Otsin stakejat live turniiridele

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ertz
    Räme Fish
    • Jan 2016
    • 7

    #1

    Otsin stakejat live turniiridele

    Tere!

    Olen 21 aastane noor pokkeri huviline Tartust, kes soovib proovida live turniire. Olen mänginud pokkerit lapsest peale internetis, kuid nüüd kui vanust piisavalt soovisksin asja tõsisemalt kätte võtta. Plaan mängida esialgu Tartu Olympicus turniire ja ning kui suudan beatida siis sooviks proovida Kings of Tallinn festivalil 110€ eesti iseseisvus turniiri ja mõnda satikat main eventile.
    Live kogemus on suhteliselt olematu, kuid 2 korda olen käinud olympicus ning mulle tundus live lihtsana ja mõlemad korrad suutsin ka FT tulla. http://www.olympic-casino.ee/poker/ranking/ertz-p131553
    Stake suurus siis kuskil 1000-1500€, kuna keskmine buyin kuskil 10-30€ ning arvan, et sellest peaks piisama kuna variatsioon ei tohiks nii suur olla lives ala 15-30 mängijat keskmiselt.
    Kuna küsin stake esmakordselt siis ei oska öelda kuidas tagasimakse võiks toimida, kõiksugused diili pakkumised on teretulnud.
    PS! Kõige halivmal juhul, kui kõik peaks ebaõnnestuma, siis olen kindlasti aumees ning maksan igal juhul laenatud summa %-ga tagasi.
    Starsi kasutaja on : 2.8 OG
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: Otsin stakejat live turniiridele

    1 postitus foorumis, 2x live mänginud varem ja soovid €1k-1,5k live stake. kuidas ise hindad muidu enda stakevõimalusi?

    Comment

    • Ertz
      Räme Fish
      • Jan 2016
      • 7

      #3
      Re: Otsin stakejat live turniiridele

      Te ei tea mind, kuid garanteerin tulusa investeeringu.
      Lihtsalt viimasel ajal pole elu just roosiline olnud ning sestap otsin stakerit.
      kuid nüüd kui ma järele mõtlen ega mul väga võimalusi siin vast ei ole :D sa tõid väga head näited
      aga jah ma ei ole random fish, ma suudan elukutselistele pinget pakkuda väga vabalt..
      muidugi see 1k on vb ülepakutud,
      lihtsalt kas keegi on julge rahakotiga kasvõi kuuks stakema mind, et testida kas ma tajun biiti
      võib teema lukustada/kustutada kui ei ole kedagi, mul endalgi natuke piinlik et olen ennast siin teemas leidnud.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #4
        Re: Otsin stakejat live turniiridele

        graph or ban

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #5
          Re: Otsin stakejat live turniiridele

          Algselt postitas Ertz Vaata postitust
          Te ei tea mind, kuid garanteerin tulusa investeeringu.
          Lihtsalt viimasel ajal pole elu just roosiline olnud ning sestap otsin stakerit.
          kuid nüüd kui ma järele mõtlen ega mul väga võimalusi siin vast ei ole :D sa tõid väga head näited
          aga jah ma ei ole random fish, ma suudan elukutselistele pinget pakkuda väga vabalt..
          muidugi see 1k on vb ülepakutud,
          lihtsalt kas keegi on julge rahakotiga kasvõi kuuks stakema mind, et testida kas ma tajun biiti
          võib teema lukustada/kustutada kui ei ole kedagi, mul endalgi natuke piinlik et olen ennast siin teemas leidnud.
          Kas sa ei näe kuidas kaks esimest boldis lauset kolmandaga vastuollu lähevad? See ka ilmselt kuidagi asja paremaks ei tee, et online freerolle grindid.

          Comment

          • Ertz
            Räme Fish
            • Jan 2016
            • 7

            #6
            Re: Otsin stakejat live turniiridele

            julguse all pean silmas usaldust ja ma ei tea kust kohast sa võtad et ma freerolle grindin
            Last edited by Ertz; 30.01.16, 21:24.

            Comment

            • Ertz
              Räme Fish
              • Jan 2016
              • 7

              #7
              Re: Otsin stakejat live turniiridele

              teema lukku kõik vsjo, näeme tulevikus laudades
              peace.

              Comment

              • bi0hazard
                Vana Tegija
                • Jul 2010
                • 1342

                #8
                Re: Otsin stakejat live turniiridele

                0 repiga ei saa sa elusees stake, graafikute ja muude mänguoskust näitavate faktoriteta samuti mitte. Hakka madalast grindima ja õppima ja küll jõuad sinna tasemele.
                Samuti, väga kahtlaselt kõlab see väide juba mitmendas stake teemas, et kui miinusesse jääte, siis maksate intressiga tagasi.Wtf nagu, lihtsam siis ju kellegilt laenu võtta vms.
                Edu!

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #9
                  Re: Otsin stakejat live turniiridele

                  Algselt postitas Ertz Vaata postitust
                  julguse all pean silmas usaldust ja ma ei tea kust kohast sa võtad et ma freerolle grindin
                  'sup?

                  Comment

                  • Ertz
                    Räme Fish
                    • Jan 2016
                    • 7

                    #10
                    Re: Otsin stakejat live turniiridele


                    tegemist on üldse liigaga, freerollist asi kaugel, 1st place 5k$ kuu vältel, aga see selleks.

                    Comment

                    • Ertz
                      Räme Fish
                      • Jan 2016
                      • 7

                      #11
                      Re: Otsin stakejat live turniiridele

                      Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                      0 repiga ei saa sa elusees stake, graafikute ja muude mänguoskust näitavate faktoriteta samuti mitte. Hakka madalast grindima ja õppima ja küll jõuad sinna tasemele.
                      Samuti, väga kahtlaselt kõlab see väide juba mitmendas stake teemas, et kui miinusesse jääte, siis maksate intressiga tagasi.Wtf nagu, lihtsam siis ju kellegilt laenu võtta vms.
                      Edu!
                      kuidas mul oleks võimalik graafikut näha või näidata.. olen võhik sharkscope teemal, kasutan ise jivaro hudi ning ei vaata teiste playerite statse. septembris kui starsi kasutaja tegin sellest ajast peale siis cirka 2k up. Ja mängin MTT ainult. Ja tegelikult sain kohe peale postitust aru, et mul ongi võimatu stake saada täpselt nendel põhjustel nii et, aga jõudu jaksu kõigile, ehk tulevikus näete mind kuskil suuremal pildil ka.

                      Comment

                      • atsetoon
                        Joomas õlut Atsetooniga
                        • May 2009
                        • 1105

                        #12
                        Re: Otsin stakejat live turniiridele

                        +1, lõpetage see virin. Siin on varemgi crushijad ilma graafikuteta solid diile välja kaubelnud...

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #13
                          Re: Otsin stakejat live turniiridele

                          Kui mängid €10-30 buy-inidega turniire siis pole mingit põhjust €1000-1500 korraga kanda, piisab €100 kaupa kandmisest.

                          Comment

                          • Ertz
                            Räme Fish
                            • Jan 2016
                            • 7

                            #14
                            Re: Otsin stakejat live turniiridele

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Kui mängid €10-30 buy-inidega turniire siis pole mingit põhjust €1000-1500 korraga kanda, piisab €100 kaupa kandmisest.
                            Jah, ma umbkaudu panin mingi summa sinna, kuigi parem oleks tõesti kas siis mingi nädala buyinid kokku lüüa ja siis kanda. Pärast teha nädala kokkuvõte ning arutada mängitud spotte ja vaadata kuidas edasi.

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #15
                              Re: Otsin stakejat live turniiridele

                              panen selle teema nüüd lukku. Ertzile edu laudades, elus ja foorumis - kogu natuke poste, käsi ja enesekriitikat.

                              Comment

                              Working...