TCOOP seeria

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • smack0FF
    Räme Fish
    • Apr 2014
    • 7

    #1

    TCOOP seeria

    Tere kõigile.

    Kavatsen mängima TCOOP seeriat starsil. Tahaks proovida sellele osakuid müüa.

    Minu nimi on Konstantin, olen 26 aastat vana.


    Tulemused:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Pakett näeb välja:
    TCOOP-01 27$(+27$)(+27$) = 81$
    TCOOP-03 215$
    TCOOP-06 55$
    TCOOP-07 27$(+49.1$)(+49.1$) = 125.2$
    TCOOP-09 215$(+215$) = 430$
    TCOOP-10 11$(+20$)(+20$)(+20$)(+20$)(+20$) = 111$
    TCOOP-16 320$
    TCOOP-17 215$
    TCOOP-21 27$
    TCOOP-28 82$(+82$) = 164$
    TCOOP-29 215$
    TCOOP-32 7.5$(+13.64$)(+13.64$)(+13.64$)(+13.64$)(+13.64$) = 75.7$
    TCOOP-37 82$
    TCOOP-45 109$
    TCOOP-46 215$
    TCOOP-49(Main Event) Deadlines 27$+82$+215$ = 324$
    -----------------------------------------------------------------------------
    KOKKU: 2763.9$

    Kõik rebuyid mis jäävad üle lähevad profitisse.
    Kasumijaotus: 80/20 stakeja kasuks.

    Müügile läheb 65%, minimaalne osak 1% ehk siis 27.64$(hetkel starsi kursuse järgi 0.84 on 23.22 euro)
    1% 27.64$ (23.22 EU)
    5% 138.2$ (116.09 EU)
    10% 276.39$ (232.18 EU)
    20% 552.78$ (464.35 EU)
    30% 829.17$ (696.5 EU )
    40% 1105.56$ (928.67 EU)
    50% 1381.95$ (1160.84 EU)

    Maksta saab swed: EE762200221023758639 Konstantin Smakov
    Kui on huvi või mõned küsimused esitage vabalt.
    Last edited by smack0FF; 16.01.15, 00:47.
  • smack0FF
    Räme Fish
    • Apr 2014
    • 7

    #2
    Re: TCOOP seeria

    up

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: TCOOP seeria

      Arvan, et võõrastel ja/või ilma suuremate tulemusteta jääb huvi väikeseks ;(

      Süüdistada ei ole siin kedagi muud kui Madis Erit'it, kes on kuulsam scammer läbi ajaloo ning ajab tõenäoliselt paljudel siiani okse maigu kurku, kui räägitakse stakest.

      Isegi osadel võib restorani menüüs sõna «steak», mis on on väga mahlane ja mõnus ajada sööigisu ära, kuna meenutab sõna stake, mis omakorda Matu Eritist.

      Comment

      • SuusaKunn
        Jube Noob
        • Jun 2011
        • 142

        #4
        Re: TCOOP seeria

        Plus kui vaadata sharkscope graphi siis kogu profit on hititud kahest freerollist ja antud juhul on ROI 3% kandis ja kasumijaotus on 80/20, see vist tähendab et juurdehindlus on 20%?

        Comment

        • smack0FF
          Räme Fish
          • Apr 2014
          • 7

          #5
          Re: TCOOP seeria

          Sharkscopeis kui valida scheduled tournaments siis näitab 5.9% Avg ROI, aga ROI ja Avg ROI on erinevad asjad. Kui vaadata minu graafikut HMist "in buyins" siis minuarust on selge nähtav positiivne dinaamika, eks siis plussi mängimine. Mis juurdehindlus? 80/20 tähendab profiti jagamist kui pakett on mängitud plussi. Supernova vip freerolli kohta, kus ma sain 4 koha, see küll ei ole lihtne turniir, isegi mõnes mõttes võrdlev sunday millioniga.

          To ranka:
          Küll ma ei ole mingi kuulsam scammer. Muidugi neid on palju kuulsamaid ja tugevamaid minust, aga ma teist pakkumisi selle TCOOP seeriale siin ei näe.

          Comment

          • smack0FF
            Räme Fish
            • Apr 2014
            • 7

            #6
            Re: TCOOP seeria

            Up Up

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: TCOOP seeria

              Algselt postitas smack0FF Vaata postitust
              Sharkscopeis kui valida scheduled tournaments siis näitab 5.9% Avg ROI, aga ROI ja Avg ROI on erinevad asjad. Kui vaadata minu graafikut HMist "in buyins" siis minuarust on selge nähtav positiivne dinaamika, eks siis plussi mängimine. Mis juurdehindlus? 80/20 tähendab profiti jagamist kui pakett on mängitud plussi. Supernova vip freerolli kohta, kus ma sain 4 koha, see küll ei ole lihtne turniir, isegi mõnes mõttes võrdlev sunday millioniga.

              To ranka:
              Küll ma ei ole mingi kuulsam scammer. Muidugi neid on palju kuulsamaid ja tugevamaid minust, aga ma teist pakkumisi selle TCOOP seeriale siin ei näe.
              Eieieiieie. Ära saa valesti aru. Madis Erit keeras toona oma scammiga kõik perse ja siiani keegi ei julge enam stake't võtta ning minu ja sinusugused tavainimesed tema pärast kannatavad.


              Alati on karjas üks **** lammas.

              Comment

              • SuusaKunn
                Jube Noob
                • Jun 2011
                • 142

                #8
                Re: TCOOP seeria

                No oletame et jääd 10k$ plussi ja mul on 10%, kas ma saan 1k$ või 800$ tagasi, antud juhul 80/20-st loen välja, et saan 800$ ehk juurdehindlus osakule on 20%(ehk kaotuse kannab investor 100% ja võidust saab 80% kõigest)

                Comment

                • smack0FF
                  Räme Fish
                  • Apr 2014
                  • 7

                  #9
                  Re: TCOOP seeria

                  Valesti saad aru. Kui sul on 10% siis saad 10% 10k'st - $1k... 80% lähevad investoritele ja 20% ehk siis 2k jäävad mulle.

                  Comment

                  • smack0FF
                    Räme Fish
                    • Apr 2014
                    • 7

                    #10
                    Re: TCOOP seeria

                    Ma saan küll aru et võib olla pole usaldust, mõttes et kardavad petureid. Aga ma küll ei hakka siin mingi $2k eest sittuma oma ausa nime ja teha ennast avalikult peturiks. Äkki kellele see pole argument, ei tea, minu jaoks on küll.

                    Comment

                    • smack0FF
                      Räme Fish
                      • Apr 2014
                      • 7

                      #11
                      Re: TCOOP seeria

                      Tuli lihtsalt mõtte proovida müüa osakuid siin foorumis. Kui pole huvi, siis pole mis teha..

                      Comment

                      Working...