Otsin Stake koos kerge coachimisega!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • imthcplant
    Grinder
    • Sep 2009
    • 737

    #1

    Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    Tere!

    Otsin staket Spin&Go jaoks, koos kerge coachimisega. Alustada sooviks alates 3$ spinnidest.
    Plaan oleks järgmine:
    1) alustada 500BI
    2) Töö kõrvalt väga palju mänge päevas ei saaks mängida, aga kusagil vahemikus 40-100 mängu tahaks päevas ikka teha.
    3) Level up kokkuleppel, aga endal oli mõte, et kui olen saanud kokku 750BI praeguses levelis, siis liiguks üles ja tagasi alla, kui peaks roll kukkuma 500BI peale eelmise leveli suhtes. Seega 1500$ algroll 3$ spinni jaoks ja 7$ spinnidesse liiguks 2250$ Rolliga ning tagasi 3$ mängude juurde, kui Roll 1500$.
    4) kasumi jaotus kokkuleppel.

    Omalt poolt pakun:
    Garantiid, et stakeja ei hävi. Saan seda pakkuda viisil, et kui stake peaks ebaõnnestuma, siis maksan staketud summa tagasi igakuiste osamaksetena.

    Võiks ju küsida, et miks ma siis ise kohe oma rahaga ei alusta. Probleem selles, et soov on mängida alates 3$ spinnidest aga endal ei ole võimalik hetkel korraga sellist summat depoda. Alla 3$ aga puudub motivatsioon. Samuti soovin ma veidi coachingut. Starsist palusin saata lifetime Sp&go info. kokku olen mänginud 3113 Sp&go-d ja tulemuseks on 7694$ total BI ja 7329$ on võidud kokku, ehk olen 365$ miinuses. Sealhulgas on 7x15$ spin and go-d millest vaid ühel olen cashinud 30$. 7$ spinne olen teinud 210tk ja olen 4BI kasumis. Kõigerohkem olen teinud 3$ spinne 1537tk. Kahjuks täpset tulemust ei tea kuna puudub Sharkscope kasutamise võimalus ning oma arvutusega läksid silmad kirjuks ja kusagil tuli sisse apsakas. Igaljuhul peaks olema nendega Kas pisut plussis v BE.

    Küsimuste tekimisel kirjutage PM!

    Olge mõnusad!
  • Mrt1989
    Grinder
    • Mar 2010
    • 999

    #2
    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

    500BI ? Ma arvan ,et 150BI oleks täiesti piisav.

    Comment

    • imthcplant
      Grinder
      • Sep 2009
      • 737

      #3
      Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

      Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
      500BI ? Ma arvan ,et 150BI oleks täiesti piisav.
      Täiesti võimalik. Sobib ka 150BI, kui Coach nii arvab. Lihtsalt ise lugesin kusagilt, et on olnud mingi -600BI swing mingil Spinides võitval mängijal. Temal oli siis soovitus, et 500BI Oleks hea. Ise pidasin ka seda natukne liiga paljuks.

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #4
        Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

        kui soovid investorit leida, siis parem pane üles oma chip ev graafik, prizepoolid on ebaolulised. ja brm kohta http://www.husng.com/content/moving-...tant-questions eelviimane post. Samuti kardan, et peaksid olema valmis vähe suuremat volüümi andma.

        Comment

        • imthcplant
          Grinder
          • Sep 2009
          • 737

          #5
          Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

          Algselt postitas donkament Vaata postitust
          kui soovid investorit leida, siis parem pane üles oma chip ev graafik, prizepoolid on ebaolulised. ja brm kohta http://www.husng.com/content/moving-...tant-questions eelviimane post. Samuti kardan, et peaksid olema valmis vähe suuremat volüümi andma.
          Njah, mul arvuti nakatus mingi aeg tagasi viirusega. Sugulane tegi formati ja küsis alles liiga hilja minult, ega mul tähsaid asju ei olnud arvutis. Seega on minu Trackeri tatabase kadunud. Ehk saab selle kätte mõnelt online saidilt Sharkscope vms. Pole isegi aimu mis mu Chip ev Graph näitab. Huvitaks ennastki.
          Kui tõesti on 150BI piisav, siis ilmselt ei olegi stake vaja. Peab pisut kannatama vaid. Hetkel langesid mitmed ebasoodsad finantsilised asjad kokku. :D Kuid coaching kuluks küll ära. Samas seaks stake all mängimine rangemad nõudmised, sest enda rahaga mängides leiad ikka mingeid lolle põhjusi miks tilted peaga edasi mängida vms.

          Igaljuhul suured tänud soovituste ja suunamiste eest! Kui tead kedagi, kes oleks hea coach, siis ole hea ja anna teada!

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #6
            Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

            See stake tundub potentsiaalsele investorile parimal juhul flippamine, pigem -EV olevat. Mitte ühtegi konkreetse formaadi graafikut näidata pole (Starsist saaks handhistory tellida muide) ja SharkScope on muude mängude arvelt €3k miinuses (siit küsimus, et kui $1 mänge motivatsiooni mängida pole, siis freerolle ja $0.02 SnGsid on?). Lisaks varasemaid algatatud stake teemasid vaadates (nt: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...nt-palub-stake! ) pole iial ühtegi graafikut pannud, mis tekitab OP pädevuse suhtes tõsiseid kahtlused.

            tl;dr: suhtuks pessimistlikult

            Comment

            • redddman10
              Grinder
              • Aug 2010
              • 703

              #7
              Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              See stake tundub potentsiaalsele investorile parimal juhul flippamine, pigem -EV olevat. Mitte ühtegi konkreetse formaadi graafikut näidata pole (Starsist saaks handhistory tellida muide) ja SharkScope on muude mängude arvelt €3k miinuses (siit küsimus, et kui $1 mänge motivatsiooni mängida pole, siis freerolle ja $0.02 SnGsid on?). Lisaks varasemaid algatatud stake teemasid vaadates (nt: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...nt-palub-stake! ) pole iial ühtegi graafikut pannud, mis tekitab OP pädevuse suhtes tõsiseid kahtlused.

              tl;dr: suhtuks pessimistlikult
              haha :D mida eelmist stakei teemat

              Comment

              • imthcplant
                Grinder
                • Sep 2009
                • 737

                #8
                Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

                Algselt postitas redddman10 Vaata postitust
                haha :D mida eelmist stakei teemat
                Jah, ei mäleta isegi millal see oli. Pidi ikka üsna pikka aega tagasi olema.

                Comment

                • imthcplant
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 737

                  #9
                  Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

                  Ühesõnaga jah, kui arvate, et 150BI on spinnide jaoks piisav, siis stake üldiselt vaja ei ole. Küll aga sooviks leida kedagi, kes pisut Coachiks.


                  Ärge olge nii kurjad ka! Elu ei seisne teistele ärapanemises ju! :D

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #10
                    Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

                    Coachi pakub selline mees nagu türasadonkad. Võta ühendust temaga!

                    Comment

                    • trasadonkad
                      Grinder
                      • May 2014
                      • 672

                      #11
                      Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

                      Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                      Coachi pakub selline mees nagu türasadonkad. Võta ühendust temaga!
                      oled idikas lohh ju tglt

                      Comment

                      • CheckRaise
                        Julm Donk
                        • Dec 2010
                        • 86

                        #12
                        Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

                        Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                        Coachi pakub selline mees nagu türasadonkad. Võta ühendust temaga!
                        +1

                        Comment

                        • Roushie
                          Jube Noob
                          • Jun 2012
                          • 103

                          #13
                          Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

                          Tule MTTsid mängima parem, vb http://www.turnapro.com/ saad coachi & stake ka.

                          Comment

                          • Nylander
                            Jube Noob
                            • Oct 2009
                            • 175

                            #14
                            Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

                            Puudub motivatsioon, miks üldse peaks 3steski see olema pärast 1000 mängulist BE jooksu ntx ?

                            Comment

                            • Kotkas1000
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 2305

                              #15
                              Re: Otsin Stake koos kerge coachimisega!

                              Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                              oled idikas lohh ju tglt
                              Oih, sry. Trasadonkad, tahtsin kirjutada ikka. Ülejäänud õige kõik ju. Või sul kohad täis kõik? Või miks ma lohh olen? Üldiselt soovitan keel hammaste taga hoida, iial ei tea, millal elu keerdkäigud kokku viivad.

                              Comment

                              Working...