Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #61
    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

    Algselt postitas Xpike
    Tahaks Full tilti $10. Ise toimetan Swedbankiga. Tahaks võimalikult kähku (tahaks kähku mängima hakata).
    PALUN JÄLGIDA REEGLIT:

    Algselt postitas ranka
    Reeglid:
    • Iga kord tuleb postitada pokkerituba ja oma pokkeritoa alias (isegi, siis kui oled nad varem postitanud siia teemasse), kui tahad vahetada raha. Selle reegli eiramisel postitust muudetakse/kustutatakse ette hoiatamata;
    Sellel teemal hakkan hoidma julmalt silma peal, kuna eriti reeglitest ei hoolita.

    Comment

    • Maheaatom
      Grinder
      • Oct 2008
      • 958

      #62
      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

      Aga miks te ise pangast pokkerituppa raha ei kanna? FT-l ja Stars'il on mõlemal SEB-s arve - tavaline pangaülekanne töötab väga kenasti (neile, kel krediitkaarti ei ole või kes ei saa hakkama MB konto avamisega).

      Ning ärge kindlasti unustega, et kui teete esimese kande Full Tilti läbi "sõbraülekande" olete ilma nii rakebackist kui deposiitboonusest ning selline otsus läheb teile väga kalliks maksma. Teate ju vana head ütlust: tark ei torma.

      Comment

      • Xpike
        Räme Fish
        • Jun 2009
        • 4

        #63
        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

        Sry ma unustasin. Lugesin küll, aga näedsiis. Igastahes Full Tilt poker ja alias: Xpike
        Teinekord ei unusta.
        Edit:
        Aga miks te ise pangast pokkerituppa raha ei kanna? FT-l ja Stars'il on mõlemal SEB-s arve - tavaline pangaülekanne töötab väga kenasti (neile, kel krediitkaarti ei ole või kes ei saa hakkama MB konto avamisega).
        Mul pole $50 et ise kanda. Paistab olevat miinimum igalt poolt kandmisele. Kirjas nii..
        Jama asi juhtus kohe esimese käega mis mängisin.. fak.. ei saanud aru päris mis tal käes oli.. arvasin, et Acehigh.. pärast esimest kätt jäi järgi 2.35 haha. Katsin ära ta. Flopis tuli muidu rida lauda, aga ta ei mängind nii nagu rida oleks. Pärast oli tema AA minu QQ vastu ja mina nukker. Vahepeal jõudsin ples $8 peale.. aga nüüd hetkel $5.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #64
          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

          Algselt postitas Maheaatom
          Aga miks te ise pangast pokkerituppa raha ei kanna? FT-l ja Stars'il on mõlemal SEB-s arve - tavaline pangaülekanne töötab väga kenasti (neile, kel krediitkaarti ei ole või kes ei saa hakkama MB konto avamisega).

          Ning ärge kindlasti unustega, et kui teete esimese kande Full Tilti läbi "sõbraülekande" olete ilma nii rakebackist kui deposiitboonusest ning selline otsus läheb teile väga kalliks maksma. Teate ju vana head ütlust: tark ei torma.
          ma nii kindel ei ole selles .. esimene ylekanne ftp'sse oli sõbra kandega, liitusin küll l2bi rake the rake ... hiljem kandsin 600$ sisse sain ka first deposit boonuse ning rakebacki .. seega ma ei tea

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #65
            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

            Algselt postitas Xpike
            Sry ma unustasin. Lugesin küll, aga näedsiis. Igastahes Full Tilt poker ja alias: Xpike
            Teinekord ei unusta.
            Edit:
            Mul pole $50 et ise kanda. Paistab olevat miinimum igalt poolt kandmisele. Kirjas nii..
            Jama asi juhtus kohe esimese käega mis mängisin.. fak.. ei saanud aru päris mis tal käes oli.. arvasin, et Acehigh.. pärast esimest kätt jäi järgi 2.35 haha. Katsin ära ta. Flopis tuli muidu rida lauda, aga ta ei mängind nii nagu rida oleks. Pärast oli tema AA minu QQ vastu ja mina nukker. Vahepeal jõudsin ples $8 peale.. aga nüüd hetkel $5.
            OT:
            soovitan soojalt starsi liikuda, minu jaoks oli FTP kinda rigged fag brag :) Kui kandmisel abi vaja lemme know

            Comment

            • Maheaatom
              Grinder
              • Oct 2008
              • 958

              #66
              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

              Algselt postitas Xpike
              Mul pole $50 et ise kanda. Paistab olevat miinimum igalt poolt kandmisele. Kirjas nii..
              Esimene kanne võib FT-sse olla ka $10, hiljem on jah miinimum $50.

              Comment

              • Maheaatom
                Grinder
                • Oct 2008
                • 958

                #67
                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                Algselt postitas leits
                esimene ylekanne ftp'sse oli sõbra kandega, liitusin küll l2bi rake the rake
                1) Sul lihtsalt joppas (kui tegid ülekande sellel aastal)
                2) Tegid ülekande 2008 või varem, siis oli nats lebom see asi.

                Tingimused affiliatede'le ja rakeback-vahendajatele on üldjuhul samad, sõltumata sellest kas kasutada RTR või uugametsaaadurakeback.com saiti.

                Comment

                • Keegikolmas
                  Julm Donk
                  • Oct 2008
                  • 65

                  #68
                  Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                  Starsist väljakandes võttis Haukas SEB veel teenustasudeks 70 eek.
                  Ma arvan, et sellepärast enamus seda kasutada ei soovigi :D

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #69
                    Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                    Algselt postitas Keegikolmas
                    Starsist väljakandes võttis Haukas SEB veel teenustasudeks 70 eek.
                    Ma arvan, et sellepärast enamus seda kasutada ei soovigi :D
                    Ükskõik läbi mille välja kannad, kõik võtavad mingit tasu ja 70 ei ole väga palju minumeelest, kõik sõltub muidugi summadest.

                    Comment

                    • er1k
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 75

                      #70
                      Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                      Sooviks, Minu $43 Sinu Fulltilti ja Sinu 450.- krooni Minu Swedbanki. potikunn.

                      PMi


                      EDIT: Asi korras, tänud Tarmonatorile, kiirelt ja korralikult.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #71
                        Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                        Algselt postitas Keegikolmas
                        Starsist väljakandes võttis Haukas SEB veel teenustasudeks 70 eek.
                        Ma arvan, et sellepärast enamus seda kasutada ei soovigi :D
                        l2bi mb on kyll vist 1.8€, kuid faking tihti peale sõima neid idikaid, miks rahasid pole jne. Otse panka on tunduvalt lihtsam, närvid silivad jne ning pole neid MB limiite kui kedagi v2ga h2irivad.


                        Anyway viimasel ajal Mb'le kiidusõnad, ülekanded tulevad alla 24h

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #72
                          Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                          Algselt postitas leits
                          l2bi mb on kyll vist 1.8€, kuid faking tihti peale sõima neid idikaid, miks rahasid pole jne. Otse panka on tunduvalt lihtsam, närvid silivad jne ning pole neid MB limiite kui kedagi v2ga h2irivad.


                          Anyway viimasel ajal Mb'le kiidusõnad, ülekanded tulevad alla 24h
                          28 eeki võtab MP :) Ja minul viimasel ajal töötavad sammuti väga kiiresti. Siiani pole midagi ette heita.

                          Comment

                          • Davy
                            Vana Tegija
                            • Oct 2008
                            • 1341

                            #73
                            Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                            200 taala starsi või Fulltildi pappi -> 2000 eek eesti pangakontole, täna sobivad ükskõik mis pangad, homme SEB ja Sampo.

                            LittleORK

                            Äitah!

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #74
                              Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                              ehk siis sa tahad müüa 200$ daala? sain ma õigesti aru?
                              ma oleks pmst nõus, aga ca 2-3h pärast.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #75
                                Re: Rahade vahetamine (Buddy Transfer)

                                sa tahad 200$ saada starsi ja panga kontole kannad vastu 2000 eek :D? kui nii siis tarmo tuld ja veel kord tuld :D

                                Comment

                                Working...