Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EstAc3
    Räme Fish
    • Feb 2015
    • 16

    #16
    Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

    Põhjus miks ma stake praegu küsin on see, et ma asun tööle uues töökohas 27.01.16 sealt edasi on palga interval 2 nädalat. Oleks mul omal see raha momentaalselt olemas ma ei vajaks ega kysiks stake.

    Comment

    • feelitwell
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2015
      • 328

      #17
      Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

      Arusaavad muidugi. Kuid kuu aega oodata et siis enda rolliga mängida pole vast hullu. Lisaks annab see sulle hea võimaluse ette valmistada end

      Comment

      • EstAc3
        Räme Fish
        • Feb 2015
        • 16

        #18
        Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

        Peaksin siis enda stake soovi ümber sõnastama laenuks? Kõike õpitut tahaks siiski ka praktikas proovida.
        Kuid, aitäh kasulike viidete ja nõuannete eest, minu poolest võib selle teema kinni panna, kui see eesmärgini ei vii .
        Last edited by EstAc3; 13.01.16, 13:44. Põhjus: Kirjaviga

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #19
          Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

          Algselt postitas EstAc3 Vaata postitust
          Kuidas pokerstars EE clientiga Opt In teha kui ei ole Transfers and Trades varianti olemas ?
          1) saadad kirja sharkscope, milles palud OPT in, kuna oled .ee klient
          2) saadad kirja starsi, milles palud, et nad sulle hh-d saadaksid ja siis impordid hemi.

          ilma graphita on kõik muu jutt ebaoluline, kui selliseid tingimusi soovid.

          Comment

          • Nylander
            Jube Noob
            • Oct 2009
            • 175

            #20
            Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)

            huvitav vaadata, et taolised vennad saavad response vähemalt (kasvõi trolli näol) not sure kas olla kade või mitte :D

            Comment

            Working...