Krayzie @ unibet open Glasgow

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #1

    Krayzie @ unibet open Glasgow

    Õnnestus eelmine kvartal maksta märkimisväärne kogus reiki ning Unibet premeeris mind Glasgow paketiga.

    Buyin 1.1k€
    1% hind 11€
    Müün 15%, kokku 15 osakut.

    Viimastel aastatel pole live turniire mänginud.
    Oskused on 2006 aasta tasemel.
    Tõenäoliselt siit raha tagasi ei tule.

    Arveldamine panka või skrilli. PMin info kui kellegil on suitsiidne soov tõesti osakuid osta.

    Olympsi info
    Last edited by krayzie; 12.05.15, 12:14.
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #2
    Re: Krayzie @ unibet open Glasgow

    kiiduväärt siiras pakkumine - glgl!

    Comment

    • p0l1
      Grinder
      • Jan 2011
      • 581

      #3
      Re: Krayzie @ unibet open Glasgow

      OP 700nda posti puhul võtan solidaarse 3 % ehk 33 €. Raha saan kanda öösel või homme, kui veel saab.

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #4
        Re: Krayzie @ unibet open Glasgow

        Parim OP ever stake teemas haha

        Comment

        • krayzie
          Grinder
          • Oct 2008
          • 706

          #5
          Re: Krayzie @ unibet open Glasgow

          Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
          OP 700nda posti puhul võtan solidaarse 3 % ehk 33 €. Raha saan kanda öösel või homme, kui veel saab.
          saatsin pm.

          12 osakut veel leti peal saada.

          Comment

          • krayzie
            Grinder
            • Oct 2008
            • 706

            #6
            Re: Krayzie @ unibet open Glasgow

            12 osakut müüdud

            3 osakut mitte veel müüdud

            Annan kohapealt ülevaateid jooksvalt.
            Estpatrick tuleb ka turvameheks kaasa.
            Should be fun.
            Last edited by krayzie; 14.05.15, 18:41.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Krayzie @ unibet open Glasgow

              Kui alguses ei tahtnud, siis võtaksin need viimased 3 ära, kui müümata. Kui suurendad osakute arvu, siis võtaksin veel juurde.

              Comment

              • krayzie
                Grinder
                • Oct 2008
                • 706

                #8
                Re: Krayzie @ unibet open Glasgow

                müük läbi

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #9
                  Re: Krayzie @ unibet open Glasgow

                  võitsid ka midagi?

                  Comment

                  • krayzie
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 706

                    #10
                    Re: Krayzie @ unibet open Glasgow

                    ei mõista.

                    turniir on juuni alguses.

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #11
                      Re: Krayzie @ unibet open Glasgow

                      kas võidad ka midagi?

                      Comment

                      • krayzie
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 706

                        #12
                        Re: Krayzie @ unibet open Glasgow

                        jup

                        Comment

                        • krayzie
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 706

                          #13
                          Re: Krayzie @ unibet open Glasgow

                          Juhtus nii et kukkusin enne esimese päeva lõppu välja.

                          Algstacki 30k sain samm-sammu haaval neljandaks-viiendaks leveliks 75k'ni joonistatud. Oleks võinud ka rohkem olla aga kahjuks ei makstud ühtegi made kätt kinni. Peale seda foldisin prügi mõnda aega, kaotasin flipi AK vs QQ ja kuivasin tiba. Ühelegi stealile või restealile või barrelile abs respekti ei antud (tase üldiselt väga rexine, kohalikke minimaalselt, kokku ainult 220 osalejat). Eventually jooksin ca 35bb'ga bvb AKs vs KK agrosommi vastu kes oli enne kaks korda suht keskpäraste kätega nuppe pannud. floppi mulle veel fd aga jah...
                          Last edited by krayzie; 08.06.15, 12:04.

                          Comment

                          Working...