja osaleda igasuguses PokerStarsi
              mängutegevuses on nüüd peatatud 7 päevaks. Sul on taas võimalik mängida
              pärast 2010/01/04 16 :05 EET."


              Mis ise ärisi siin keegi suutnud teha on ? TRA NAGU VÄGA SOLIIDNE !~ >:( >:( >:( >:( >:( >:(

              Lolli mängid?

              Comment

              • n0kkl00m
                Räme Fish
                • Dec 2009
                • 2

                #2242
                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                Algselt postitas MISKURATTOIMUB
                Mis kuradi idiootsus siin toimub. LIMP_ME_IN on minu foorumikasutaja ja sama kasutaja on ka mul pokerstarsis.

                Ei saa ma enda foorumikontole ligi, parooli ei saa ka mailile saata kuna seal on mingi faking suvaline MAIL?

                hot.ee postkastis on starsist järgmine mail

                "Hea LIMP_ME_IN,

                Esitasid taotluse kasutada PokerStarsi vastutustundliku mängimise
                enesele kehtestatud mängukeelu võimalust. Sinu keeluperiood algab
                koheselt, kui oled väljunud kõigist laudadest.

                Sinu võimalus teha deposiite ja osaleda igasuguses PokerStarsi
                mängutegevuses on nüüd peatatud 7 päevaks. Sul on taas võimalik mängida
                pärast 2010/01/04 16 :05 EET."


                Mis ise ärisi siin keegi suutnud teha on ? TRA NAGU VÄGA SOLIIDNE !~ >:( >:( >:( >:( >:( >:(
                sa oled ikka reaalselt ebanormaalne vend.. ma saan aru et sa lased minu üle migni 100 doltsiga ja kaod nahhui aga nüüd täiesti lambist lased suvaliselt tüübilt 160$ üle ja kõik asi kukub minu kaela..

                Comment

                • MISKURATTOIMUB
                  Räme Fish
                  • Dec 2009
                  • 4

                  #2243
                  Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                  Rainer mida sa ajad. Hellan sulle.

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #2244
                    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                    Aga oma PSi kontole saad ligi? Mida cashieri history näitab? Või mis selle self-exclusioni loogika oleks kui keegi su konto üle võttis? Siin peab nii mõnigi veel pikka selgitustööd tegema, et just tema eesel pole. Aga kellelegi jääb lõpus õigus siiski :)


                    Kahju, et ma trenni pean minema. Seda tragöödiat tahaks näha 'as it happens'.

                    Comment

                    • JohnnyDolce
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2009
                      • 454

                      #2245
                      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                      Administraatorid, palun tehke väike IP check. Kui MISKURATTOIMUB-I postitus on tõde, siis arvatavasti on ka süüdlane siit foorumist kui keegi mitme kasutajaga mässab, tuleb samuti tõde päevavalgele. Seda teemat võiks siiski kasutada ainult rahavahetuseks, tehke uus teema või kasutage spetsiaalselt pettuste jaoks tehtud teemat.

                      Comment

                      • Zen
                        Räme Fish
                        • Dec 2009
                        • 24

                        #2246
                        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)



                        Kantud 160$ :S

                        Igatahes üks teist kahest raha võttis, ja kui täna tagasi ei ole tulnud tulen homme-ülehomme Tallinna ja hakkan uksetaguseid mööda käima ja enne tagasi ei tule kui rahad käes.



                        Ja kas keegi "USALDUSVÄÄRNE" isik PALUN teeks minuga väikse diili? 30$ starsi ja 300 SEB-i ?

                        Comment

                        • bubba
                          Õpihimuline Mängur
                          • Feb 2009
                          • 434

                          #2247
                          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                          igaks juhuks mainin , et samal ajal kui teil siin see jama käis sain kasutajalt limp_me_in pmi sisuga:
                          Mulle sobib pakkumine Smiley

                          LIMP_ME_IN on starsi kasutaja.

                          Saada oma panga asjad ja ütle kui tehtud siis vastan samaga.

                          Comment

                          • MISKURATTOIMUB
                            Räme Fish
                            • Dec 2009
                            • 4

                            #2248
                            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                            IP kontrollid ja asjad ka paluks jah. Saatsin starsi ka kirja, et saaks IP'd

                            Comment

                            • valustyng
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 450

                              #2249
                              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                              siin oleks vist jah admini sekkumist vaja, asi kisub väga keeruliseks juba, kuid tundub ,et mind olen vist õnnesärgi sündinud ,et mina sain oma rahad kätte

                              Comment

                              • Zen
                                Räme Fish
                                • Dec 2009
                                • 24

                                #2250
                                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                                Ühe nimel on foorumi kasutaja, sõber käib sees, siis õige kasutaja lasti kah veelkord üle ????
                                tähendab LIMPMEIN kasutajale peab olema loginud 2-3 IP-d?

                                Comment

                                Working...