Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KrisT
    Räme Fish
    • Aug 2009
    • 4

    #1996
    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Sinule 110 $ starsi minule 1000 eek seb või swedi. tehtud tänud kn5

    Comment

    • Cos
      Räme Fish
      • Dec 2009
      • 21

      #1997
      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

      Mina sulle starsi 85$, sina mulle 750.- swedi

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #1998
        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

        Algselt postitas Cos
        Mina sulle starsi 85$, sina mulle 750.- swedi
        Võin teha. Aga su mailbox on täis, PMi saata ei saa.

        Comment

        • Cos
          Räme Fish
          • Dec 2009
          • 21

          #1999
          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

          Algselt postitas tolmuahv
          Võin teha. Aga su mailbox on täis, PMi saata ei saa.
          saatsin PM ja nüüd kaust tühi

          Comment

          • $$$
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1072

            #2000
            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

            Minu 700 DOL Starsi, sinu 7000 EEK SEBi.

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #2001
              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

              Algselt postitas $$$
              Minu 700 DOL Starsi, sinu 7000 EEK SEBi.
              võin ära teha PM

              Comment

              • RaunoRa
                Julm Donk
                • Sep 2009
                • 33

                #2002
                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                oleks soov osta 25 dollarit pokerstarsi..maksaks swedi

                Comment

                • $$$
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1072

                  #2003
                  Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                  tehtud hossiga :) , Tänud.

                  Comment

                  • kkiiver
                    Räme Fish
                    • Dec 2009
                    • 17

                    #2004
                    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                    Sooviks väikest 10t taala pokerstarsi,vastu kannaksin 110.- swedpanka,kontakteeruge PMi kaudu,seal räägib edasi.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #2005
                      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                      Algselt postitas $$$
                      tehtud hossiga :) , Tänud.
                      kinnitan.tnx

                      Comment

                      • Tarmonator
                        Lingiparandaja
                        • Oct 2008
                        • 3274

                        #2006
                        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                        Algselt postitas RaunoRa
                        oleks soov osta 25 dollarit pokerstarsi..maksaks swedi
                        Algselt postitas kkiiver
                        Sooviks väikest 10t taala pokerstarsi,vastu kannaksin 110.- swedpanka,kontakteeruge PMi kaudu,seal räägib edasi.
                        mina teile sõnumeid saata ei saa. seega võtke ühendust kui veel huvi on

                        ja ma ei saa ka vastata teile, seega palun kustutage mõned sõnumid enda postkastist

                        Comment

                        • RaunoRa
                          Julm Donk
                          • Sep 2009
                          • 33

                          #2007
                          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                          Algselt postitas Tarmonator
                          mina teile sõnumeid saata ei saa. seega võtke ühendust kui veel huvi on

                          ja ma ei saa ka vastata teile, seega palun kustutage mõned sõnumid enda postkastist
                          nagu mul postkastis mingi 7 sõnumit?..

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #2008
                            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                            no mina ei tea, ütleb et full.
                            uutel kasutajatel ongi see limiit eriti pisike

                            Comment

                            • RaunoRa
                              Julm Donk
                              • Sep 2009
                              • 33

                              #2009
                              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                              proovi uuesti..nüüd mul ainult 1 sõnum sela

                              Comment

                              • LIMP_ME_IN
                                Julm Donk
                                • Sep 2009
                                • 31

                                #2010
                                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                                tahaks 20$ starsi. palju teie enda swedi raha tahate ? kohe teeks diili, plzplz :D

                                Comment

                                Working...