M: 50% Kings of Tallinn Main Eventist ilma mark-upita

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #1

    M: 50% Kings of Tallinn Main Eventist ilma mark-upita

    22.02 toimub, €1100 buy-in, müün välja 50% ehk €550 ilma mark-upita. Miinimum €55 mille eest saab 5%.

    Elukutseline turniirimängija pole kunagi olnud, HU cashis (NL + PLO) lifetime üle $500K up, hetkel olen mänginud poole kohaga Spin'n'Gosid Winamaxis kus €50 'seid biidin, tho mitte suurelt:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • herlio
    OlyBet'i ametlik esindaja
    • Nov 2010
    • 418

    #2
    Re: M: 50% Kings of Tallinn Main Eventist ilma mark-upita

    Re-Entry'd oma raha eest?

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: M: 50% Kings of Tallinn Main Eventist ilma mark-upita

      Re-entry plaani polnud... Aga tundub, et huvi pole nagunii eriti, eks vaatan kas mängin siis 100% oma actioniga või jätan vahele

      Comment

      Working...