Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek
    Jube Noob
    • Jan 2009
    • 110

    #886
    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Algselt postitas Marek
    Kannaks tildis $590 ja tahaks SEB'i saada 6000eeku
    Käraks ka mina sulle $300 FTP'sse ja sa mulle 3000 SEB'i


    Edit: Härra Madis Very aitas hädast välja, TY

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #887
      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

      Algselt postitas AriaWORLD
      Panin teele ja FT andmed saatsin PM -ga. Sellega siis korras :)
      Tänud!
      Aus ja väga kiire mees. Vahetus läks libedamalt, kui m... p....! :)

      Comment

      • Madis Very
        Bännitud
        • Aug 2009
        • 2951

        #888
        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

        Algselt postitas ranka
        Aus ja väga kiire mees. Vahetus läks libedamalt, kui m... p....! :)
        Mees poodi ?

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #889
          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

          Algselt postitas Madis Very
          Mees poodi ?
          Munn perse vist hoopis ???

          Aga Sinu variant tundub asjalikum ja viisakam :P

          Comment

          • Marek K.
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 1477

            #890
            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

            munn putsi on õige

            Comment

            • kardpleier
              Grinder
              • Jul 2009
              • 699

              #891
              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

              mina sulle starsi 90$ sina mulle 900 EEKi SEBi

              EDIT: tänud Volgale , tehing toimus äriklassi kiirusel

              Comment

              • volga
                Julm Donk
                • Jul 2009
                • 79

                #892
                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                Algselt postitas kardpleier
                mina sulle starsi 90$ sina mulle 900 EEKi SEBi
                saaytsin pm

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #893
                  Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                  Tervist, veidi piinlik esimene post, aga oleks vaja 1000.-, mis on mul praegu swedbankis pokerstarsi arvele toimetada, selleks oleks mul kellegi kena inimese abi vaja, muidugi mina kannaks oma raha enne teie SEB või swedbanki kontole ja seejärel ootaks raha enda PS kontole. Oleks tore, kui keegi nimekam kasutaja siit foorumist oleks nõus mind aitama, jään pm-e ootama, tänud. Ja unustasin mainida, et tahaks selle 1000.- eest saada PS-i 100$.

                  Kontrollisin kurssi ja tuli välja, et teen ülekohut, seega sooviks hoopis vastu saada 94$.

                  Endiselt ootan PM-e

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #894
                    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                    Algselt postitas mislinn
                    Tervist, veidi piinlik esimene post, aga oleks vaja 1000.-, mis on mul praegu swedbankis pokerstarsi arvele toimetada, selleks oleks mul kellegi kena inimese abi vaja, muidugi mina kannaks oma raha enne teie SEB või swedbanki kontole ja seejärel ootaks raha enda PS kontole. Oleks tore, kui keegi nimekam kasutaja siit foorumist oleks nõus mind aitama, jään pm-e ootama, tänud. Ja unustasin mainida, et tahaks selle 1000.- eest saada PS-i 100$.
                    Mina võin aidata, aga minu kurss on 1000 EEK = 90,9$

                    Kui oled huvitatud, siis saada PM

                    Comment

                    • Lahekutt
                      Jube Noob
                      • Feb 2009
                      • 113

                      #895
                      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                      $160 Sulle moneybookersisse, 1650 mulle SEBi.

                      Comment

                      • Mardoon
                        Julm Donk
                        • Dec 2008
                        • 83

                        #896
                        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                        mina sulle 100 EEKu Swedi, sina mulle 6EURi triosse.
                        PM

                        Comment

                        • RgnrP
                          Julm Donk
                          • Aug 2009
                          • 41

                          #897
                          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                          Kiidan siin kasutajat Codecci ka. Aidanud korduvalt Pacificust raha välja toimetada. :-*

                          Comment

                          • Tarq666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 814

                            #898
                            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                            20,4$ Absolute poker Sulle ja 175kr mulle swedi.


                            AP ei lase transferi teha, nii et pean välja pakutud tehingu tagasi võtma.

                            Comment

                            • Booyaka
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 249

                              #899
                              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                              Kas keegi saab kiiresti hädast välja aidata? 22$ sulle FTPsse, mulle 22$ starsi

                              Comment

                              • mislinn
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1734

                                #900
                                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                                Tundub, et kasutaja Tarmonator taga peitub pettur...sai tehtud talle ülekanne swedbanki kontole ja mõni aeg peale seda kadus ta foorumist ja raha pole ka minu PS kontole laekunud, kas keegi targem oskab soovitada, mida ette võtta, või uurin asja omal käel edasi...

                                Comment

                                Working...