Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • reggie
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 1705

    #46
    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

    Potsataja, reaalselt postitati siia turnastrati käsi eelmise aasta oktoobris, sama hästi võiks teema kinni panna, keegi ei paneks tähelegi.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #47
      Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

      Uus väljend võiks olla loll nagu laua viin.


      Ei steigiks ka seda inimest kuhugi. Fab ütles hästi, et tegelikult on see eetika küsimus ja väga lame, tulla pärast lepingu rikkumist veel mingit õigust nõudma.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #48
        Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

        sry, my bad potsataja, polnud vaja isiklikuks minna aga sa ajad lihtsalt nii tihti juttu, mis on imo täielik jama.

        võrdled võrreldamatuid asju, kind a tunnistad seda ja siis pead müüri talli mingit lepingu punkti foorumi nõudeks.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #49
          Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

          Loll nagu Laua Viin oleks ok, aga loll nagu laua jalg on ilmselge oma rumaluse demonstreerimine.

          E: Tegelikult vabandan mina ka, sest ega õigekiri on mul matemaatika kõrval päris nõrk ja oskus pokkerit mängida veel hullem.

          Pokkerist suht kaugele liikunud isikuna ja lihtsalt aeg-ajalt libastujana tunnen tegelikult huvi, kas Winamaxil on üldse Eesti litsents, muidu peaks ju mis iganes lepingud tühised olema. Maksud peale ja loll see, kes raha andis ja tark see, kes võitis või siis lihtsalt väikest mängurõõmu sai.
          Last edited by Potsataja; 19.02.15, 20:02.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #50
            Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

            Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
            Uus väljend võiks olla loll nagu laua viin.


            Ei steigiks ka seda inimest kuhugi. Fab ütles hästi, et tegelikult on see eetika küsimus ja väga lame, tulla pärast lepingu rikkumist veel mingit õigust nõudma.
            Tegelikult ma ei pidanud seda silmas. Ma mõtlesin eetika all seda, et kui on sõlmitud sõnaline leping, siis saaks üks osapooltest vabalt öelda, et mingit sellist asja pole vähemalt tema jaoks sõlmitud ja vastupidist pole ka üldiselt võimalik tõestada. Sellest tulenevalt tekibki eetiline dilemma, kas rääkida tõtt ja "jääda alla" või valetada ning saada oma tahtmine.

            Comment

            • kallekusta
              Grinder
              • May 2012
              • 603

              #51
              Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

              Reaalset see leping hakkab nagu juba töölepingu tunnuseid avaldama, kus määrtakse töö kogus (turniiride arv) töö ülesanded (mängida ja päevikuid pidada) töötasu saamist ntx 70/30 jne. Ning kuna neid hobeseid tundub seal hulgim olevat siis proovi maksuametile selgeks teha, et see pole äri tegevus. Nagu Müür mõnes teemaski on rääkinud hobuste kasumitest jne.. Aga kuidas jääb sellisel juhul riigimaksudega? Müüri tallil nagu riigimaksud 0 eurot ja tööjõumaksud samamoodi 0 eurot.

              MÜÜRI TALL OÜ: Finantsnõustamine, Madis Müür | taustakontroll, võlad, kontaktid, maksud, töötajad, palgad, finantsid, kinnisvara, teatmik

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #52
                Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Pokkerist suht kaugele liikunud isikuna ja lihtsalt aeg-ajalt libastujana tunnen tegelikult huvi, kas Winamaxil on üldse Eesti litsents, muidu peaks ju mis iganes lepingud tühised olema. Maksud peale ja loll see, kes raha andis ja tark see, kes võitis või siis lihtsalt väikest mängurõõmu sai.
                Inimesed räägivad eetikast ja moraalist mitte kellel juriidiliselt õigus oleks, idikas.

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #53
                  Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

                  See on juriidiliselt tumehall ala, kus parima tahtmise juures pole võimalik selgelt näha.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #54
                    Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

                    Kusjuures täna, 10:36 ranka avaldatud postist lähtuvalt mängiks ma isegi 80/20 piisavalt hullu rahastaja kasuks homsest kuu lõpuks vähemalt 1000+ 0.50$ turbot ära, kui raha ennem otsa ei saa.

                    Comment

                    • kallekusta
                      Grinder
                      • May 2012
                      • 603

                      #55
                      Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

                      Kui mäng käib Winamaxis (mis seaduse silmis on illegaalne tegevus) siis võib selle lepinguga kergelt öeldes kanni pühkida. See oleks sama hea kui kupeldaja kaebaks litsi kohtusse, et tegime lepingu, et lits koinib raha eest kuus vähemalt 500 mehega ja täidab ka korralikult aruandlust ja diil on 70/30. Aga näed rikkus lepingut kuna koinis see kuu ainult 400 mehega ja aruandluspäevikus on ka lüngad sees ning üldiselt pole õppust võttnud kuidas lutti imeda.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #56
                        Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

                        Tee endale selgeks, misasi täpsemalt illegaalne on seoses Eesti kaughasartmänguseadusega.

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #57
                          Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

                          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                          Tee endale selgeks, misasi täpsemalt illegaalne on seoses Eesti kaughasartmänguseadusega.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Makse tuleb maksta ja mingit maksuvaba reedet sellisel juhul ei ole ega tulegi.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #58
                            Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Makse tuleb maksta ja mingit maksuvaba reedet sellisel juhul ei ole ega tulegi.
                            Tore, härra Superpolitseinik Kukeke. Kas ise peale purjuspeaga sõitu hüppasid jaoskonnast läbi ja maksid enda initsiatiivil oma trahvid ära?

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #59
                              Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Tore, härra Superpolitseinik Kukeke. Kas ise peale purjuspeaga sõitu hüppasid jaoskonnast läbi ja maksid enda initsiatiivil oma trahvid ära?
                              Ega ma pole parem kui sina. Lisaks oleks mul peale kaineks magamist päris raske neid trahve maksta, aga sina võiks enda maksusid vabalt maksta lihtsalt deposiite ja väljamakseid esitades. Lisaks veel see, et ma olen ennast tõsiselt tagasi tõmmanud peale seda, kui parim sõber sai napilt alla krimka laksu ära ja üks kohalik pereisa sõitis ennast surnuks.

                              E: muidugi võiid sa mulle üle kanda 0,15€/kmx2 (edasi-tagasi) ja ma sõidan kohe praegu sulle igasse Eesti otsa külla. Siiis hakkame koos miksikest lahendama ja sina räägid mille pokkkeritõdedest.
                              Last edited by Potsataja; 19.02.15, 22:49.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: Madis Müür muudab hobuse kasumijaotust peale suurt võitu enda kasuks

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Tee endale selgeks, misasi täpsemalt illegaalne on seoses Eesti kaughasartmänguseadusega.
                                Mitte otseselt sulle, aga üldiselt. WX on litsentseeritud Prantsumaal ehk Euroopa Liidus ja seega tulumaksu maksma ei pea ning kogu see maksude teema, mis eelnevalt räägitud on jaburdus.

                                Comment

                                Working...