Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)
suvel oli mul selline jama, et sõber kandis 400$ snna ja andsin talle mingi 4000 sulas.
400$ma ei saanud välja, õeldi, et see on buddykas ja kõik. Küsisin kas pean läbi mängima, nad ytlesid, et :"EI" , kui tahad välja kanda, siis kanna sõbrale tagasi. Õnneks leidus selline tore tegelane nagu Codecci ja sain temaga bisnessit aetud :)
Algselt postitas vennike
400$ma ei saanud välja, õeldi, et see on buddykas ja kõik. Küsisin kas pean läbi mängima, nad ytlesid, et :"EI" , kui tahad välja kanda, siis kanna sõbrale tagasi. Õnneks leidus selline tore tegelane nagu Codecci ja sain temaga bisnessit aetud :)
TC
Comment