Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #2101
    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    105 starsi sulle ja mulle panka 1000 vastu. Pean Avatari minema vaatama

    tehtud tolmuahviga

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #2102
      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

      Algselt postitas mislinn
      Tahaks mingi 200.- swedi, ootan pakkumisi.

      // Raha kannaks vastu starsi.
      täna oleks vaja, piisaks ka natuke väiksemast summast

      Comment

      • mislinn
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1734

        #2103
        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

        Muckyourcards,l kustuta oma postkastist kirjad ära, ei saa pm-i saata sulle.

        Comment

        • Muckyourcards
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2009
          • 352

          #2104
          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

          Kustutatud

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #2105
            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

            Huh, endiselt raha vaja...ei saanud kahjuks abi. Teeks sulle starsi 15$ ja sina mulle swedi 150 või sellele ligilähedane summa

            Comment

            • sorm
              Pokkerihai
              • May 2009
              • 1511

              #2106
              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

              Algselt postitas mislinn
              Huh, endiselt raha vaja...ei saanud kahjuks abi. Teeks sulle starsi 15$ ja sina mulle swedi 150 või sellele ligilähedane summa
              Teeme ära, võin ka rohkem osta!

              Comment

              • kkiiver
                Räme Fish
                • Dec 2009
                • 17

                #2107
                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                Sina mulle 5$ pokerstarsi mina sulle 60kr swedbanki(Kui keegi muidugi nõustub sellise micro summaga)
                msn:kaarli_kiiver@hotmail.com

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #2108
                  Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                  Algselt postitas vennike
                  mina sulle 2k$ PS sina paku mulle midagi asjalikku swedi.

                  PS. ärge hakkage ennast vaevama 20k- pakkumistega, nii kiire mul nyyd ka ei ole.
                  PS2. kuna tegu suht suure rahaga, siis mingite uustulnukatega ma tehinguid ei tee.
                  tehtud kasutajaga Rigged, kiire ja korralik!

                  Comment

                  • bubba
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 434

                    #2109
                    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                    sulle 30 daala starsi, mulle 275.- SEBi. Kannan enne ära kui vaja. PM olemas

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #2110
                      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                      Algselt postitas kkiiver
                      Sina mulle 5$ pokerstarsi mina sulle 60kr swedbanki(Kui keegi muidugi nõustub sellise micro summaga)
                      msn:kaarli_kiiver@hotmail.com
                      Saatsin sulle pmi, miks sa vastanud pole?


                      Tänud kasutajale sorm, abi eest!! Ülekanne toimis kiirelt ja sujuvalt.

                      Comment

                      • kkiiver
                        Räme Fish
                        • Dec 2009
                        • 17

                        #2111
                        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                        Algselt postitas kkiiver
                        Sina mulle 5$ pokerstarsi mina sulle 60kr swedbanki(Kui keegi muidugi nõustub sellise micro summaga)
                        msn:kaarli_kiiver@hotmail.com
                        tehtud kasutaja "mislinn"iga,tänud

                        Comment

                        • olympus999
                          Jube Noob
                          • Oct 2009
                          • 137

                          #2112
                          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                          keegi tahab 15$ starsi saada?
                          Mul oleks raha swedi vaja.
                          Enam pole vaja.

                          Comment

                          • LIMP_ME_IN
                            Julm Donk
                            • Sep 2009
                            • 31

                            #2113
                            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                            Ma saadaks kellegile SEBi 100.-
                            Ja tahaks ise FullTilti saada 8$? või saab selle eest vähem?

                            Igatahes pakkuge.

                            Comment

                            • kn5
                              Jube Noob
                              • Jul 2009
                              • 100

                              #2114
                              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                              Algselt postitas LIMP_ME_IN
                              Ma saadaks kellegile SEBi 100.-
                              Ja tahaks ise FullTilti saada 8$? või saab selle eest vähem?

                              Igatahes pakkuge.
                              saatsin pm-i.

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #2115
                                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                                Asjaga on Kiire!

                                332$ sulle starsi ja mulle 3350.- SEBi


                                PM mulle!

                                Timo


                                Olemas.
                                Tänud kasutajale wiwady aususe ja usalduse eest!
                                Soovitan teha temaga diili!

                                Comment

                                Working...