Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)
Nii stop, unustasin ,et ei saa praegu ID kaarti kasutades swedi sisse logida ja päevane ülekande summa on limiteeritud. Võtan kõigiga ühendust ,kes pm saatsid ja vaatan ,kas saan teha...Vabandust reageerimisaja pärast ,nii palju pm tuli...
ÄRGE ROHKEM PM SAATKE
Algselt postitas Ghost0
ÄRGE ROHKEM PM SAATKE
Comment