Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kn5
    Jube Noob
    • Jul 2009
    • 100

    #1891
    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Algselt postitas stingray
    Soovin 50 dollarit Everesti saada.
    lisa mind msni ja räägime hinnast.
    siinne box on sul full , nii et pm ei saanud saata.

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #1892
      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

      Algselt postitas kn5
      lisa mind msni ja räägime hinnast.
      siinne box on sul full , nii et pm ei saanud saata.
      What? Postkast ei ole tal kohe kindlasti täis.

      Comment

      • tolmuahv
        Klubi Liige
        • Feb 2009
        • 2502

        #1893
        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

        Algselt postitas -andres-
        What? Postkast ei ole tal kohe kindlasti täis.
        Ma olen ka saanud ühe postitusega tegelaste kohta veateate, et mailbox full. Ilmselt mingi foorumi softi jama või siis uutele liikmetele ongi antud mingiks ajaks 0 kb mailboxi mahtu.

        Comment

        • kn5
          Jube Noob
          • Jul 2009
          • 100

          #1894
          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

          Algselt postitas -andres-
          What? Postkast ei ole tal kohe kindlasti täis.
          igatahes mulle teatab järjekindlalt:
          PM could not be sent to 'stingray' as their inbox is full!

          Comment

          • kivisaba
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2514

            #1895
            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

            starsi 104 bucks mulle 1000 eeku sebi
            täna vaja

            Comment

            • kn5
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 100

              #1896
              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

              ei ole küll päris rahavahetus, aga haakub siiski selle teemaga.
              paar minutit tagasi ütles üks vahetushuviline mulle msnsi:
              "foorumis mode on kirjutanud, et ma sulle raha ette ei kannaks"

              sooviks selle mode põhjendust.

              Comment

              • StripPoker
                Grinder
                • Sep 2009
                • 609

                #1897
                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                Ei olnud minu kirjutatud aga arusaadav ju, et ettevaatlikkus eelkõige (oled päris uus kasutaja jne) Ära võta isiklikult.

                Comment

                • kn5
                  Jube Noob
                  • Jul 2009
                  • 100

                  #1898
                  Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                  Algselt postitas StripPoker
                  Ei olnud minu kirjutatud aga arusaadav ju, et ettevaatlikkus eelkõige (oled päris uus kasutaja jne) Ära võta isiklikult.
                  ei võta isiklikult.
                  see lihtsalt üllatas.

                  olen siin varem ka diilinud ja enne ei ole teisele osapoolele sellist teadet meilboxi saadetud.

                  Comment

                  • Firzen
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 605

                    #1899
                    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                    210$ Sulle FTP-sse. 2000EEK mulle SEBi või Swedi.

                    Comment

                    • PokerDevil
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1177

                      #1900
                      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                      $833 Sulle FTP'sse, mulle 8000.- Swedi või SEBi!

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #1901
                        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                        Algselt postitas PokerDevil
                        $833 Sulle FTP'sse, mulle 8000.- Swedi või SEBi!
                        aitaks sind sellise ahvatleva pakkumise puhul küll, aga oskab keegi öelda, kas FTPst saab raha välja võtta kui ei mängi seal ? nagu üldse ei mängi. suvel vms tegin viimase donkamendi.

                        Comment

                        • Firzen
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 605

                          #1902
                          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                          Algselt postitas Firzen
                          210$ Sulle FTP-sse. 2000EEK mulle SEBi või Swedi.
                          Ikka veel oleks vaja :)

                          EDIT: Olemas

                          Comment

                          • PokerDevil
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1177

                            #1903
                            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                            Vat ei oska öelda vennike. Aga kui keegi "multisiter" sulle FTP -> Stars saab teha siis ei pea välja kandma sealt. :)

                            Comment

                            • Tregeq
                              Jube Noob
                              • Jun 2009
                              • 157

                              #1904
                              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                              32 usd sulle starsi, 300.- mulle sebi,norid või swedi.

                              KIIRE!!

                              Comment

                              • Tregeq
                                Jube Noob
                                • Jun 2009
                                • 157

                                #1905
                                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                                Algselt postitas Tregeq
                                32 usd sulle starsi, 300.- mulle sebi,norid või swedi.

                                KIIRE!!
                                No aga täna ka keegi ei taha?

                                Comment

                                Working...