Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hoss23
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 2551

    #406
    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Algselt postitas Karikakar
    Sa vist ei taju rütmi, et ühel juhul tahetakse raha starsist välja kanda, sellest ka antud "kurss". Sina aga soovid raha starsi ja keegi ei hakka sulle seda ju vahetama nii, et ta ise jääb kahjumisse.
    Thats what aim talking about..

    Comment

    • Törööö
      Julm Donk
      • May 2009
      • 37

      #407
      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

      [quote=Törööö ]
      mina tahan saada 50usd pokerstarsi sina paku välja palju mina sulle Swedist kannan . PM
      [/quote


      olemas

      Comment

      • katrinclub
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 146

        #408
        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

        te vist ise ei taju rütmi kui inimesed pakkuvad 1-/10 siis ma ostan selle hinnaga ja mitte kallimaga.Järgmine kes pakkub müüa 1/10 ostan 80 USD kui ei taha , siis sinu mure ja kui keegi ei soovi selle hinnaga müüma on minu mure.Üldjuhul tahetakse rohkem müüa USD kui osta, ma lihtsalt ootan, see et hetkel pakkujad pole mind ei häiri

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #409
          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

          Algselt postitas katrinclub
          te vist ise ei taju rütmi kui inimesed pakkuvad 1-/10 siis ma ostan selle hinnaga ja mitte kallimaga.Järgmine kes pakkub müüa 1/10 ostan 80 USD kui ei taha , siis sinu mure ja kui keegi ei soovi selle hinnaga müüma on minu mure.Üldjuhul tahetakse rohkem müüa USD kui osta, ma lihtsalt ootan, see et hetkel pakkujad pole mind ei häiri
          eesti panga kurss on 10.86 . .. õpime arvutama

          Comment

          • kollane
            Pokkerihai
            • Nov 2008
            • 2031

            #410
            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

            Algselt postitas katrinclub
            te vist ise ei taju rütmi kui inimesed pakkuvad 1-/10 siis ma ostan selle hinnaga ja mitte kallimaga.Järgmine kes pakkub müüa 1/10 ostan 80 USD kui ei taha , siis sinu mure ja kui keegi ei soovi selle hinnaga müüma on minu mure.

            Eesti Panga kurss 10,86 = 1$
            Kui sina tahad saada naiteks 1000 krooni eest $100 ,siis see inimene kes seda teeb maksab 86krooni peale.
            Kui sa nüüd ka aru ei saa, siis oled ikka päris debiilik

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #411
              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

              Algselt postitas kollane

              Eesti Panga kurss 10,86 = 1$
              Kui sina tahad saada naiteks 1000 krooni eest $100 ,siis see inimene kes seda teeb maksab 86krooni peale.
              Kui sa nüüd ka aru ei saa, siis oled ikka päris debiilik
              +1, mina ka ei suuda talle selgeks teha(aga arvan eks selle aasta lõpuks ta võib oma daalad kätte ka vb saada, kui daala kurss on 9) ;D

              Comment

              • FreakyJason
                Klubi Liige
                • Jan 2009
                • 1381

                #412
                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                Algselt postitas hoss23
                +1, mina ka ei suuda talle selgeks teha(aga arvan eks selle aasta lõpuks ta võib oma daalad kätte ka vb saada, kui daala kurss on 9) ;D
                +2

                Comment

                • katrinclub
                  Jube Noob
                  • Dec 2008
                  • 146

                  #413
                  Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                  Algselt postitas kollane

                  Eesti Panga kurss 10,86 = 1$
                  Kui sina tahad saada naiteks 1000 krooni eest $100 ,siis see inimene kes seda teeb maksab 86krooni peale.
                  Kui sa nüüd ka aru ei saa, siis oled ikka päris debiilik
                  Kollane ja muud tegelased ma ei hakka teid nimetama debiilikuteks, kuna see ei ole mulle kohane.Kuid olukord on selline et nõudslus eek vastu on suurem kui pokkeri usd vastu , ning ma lihtsalt ootan pakkumist.Sina ja muud aga muud kommijad muud kui oskavad nuriseda ja ise pakkuvad pärast osta 1/10.Minu pakkumine on mõeldut nendele, kes postitavad siia USD pakkumised ja mitte sulle, ni kui ei meeldi "keri p...e kaua veel ma öelda saan".

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #414
                    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                    selge selge aja oma äri edasi
                    ma sain juba vastuse

                    Comment

                    • MIKE_K6o
                      FPP Pro
                      • Jan 2009
                      • 221

                      #415
                      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                      Algselt postitas katrinclub
                      Kollane ja muud tegelased ma ei hakka teid nimetama debiilikuteks, kuna see ei ole mulle kohane.Kuid olukord on selline et nõudslus eek vastu on suurem kui pokkeri usd vastu , ning ma lihtsalt ootan pakkumist.Sina ja muud aga muud kommijad muud kui oskavad nuriseda ja ise pakkuvad pärast osta 1/10.Minu pakkumine on mõeldut nendele, kes postitavad siia USD pakkumised ja mitte sulle, ni kui ei meeldi "keri p...e kaua veel ma öelda saan".
                      Seekord siia +1

                      Enamus tahab PSist väljavõtta hetkel raha ja katrinclub tegi pakkumise, et võib kellegagi vahetada 80$/800EEK
                      vähemalt mina sain asjast nii aru :)

                      Comment

                      • hoss23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 2551

                        #416
                        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                        Algselt postitas katrinclub
                        Kollane ja muud tegelased ma ei hakka teid nimetama debiilikuteks, kuna see ei ole mulle kohane.Kuid olukord on selline et nõudslus eek vastu on suurem kui pokkeri usd vastu , ning ma lihtsalt ootan pakkumist.Sina ja muud aga muud kommijad muud kui oskavad nuriseda ja ise pakkuvad pärast osta 1/10.Minu pakkumine on mõeldut nendele, kes postitavad siia USD pakkumised ja mitte sulle, ni kui ei meeldi "keri p...e kaua veel ma öelda saan".
                        ;D ;D ;D

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #417
                          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                          Võtke veidi rahulikumalt, reageerite üle. Katrinclubi jutus on ju iva.
                          Siin viimastel päevadel mitmed inimesed soovivad 100$ eest arvele 1k.- eeke. Nagu eespool seletati, siis sellistele tahtjatele on see pakkumine okei ja on mõttetu üle reageerida, arvan, et lähiajal ta ka vahetaja leiab, kui kellegil kiiresti vaja.

                          Comment

                          • Simka11
                            Julm Donk
                            • Mar 2009
                            • 61

                            #418
                            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                            katrinclubi jutus on iva tõesti sees, aga igal juhul vahetaks kellegi teisega, kuna ta nii selge omakasu peal väljas.

                            Comment

                            • Karikakar
                              Vana Tegija
                              • Jul 2009
                              • 1235

                              #419
                              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                              Katrin annab ilmselgelt võimaluse nendele kes tahavad raha vahetada (starsist siis välja). Millegipärast ei osanud seda kohe sedapidi vaadata, vabandused!

                              PS. Ei tajunud seekord ise rütmi

                              Comment

                              • katrinclub
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 146

                                #420
                                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                                Algselt postitas Simka11
                                katrinclubi jutus on iva tõesti sees, aga igal juhul vahetaks kellegi teisega, kuna ta nii selge omakasu peal väljas.
                                Miks sa poes midagi ostad nad on ka kõik omakasu peal väljas, elad ikka veel NSVL? Samas kardan et oled noorem kui mina ja arvad et kommunism on parem kui kapitalism, miks sa siis pokkerit mängid? Kas pokkerimäng ei ole siis nendele kes on omakasu peal väljas, või jagad sa kõigitele oma raha vabatahtlikult ära? Ei usu mingi asja pärast.
                                Teine näide: Sul on talu.Kas sa nüüd ei hakka müüma oma toodetud liha ja piima edasimüüjatele hinnaga x, kuna need müüvad kallimalt x+2, kuigi kõik teised talupidajad müüvad oma tooded hinnaga x ? 1/10 on turuhind ja mitte ametlik hind ja selle eest ma olen nõus ostma, ja ma ei palu kedagi, vaid ootan neid kes ise tahavad müüa.

                                Comment

                                Working...