Re: Otsin stake $7 SnG (6max - turbo)
Põhjus miks ma stake praegu küsin on see, et ma asun tööle uues töökohas 27.01.16 sealt edasi on palga interval 2 nädalat. Oleks mul omal see raha momentaalselt olemas ma ei vajaks ega kysiks stake.
Põhjus miks ma stake praegu küsin on see, et ma asun tööle uues töökohas 27.01.16 sealt edasi on palga interval 2 nädalat. Oleks mul omal see raha momentaalselt olemas ma ei vajaks ega kysiks stake.
Comment