Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #1936
    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    333$ sulle Starsi , 3000 Egonit mulle Sebi , head inimesed. Sänkjuu.


    Tehing sooritatud. Suur tänu StripPokerile!!!! kiire ja usaldusväärne!

    Comment

    • rynno
      Grinder
      • Feb 2009
      • 511

      #1937
      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

      70$ sulle tilti, 600 eeki mulle swedi
      e:tehtud

      Comment

      • Tregeq
        Jube Noob
        • Jun 2009
        • 157

        #1938
        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

        50$ sulle starsi, mulle 500.- sebi

        Comment

        • Tregeq
          Jube Noob
          • Jun 2009
          • 157

          #1939
          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

          Algselt postitas Tregeq
          50$ sulle starsi, mulle 500.- sebi
          E: võib ka swedist või nordeast. Pea asi, et täna üle tuleks.

          Comment

          • mihke666
            FPP Pro
            • Jan 2009
            • 228

            #1940
            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

            Algselt postitas Tregeq
            E: võib ka swedist või nordeast. Pea asi, et täna üle tuleks.
            mingi 450 võiks swedist saata selle vastu lausa, kui tahad

            Comment

            • vipclient
              Räme Fish
              • Dec 2009
              • 9

              #1941
              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

              ostan starsi dollareid, u 120.- krooni eest. Kannan raha SEB-sse.
              hea pakkumise korral saada PM :)



              EDIT: edukas diil kasutajaga Tregeq

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #1942
                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                600$ sulle starsi. 6000 eeki mulle Swedi. Kaupa võib ka osadena teha.


                Tehtud mihke666-ga

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #1943
                  Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                  Kas leidub keegi kellel on Paypali konto?
                  Nimelt tahaks PTRst käsi osta aga seal on vaja paypal'i kontot mida mul ei ole?

                  Äkki saab keegi aidata?
                  Kannaks raha FT kontole talle

                  Comment

                  • Hardcorre
                    Räme Fish
                    • Jan 2009
                    • 11

                    #1944
                    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                    Tere

                    Sulle 60usd Starsi , mulle 525.- SEBi/Swedi


                    Edit. ment52 - ga tehtud diil.

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #1945
                      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                      70$ sulle starsi 660eeku mulle sebi
                      teglt poh kust tuleb peaasi et homme ennem lõunat oleks kohal
                      TEHTUD

                      Comment

                      • Tregeq
                        Jube Noob
                        • Jun 2009
                        • 157

                        #1946
                        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                        42$ sulle starsi, 400.- mulle sebi..

                        Comment

                        • kn5
                          Jube Noob
                          • Jul 2009
                          • 100

                          #1947
                          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                          Algselt postitas kn5
                          ei ole küll päris rahavahetus, aga haakub siiski selle teemaga.
                          paar minutit tagasi ütles üks vahetushuviline mulle msnsi:
                          "foorumis mode on kirjutanud, et ma sulle raha ette ei kannaks"

                          sooviks selle mode põhjendust.
                          põhjendust pole veel saanud. aga installisin öösel endale messengeri uuema versiooni(see, mis vestluspartneri pilti ka näitab).
                          ning sain šoki- mul oli seal mingi äärmiselt ebausaldusväärse näoga teismelise pilt. :o mina tõesti ei tea, kuidas sihuke pilt messengeri mind iseloomustama sattus. :-\
                          tunnistan ausalt- mina ka ei oleks sellise näoga tüübile midagi esimesena kandnud.
                          ja kiitus neile, kes näost hoolimata riski võtsid.

                          (ka saan nüüd aru ühe väikevenna küsimusest. ;D )

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #1948
                            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                            Algselt postitas kn5
                            põhjendust pole veel saanud. aga installisin öösel endale messengeri uuema versiooni.
                            ja sain
                            What? Kasutaja pöördus minu poole ja küsis teie kui uue kasutaja usaldusväärsuse kohta.
                            Seepeale ütlesingi kasutajale, et ta võimaluse korral mõne vanema kasutaja rahavahetus teenust kasutaks, sest uuele kasutajale raha ettekandmine ei tundu tõesti kõige "isuäratavam" variant.

                            Comment

                            • StripPoker
                              Grinder
                              • Sep 2009
                              • 609

                              #1949
                              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                              LOL, aga alati tasuks ikka eeldada, et nägu tundus ebausaldusväärne MSNis ja see on kõikide hädade põhjuseks :)

                              Comment

                              • EdgarP
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2009
                                • 368

                                #1950
                                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                                Tehtud.

                                Comment

                                Working...