trasadonkad otsib NL25/50 jaoks stake

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • trasadonkad
    Grinder
    • May 2014
    • 672

    #1

    trasadonkad otsib NL25/50 jaoks stake

    Hei, nagu teema pealkirjast juba välja võib lugeda, siis otsin stake NL25 ja 50 jaoks.

    Suht palju väljaminekuid suvel olnud ja väga halb brm, enda fuckup obv :/

    Suvel tuleb kuus keskmiselt 30k käsi ja sügisel 40-50k.
    Stake võtaks 30BI 50 jaoks ehk 1.5k$, diili kestvuse lepime omavahel kokku. Kasumi jaotaks 70/30 minu kasuks.
    Mängin Starsis HUNNIDSTAX nime all. Tulemusi postitaks iga nädal kas oma päevikusse või siia threadi.

    NL25 -
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    NL50 -
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    by stakes -
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kui keegi huvitatud kõrgemale stakemisest, siis võin ka 100 (mby 200) mängida!

    Kui adminid teemat ei approve siis võite maha võtta.
  • peete82
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1310

    #2
    Re: trasadonkad otsib NL25/50 jaoks stake

    elad pokkerist või on ka muid sissetulekuid?
    Kuhu oma bankroll jäi, kandsid välja või donkasid maha siiski?

    Comment

    • trasadonkad
      Grinder
      • May 2014
      • 672

      #3
      Re: trasadonkad otsib NL25/50 jaoks stake

      semi-pro.
      kandsin välja.

      Comment

      • RAidakCo
        Räme Fish
        • Apr 2014
        • 11

        #4
        Re: trasadonkad otsib NL25/50 jaoks stake

        panin pmi

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: trasadonkad otsib NL25/50 jaoks stake

          julgen soovitada - minul temaga diil sujus. gl!

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #6
            Re: trasadonkad otsib NL25/50 jaoks stake

            Steigiks sind hea meelega NL50sse (nl50 - 30bi@ 1500$).

            Btw, kas nl100s oled mänginud?
            Last edited by hotcocacola; 02.08.15, 18:16.

            Comment

            • trasadonkad
              Grinder
              • May 2014
              • 672

              #7
              Re: trasadonkad otsib NL25/50 jaoks stake

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              Steigiks sind hea meelega NL50sse (nl50 - 30bi@ 1500$).

              Btw, kas nl100s oled mänginud?
              olen 100s mänginud veidi ja panin sulle pmi ka :)

              Comment

              • trasadonkad
                Grinder
                • May 2014
                • 672

                #8
                Re: trasadonkad otsib NL25/50 jaoks stake

                Võtsin HCC-lt 30BI NL100 jaoks. Ta võib iga kell diili lõpetada ja me kanname rahad tagasi. Ajalist piirangut pole ja profit läheb 65/35 minu kasuks!

                OT: kui keegi saab aidata vene ptr subcriptioni ostmisega siis võib pmida!

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: trasadonkad otsib NL25/50 jaoks stake

                  Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                  Võtsin HCC-lt 30BI NL100 jaoks. Ta võib iga kell diili lõpetada ja me kanname rahad tagasi. Ajalist piirangut pole ja profit läheb 65/35 minu kasuks!

                  OT: kui keegi saab aidata vene ptr subcriptioni ostmisega siis võib pmida!
                  Confirmin.

                  Raha (3000$/2725€) saatsin Skrilli. Idkaardi koopia olemas, nimi teada.
                  Ajalist piirangut pole.

                  Kui NL100s ei lähe hästi, siis liigub NL50sse.
                  Ma usun, et ta on küps NL100 jaoks.

                  Eeldaksin näha sellist tulemust:
                  5 kuud aka dets lõpuni.
                  Ca 40k kätt kuus aka 200k kätt kokku.
                  Avg wr 4.0, kasum +8000$.

                  Let the games begin! GL

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: trasadonkad otsib NL25/50 jaoks stake

                    Algselt postitas trasadonkad Vaata postitust
                    OT: kui keegi saab aidata vene ptr subcriptioni ostmisega siis võib pmida!
                    Vene PTR-iga pole minu teada enam referrali vaja ja krediitkaardiga saab ilusti maksta (tho soovitaks SEB virtuaalkaarti, veits shady leht siiski).

                    Comment

                    • Blacktor
                      Jube Noob
                      • Dec 2010
                      • 112

                      #11
                      Re: trasadonkad otsib NL25/50 jaoks stake

                      Kuidas kulgeb?

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #12
                        Re: trasadonkad otsib NL25/50 jaoks stake

                        Ilusad graafikud! gl, ning updates pls :)

                        Comment

                        Working...